lllllllll Kinderhoekje DE GEBROEDERS „GOOCHEM" Luchtbescherming DR. DECKERS WEL- DE ONBUIGZAMEN it BLAD PAG. 3. AMERSFOORTSCH DAGBLAD VRIJDAG 29 NOVEMBER 1935 75. Toen Pietje iu de raadszaal verdwenen was. kwam Plet Pukkel binnen met een groot pak onder zijn arin. „Wat heb JIJ daar Pukkeltje," vroeg Pat „Mijn pagepak is veel te groot( en uu moet ik het ruilen," zei deze. 76. Daar ze toch nog moesten wachten, stelde Piet een spelletje voor. Ze zou dan wat langs de leuning Kaan glijden. Piet en Pat vonden dit geweldig. „Ik zal het voordoen", zei Piet. HU legde zijn pak onder de leuning, ging daarna naar boven en lnet zich met een vaartje glijden. spreker door op Ie nierken dal de dooi den minister gevoerde handelspolitiek kabinetspolitiek is. Hei spreekt van zelf, dat de belangen van dun landbouw zwaar wegen bij de voorbereiding van handelsverdragen. Het overleg in het kabinet is voortreffelijk en dat tus- schen hei departement van handel en sprekers ministerie is innig. Het is sprekers ernstig voornemen zoo veel mogelijk soberheid te betrachten. Als hoofd van het departement van defen sie heeft spreker de noodige soberheid wel geleerd! Wat het amendement-Lo v I n k be treft, spreker zegt dat bedoeld bedrag is uitgetrokken voor eventueel aanstel len van nieuwe ambtenaren, doch wil de Kamer spreker geen vertrouwen schenken, dan zal spreker daarin be rusten. Spreker geeft den heer Lauwes gaar ne toe, dat in ons land geen dictato riaal bewind noodig is om de belangen van landbouw en visscherij naar be hooren te behartigen. De heer Lovink repliceert, en zegt geen wantrouwen tegen het ministerie te koesteren, doch zijn amendement te moeten handhaven. Over dit amende ment wordt later gestemd. De algemeeno beschouwingen worden gesloten. Bij de afdeeling landbouw zegt de heer Hiemslra (S.D A.P.) dat onze export niet uitzichtloos is. Instelling van een landbouw-crisiscommissie is zeer noodzakelijk. Voorts pleit spreker voor de belangen van den kleinen boer en ook voor de belangen van de pluim veehouders. Spreker dringt aan op be- bossching van ons land. De heer E b o I s (V.D.) merkt op, dat het crisisbeleid beter bij de landbouw- crislshegrooting behandeld kan wor den. Ten aanzien van onzen export is spreker van meening dat speciaal wat de vee-export betreft er nog wel perspectief is, en men zich moet hoe den voor te sterke autarkische maat regelen. Ook spreker vraagt steunmaat regelen voor de kleine boeren. Voorts begeert spreker een onderzoek naar den richtprijs van de tarwe. Verder is spreker voor bevordering van den hoschbouw. De heer van der Weyden (R.K.) zegt dat de boeren in België er beter aan toe zijn dan hier. De Nederland- sche regeering verzuimde de vaste las ten aan te tasten. De spanning wordt ondragelijk. Spreker pleit voor ophef fing der varkenscentrale, en voor in standhouding van het landbouwonder wijs De heer Groen (R.K.) vraagt om medezeggenschap van de organen van het boerenbedrijf bij de maatregelen der regeering. Spreker pleit voor bin dend verklaarde collectieve contracten voor de landarbeiders. Voorts wil spre ker meer blikvleesch beschikbaar ge steld zien, bijvoorbeeld aan behoeftige kleine zelfstandigen. Ten aanzien van den tuinbouw is spreker dankbaar van wege den verhoogden steun. De heer Lauwes (V.B.) zegt dat zooveel mogelijk export van agrarische artikelen in stand moet worden gehou den. Spreker komt op tegen de tegen stelling tusschen kleine en groote boe ren. Voorts merkt spreker op, dat de stand van den akkerbouw niet zoo gun stig is als sommige meenen. De heer Droessen (R.K.) is ver heugd dat de landbouwcrisispolitiek aan een onderzoek wordt onderworpen. gooien. Maar Louis heeft daar geen zin in. Boeken, instrumenten, wetenschap pelijke werken, dat ligt allemaal meer in zijn lijn. En kalmte! Alles zoo rustig mo gelijk!" „Hebt u me niet verteld, dat hij met de dochter van Rickedvke getrouwd is?" „Jazekermet Margaret