De opmarsch in Abessynië. De slooping van de „Drente". De „Oriol" gereed voor de West. Te Brussel is een ambulance-auto gebouwd als geschenk van oud-strijders aan de Italiaansche regeering De .Oehoe", die bij een landing in West lnd«ê beschadigd werd. is op Schiphol heisteld en zal volgende week onder den nieuwen naam .Oriol' weer naar de West worden ver scheept Hertogin van York bewondert op de tentoonstelling van handwerk in Horticultural Hall te Londen de stoel, welke voor Prioses Elisabeth vervaardigd wordt Branders en snijders verrichten hun werk bij het sloopen van de gestrande sleepboot .Drente", waarmede men te Egmond begonnen Is De slooping van de .Drente" op het strand te Egmond. Het water wordt uit het schip gepompt Eet nu appelen. Op de Bossche veiling werden Donder dag niet minder dan 64OCX) KG. appelen aangevoerd Donderdag vertrok Ir. B. Stephen, adj. directeur der Fokkerfabrieken, van het station te Amersfoort naar Turkije alwaar hij de functie ais adviseur der luchtmacht zal aanvaarden Tanks der Italiaansche troepen in actie bij den opmarsch, welke steeds meer den spoorweg van Djiboeti naar Addis Abeba nadert De overstrooming in Zuid Frankrijk. Een overzicht van de omgeving van Granges les Valence welke geheel onder water staat Etenstijd bij de opleiding dar niauws Duitache recruten. - Om ge- ineensehappelifke maaitijd wordt blijkbaar met smaak genuttigd Majoor Willis Taylor, de leider van de expeditie ter opsporing van Paul Redfern, die door inboorlingen gezien zou zijn

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8