107-jarig bestaan der Kon. Militaire Academie te Breda. Eduard Verkade in het huwelijk getreden. Ter gelegenheid van het 107-jarig bestaan der Kon. Militaire Academie te Breda maakte het cadettencorps Zaterdag een marsch door de stad. Het défilé voor de autoriteiten op de Groote Markt H. K. H. Prinses Juliana woonde Zater dagavond in den Stadsschouwburg te Amsterdam de opvoering van .Ariane et Barbe Bleue" bij. De hooge be zoekster in de loge De tooneelspeler Eduard Verkade is Zaterdag te Naarden in het huwelijk getreden met mej. E. Car- tier van Dissel. Het bruids paar aan den ingang van het stadhuis De Kon. Ned. Jachtvereeniging hield Zaterdag een groote slipjacht tusschen Bussum en Baarn. De jagermeesters met de fraaie meute De .prikfiets" heeft thans ook in ons land haar intrede gedaan, en de Amsterdamsche jeugd weet, blijkens bovenstaande foto, reeds aardig met dit nieuwe speelgoed om te gaan Burgemeester Van Lanschot opende Zaterdag de groote pluimveetentoonstel ling te 's Hertogenbosch. De burgemeester bewondert de inzendingen De heer H. Pette Jzn., be kende figuur in de kringen der r' colade-fabrikanten, die jp 79-jarigen leeftijd te Alkmaar is overleden :en der nieuwe wetdadigheidszegels •oor het kind, welke binnenkort wor- len uitgegeven De vier zegels der •rie dragen allen dezelfde voorstelling Een snapshot van den dames-hockeywedstrijd Amsterdam Gooi, welke Zondag in de hoofdstad werd gespeeld Een prachtvol exemplaar op de internationale kattenten toonstelling welke te Rotterdam Is gehouden Minister Slotemaker de Bruïne opende Zaterdag in het Stedelijk Museum te Amsterdam de ten toonstelling van bouwkunst en aanverwante vakken, ter gelegenheid van het 80-jarig bestaan van .Architecture et Amicitia". V.l.n.r.dr. Baard, directeur van het Stedelijk Museum; burgemeester De Vlugt; minister Slotemaker de Bruine; jhr. mr. dr. A. Röell en J. F. v. Royen (staande) voor zitter der jubileerende

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8