Maryja, ja, kort na mijn ruzie met Joe. Tegen niemand een woord gezegd en er stil letjes tusschen uit getrokken en ge trouwd. Het is een zeldzaam stel... maar ze passen precies hij elkaar. De nieuwe generatie, ziet u? Moderne op vattingen. Ik snap ze niet Wat hindert dat, zoolang ze het met elkaar kunnen vinden? En dat gaat... naar ik zoo wel 's hoor.best!" „Ik zou anders zoo gedacht hebben, dat dit huwelijk wel een verzoening tus schen u en Rlckerdvke teweeg zou heb ben gebracht," meende Rawlinson. „'n Soort fusie tusschen beide families!" „Werkelijk?" zei Oliver met een droog lachje. „Dan zou dat toch een volkomen verkeerde veronderstelling zijn geweest! Maar u kent ons menschen uit York shire nog niet. Hebt u nooit het gezegde gehoord, dat een man uit Yorkshire tien ianr Inng met een steen in zijn zak kan loopenen na tien Jaar hem in zijn andere zak zal steken en er mee door blijven loopenen na tien Jaar hem In zijn andere zak zal steken en er mee door blijven loopen. totdat hij misschien nne tion jaar later gelegenheid krijgt om met dien steen te gooien? Nou. ik heb mijn steen op Rirkerdvke nog niet ge doofd Verzoening? Nee. wnarde heer daar Is geen denken aan tusschen de PirVe>'i\-ke's en de Cnrsdnle's! Tenmln ste niet. wat mij betreft! Ik wil nooit meer Iets met Bickerdvke te maken heb ben!" „Maar dat moet den toestand voor u Minister Deckers Speciaal de kleine boer zal geholpen moeten worden. De heer v. Houten (Chr. Dom. U.) bepleit onder andere een directen steun aan de kleine boeren en is voor effec tiever steun aan de melkveehouderij. De heer v. d. Heuvel (A.R.) be pleit landbouwonderwijsbelangen. Wat geschiedt vroeg spreker verder, als op 31 December a.s. de crisispachtwet af loopt? Het huidige crisisbeleid onder schrijft spreker. De regeering lecne geen oor aan revolutionaire agitaties. Hulp aan kleine bedrijven is noodig. De heer Schildhuis (V.D.) is o.a. van oordeel, dat de salarieering der crisisambtenaren veelal te laag is. De heer Weitkamp (Chr. H.) vraagt wat onder een „redelijk prijs peil van de landbouwproducten" moet worden verstaan. Ook pleit spreker voor den bosch- bouw. Do heer Vervoorn (platterlanders) zegt dat er geen land is dat zoo weinig voor de boeren heeft gedaan dan Ne derland, daar te lang aan den vrijhan del werd vastgehouden. Voorts hcoft spreker verschillende wenschen. Do heer Kersten (St. Ger.) zegt, het regceringsbeleid altijd veroordeeld te hebben. De vergadering wordt te één uur ver daagd tot 1 uur 's middags. EEN GEVAARLIJKE INBREKER ARNHEM, 28 November. Voor het Gerechtshof te Arnhem heeft hedenmor gen in hooger beroep terecht gestaan de 18-jarige Duitscher W. R. S., meubel maker van beroep, thans gedetineerd, die door de Arnhemsche rechtbank was veroordeeld tot vier jaar gevangenis straf. Bij een winkelier te Arnhem had hij in den nacht van 16 op 17 Juni 1935 in gebroken, waarbij hij den zoon van den winkelier met een met scherpe pa tronen geladen revolver had bedreigd. Een dag tevoren had hij te Den Haag een agent van politie, die hem wilde arresteeren, eveneens met een revolver bedreigd. Tegen hem werd thans wederom vier jaar gevangenisstraf geëischt. Uitspraak over veertien dagen. •24.11 25.11 Amsterdam Marseille Rome Athene MersnmHtnii Cairo Gaza Bagdad Boes ti ir Djask Karachi Jodpoer Allahabad Calcutta Akvah Rangoon Rangkok Alorstar Singapore Medan Batavia 27.11 27.11 29.11 '23.11 Vertrek van het eerstvolgend post vliegtuig van Amsterdam op 30 No vember. AMSTERDAM, 28 November. Bij de K.L.M. is bericht ingekomen, dat de „Oeverzwaluw" op de uitreis te Grotta- gli is aangekomen. De „Lijster" op de thuisreis blijft we gens slecht weer in Athene. EERSTE KAMER HET BEZUINIGINGS- ONTWERP Minister Oud over het Plan van den Arbeid Redding meer nabij dan men denkt? Bij de voortgezette behandeling van het wetsontwerp tot verlaging van de openbare uitgaven zet minister Oud uiteen, dat bij het optreden van het