De Waalbrug-bouw te Nijmegen. De Hertogin van Kent op weg naar Buckingham Palace te Londen, waar Woensdag de doop van haar zoon plaats had Syivain Poons neemt atscheid van zijn dochtertje voor zijn vertrek uit Amsterdam naar Marseille, waar hij zich met zijn gezelschap inscheept voor een tournee door Ned. Indié Voor de cadetten van het Engelsche opleidings schip .Worcester" is een speciale luchtvaartschool geopend, waar zij theoretisch en practisch onder richt In de aviatiek ontvangen Een gecompliceerde autobotsing had Donderdagavond plaats op den Rijksweg tusschen Zwolle en Meppe». waarbij vier auto's zwaar beschadigd werden en verschillende persenen verwondingen opliepen. Twee der gehavende voertuigen Minister-president dr. H. Colijn en minister Oud hielden Donderdagavond een radio-rede tijdens de uitzending voor de Joodsche invalide Zaken zijn zaken Zoo dacht een ondernemend handelsman erover, die bij het gestrandde s.s. .Kerkplein* te Egmond een .koek en zoopie' - klanten trekt In den Stadsschouwburg te Amsterdam had Donderdagavond de op voering plaats van Ariane et Barbe Bleue door de Wagnervereeniging. Een kijkje op de loges waar verschillende autoriteiten de uitvoering bijwoonden Op .de Pan' te Huis ter Heide hield het Ned. Golfcomité Donderdag zijn jaarlijksche aanmoedigings wedstrijden voor dames en heeren. heeft Donder dagavond ge woed woonhuis aan den Binnenkant te Amsterdam. De brandweer voor het ge bouw Op den onbewaakten overweg te Wenum is Donderdag een vrachtauto door een tramtrein gegrepen, waarbij de twee inzittenden op slag werden gedood. De geheel vernielde auto Stalen zenuwen bij den bouw van de nieuwe verkeersbrug over de Waal te Nijmegen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8