kabinet Colijn in 1933 het begrootings- tekort 190 millioen bedroeg. Het was niet mogelijk, dit in één jaar weg te werken. Vele bezuinigingsmaatregelen werken eerst op den langen duur. In dien er geen maatregelen waren geno men dan zou het Rijksbudget nu 795 millioen bedragen. In werkelijkheid is het thans 711 millioen. Eerst na herstel van de wereldwel vaart zal volledig evenwicht in de bc- grooting weder mogelijk zijn. Do fout van de verdedigers van het plan van den arbeid is, dat zij niet de konse- kwenties van het verminderde wel vaartspeil willen aanvaarden. Men zal, zoo verwacht spr., over eenigon tijd niet meer over het plan van den arbeid praten, evenmin als over het toenma lige socialisatierapport. Ten aanzien van de sociale verzekering zijn destijds ver plichtingen aangegaan tegenover per sonen, voor wie onvoldoende premies waren betaald. Daardoor zitten wij thans met de moeilijkheid. Men dient, volgens spr., rustig den weg te blijven bewandelen, welke de regeering heeft ingeslagen. Misschien is de redding meer nabij dan menigeen vermoedt. Minister Van Schaik beantwoord de enkele opmerkingen van justitieel technischen aard. Minister De Wilde antwoordt ten aanzien van de wenschen inzake wijzi ging van de gemeentelijke indeeling dat hij waar noodig samenvoeging van gemeenten heeft voorgesteld. Rekening moet worden gehouden mei het historisch gewordene. Noodlijdend zijn over het algemeen niet de kleine gemeenten, doch juist de grootste De heer Serrarens repliceert Teekenen van vooruitgang kon spr. hier te lande nog niet hespeuren. Ook de heer de la Bella repliceert Minister C o 1 ij n antwoordt nog, dat hier te lande de 50.000 personen In de werkverschaffing worden gesteld bij de werkloozen. In Engeland is dat niet het geval. Tot devaluatie zal deze re geering niet vrijwillig overgaan. Minister Oud herhaalt dat de fl- nancieele basis voor het plan van den arbeid niet aannemelijk is gemaakt Het wetsontwerp wordt met 2510 stemmen aangenomen. Tegen stemden de sociaal democraten. De vergadering wordt gesloten. HET AUTOBUS-ONGELUK OP DEN ONBEWAAKTEN OVERWEG BIJ BERKUM ZWOLLE, 28 November. Heden morgen heeft voor de rechtbank te Zwolle terecht gestaan de chauffeur H. J. D. uit Ommen, die op 21 September j.l. de autobus bestuurde, welke op den onbewaaktcn overweg bij Berkum door twee sneltreinen, één komende van en één gaande naar Zwolle word gegrepen. Naar .men zich zal herinneren, werd de bus bij de tweede botsing geheel ver splinterd. Gelukkig hadden de zeven tien inzittende schoolkinderen en ceni- ge andere passagiers het voertuig tijdig kunnen verlaten. Slechts enkelen wer den door glasscherven gewond, terwijl een meisje een arm brak en een her senschudding opliep. Het O.M., waargenomen door mr. J. C van Hasselt, eischte tegen den bus-b* stuurder wegens het in gevaar bren gen van het verkeer door stoom vermo gen, één maand hechtenis. Er blijft een breed arbeids veld voor particulier initiatief Verschenen is de nieuwe memorie van antwoord nonens het wetsontwerp tot bescherming der bevolking tegen luchtaanvallen. Het wetsontwerp laat ruimte voor het toepassen van alle maatregelen welke de bescherming te gen aanvallen uit de lucht noodig mochten maken. Hierbij zii in het oog gehouden dat het ontwerp slechts het terrein van de overheidsmaatregelen bestrijkt en dat dnarnaast een breed arbeidsveld overblijft en moet blijven voor het particulier initiatief, aan dé zelfbescherming der bevolking. De regeering wijst op het groot be lang van het houden van oefeningen. Langs dezen weg toch alleen kan dé burger oractisch te weten komen wat hem in geval van nood te doen staat, en „welke hulp hii te verwachten heeft. BEDRIJFSRAAD KAPPERSBEDRIJF Bij K.B. is Ingesteld een bedrijfsraad voor het kanpersbedrijf. Het aahtal le den en plaatsvervangende leden van den bedrijfsraad zal 8 bedragen. en uw zoon toch niet al te prettig ma ken", meende Rawlinson. „Neen niet bijzonder! Dat is zoo. Maar ik en Louis hegrijpen elkaar goed. We zijn allebei een beetje wat ze noe men excentriek. Ik kom nooit bij hem en hij niet bij mij. Nu en dan ontmoeten we elkaar wel op straat en dan zijn we zoo vriendelijk tegen elkaar als je maar wenschen kunt Ik zeg: Zoo jongen, hoe gaat het? En hij vraagt: Wel vader,hoe staat het leven? Ik vraag: Gaan de za ken nog nl naar wensch? En hij ant woordt: Uitstekend! En dan knikken we elkaar eens toe en gaan door. Wat wil je meer? Hij weet drommels goed. dat hij naar me toe kan komen, als hij iets noodig heeften ik weet waar ik hem vinden kan, als ik hem noodig heb. Snapt u?" „Ik snap, dat jullie hier in do buurt oen raar soort menschen bent!" lachte Rawlinson. „Maar dat jullie excen triek Hij hield op. toen een der dienstboden binnen kwam en den heer des huizes vragend aanzag. „Meneer Louis John, meneer," diende ze aan. „In de tuinkamer!" Oliver keek het meisje ccnigo oogen blikken stom van verwondering aan. Hij nam zijn sigaar uit zijn mond en wist zoo gauw geen woorden te vinden. Ein delijk zei hii luid en op bevelenden toon: ..Rreng hem maar hier!" En zich tot Rawlinson wondend, vervolgde hij: „Dan Is er zeker iets niet In orde! Hij zou hier anders niet gekomen zijn. En we hadden het luist over hem... ja. dnt moet ik toegeven, dat is toch wel een beetje vreemd!" Hii stond op en was halverwege de fleur, toen zijn zoon binnen kwam en voordat deze nog een woord kon zeggen, had hii al zijn vraag gesteld. „Wel. jongen, wat is er aan de hand? Is cr iets..." Louis, die Rawlinson al meer gezien had, gaf dezen een knikje en stak hem do hund toe. Maar terwijl ze elkaar de hand schudden, keek Louis naar zijn va der. „We zuilen hopen van niet," gaf hij koeltjes ten antwoord. „Maar... ik vond het toch maar beter even te komen. Gaat u maar weer zitten en maak u -niet on gerust!" Hij wachtte, tot Oliver weer in zijn gemakkelijkcn stoel was gaan zitten, zet te zichzlf half op tafel en keek zijn va der onderzoekend aan. „Ik zie wel. dat u er nog niets van gehoord hebt," bemerk te hij. „Gehoord?... Waarover? Vooruit, kom er mee voor den dag, longen!" zei Oliver. „Het reservoir!" zei Louis. Rawlinson, die voor zichzelf een stu die van Louis maak to en vond, dat hij bijzonder veel op zijn vader geleek In manier van doen en denkelijk ook in karakter, hoorde, hoe Oliver opeens hij gend den adem inhield. Hij keek om en zag. dat de oude heer doodsbleek was geworden en met de handen om zijn stoelleuning geklemd, voorovergebogen zijn zoon aanstaarde. „Toch niet waar?... Onmogelijk!" riep hij uit „Neen:" antwoordde I-ouls heslist. „Onmogelijk is het juist niet. Kr is wat! AI weet ik het nog niets precies... Nay- lor Row heeft het tnch gehoord... van avond. Hij is dadelijk naar me toegeko men. En ik hierheen!" „Van wie heeft hij het?" vroeg Oliver. „Vnn een der werklieden aan de wa tenverken... in liet diepste geheim", ant woordde ï.ouis. „En, omdat hij een ver standige kerel is, heeft hij het niet ge heim gehouden!" Wel een minuut lang keek Oliver zijn zoon zwijgend aan. „Je zegt, dat je niet wéét... wat er ge beurd is?" bracht hij er eindelijk uit Maar die kerel, die het tegen jou knecht vertelde... heeft die dan niets verderd gezegd?" „Ja, die sprak over een scheur... na tuurlijk in den dam", antwoordde Louis. „Een scheur in den dam...?" herhaal de Oliver doodsbleek. „Weten jullie wel. wat dat zou heteekenen?" „Ik herinner me nog wel, wat u twee Jaar geleden tegen me gezegd hebt," zei Rawlinson. „Ik heb er nldoor over zit ten denken. U zei toen. dat als die dam bezweek, de geheele benedenstad zou weggespoeld worden... als een kaarten huis!" „Ja... en alles wat er tusschen de stad en dat reservoir gelegen is!" mompelde Oliver. „Ook mijn nieuwe huis! Kom!" zei hij opstaande. en zijn sigaar weg gooiend. „Of we hier al zitten praten geeft ons niets! Ik ga naar den hoofd opzichter toe... ik ga naar den dam toe! Ik moet het weten!" Louis John ging met zijn vader mee en ook Rawlinson stond op. „Ik ga mee", zei hij. „We moesten maar sainen gaan... met ons drieën!" Oliver liep naar de hal en trok een jas nan. Met zijn pet in dc handen bleef hij, Jn zichzelf mopperend, staan wachten, tot de anderen ook klaar wa ren, deed dan de nuitendeur open en staarde nnnr buiten in de duisternis. „Wat stikdonker!" bromde hi|. „Groote goedheid, als zooiets toch eens gebeur de... Kom meel Blijf maar vlak bij me!" zei hij. den stoep afgaande. „Ik weet hier op de hei den weg in het donker wel... blijf maar vlak achter me!" Ruiten den tuinmuur van Olivers be zitting. strekte zich de heide somher en zwart voor hen uit. Ook de hemel was zwart, zonder een enkele ster: uit het zuidwesten kwamen nu en dan wind vlagen met enkele druppels regen. Voor dat ze nog veel verder waren begon Oli ver te praten en Rawlinson hoorde aan zijn stem, dat hij niet slechts bezorgd, inaar ook erg zenuwachtig was. „Er komt storm!... als het vanavond niet is, dan toch zeker morgen! En... als er een scheur in den dain zou zijn... en die werd eens wijder... en er kwam dan storm... met een vinnigen wind uit het Zuiden... goede genade, wat zou er dan kunnen gebeuren?" „Het is nergens goed voor zorgen te maken voordat het hard noodig is", zei Ixïuis. Misschien is het heelemaal niets. U moet cr aan denken, dat ik u alleen uit voorzorg hen komen waarschuwen!" „Het gekke Is, dat we er niets van ge hoord hebben van dien hoofdopzichter!" bromde Oliver. „Waarom heeft hij het me niet laten weten, toen ik op het raad huis was? Het is toch zeker zijn plicht om dadelijk te waarschuwen, als er met het reservoir iets niet In orde is? Maar Wé zullen het zoo dadelijk wel te hoo ren kriigen!" Rawlinson. die door de hooge hel voortploeteide, met de groote gestalte ven Oliver voor zich en Louis achter hem aan. verwonderde rich er ieder oogenhlik over. dat zijn gids met zulk een snelheid en zekerheid In donker vooruit kwam. Het pad. dat ze volgden, was niet meer dan een smal. kronke lend schapenpad. nu eens plotseling da lend. dan weer stijgend. Maar Oliver liep zonder eenige aarzeling door, fot- dat hij opeens stil stond en met do hand naar een groote zwarte massa wees, waarop nu en dan heel even een bewe gend lichtle zichtbaar werd. „Daar loont Iemand op den dam met een lantaarn", zei hij. „Kom mee... daar gaan we naar toe!" (Wordt vervolgd) WILLEND ONTVANGEN De Tweede Kamer behandelt de begrooting van land, bouw en visscherij Soberheid betracht Voortgezet wordt de behandeling van de begrooting van het departement van sociale zaken voor 1936. De heer K r U g e r critiseert hot te rugdringen van het particuliere initia tief bij de werkverschaffing. Er wordt meer rekening gehouden met de noo- den in het aannemingsbedrijf. De heer Bakker had meer bizon- derheden verwacht omtrent 's ministers plannen ten opzichte van de werkver schaffing. De heer Steinmetz wil de jeugd zooveel mogelijk in hot productiepro ces inschakelen. De heer Groen dringt aan op maat regelen voor de kleine boeren en tuin ders, die anders voor werkverschaffing of steunverleening zijn aangewezen. De heer van Houten wil meer zien gedaan voor het tegengaan van jeugdwerkloosheid en ten behoeve van kleine boeren en tuinders. 's-GRAVENHAGE, 28 Nov. - De ver gadering der Tweede Kamer werd he denavond om half 9 heropend. (Voor zitter de heer W. H. Vliegen.) Aan de orde was de begrooting van landbouw en visscherij. De algemeene beschouwingen worden geopend. De heer Ebels (VJ).) begroet den minister met ingenomenheid, doch spre ker heeft bedenkingen, n.l. dat deze minister niet verantwoordelijk is voor handelsverdragen en het betalingsver keer met het buitenland, waarmee de landbouw ten nauwste verbonden is. De heer Lovink (CH.) begroet hartelijk den minister en het departe ment van landbouw en visscherij. Spreker zal afwachten wat uit de toestanden geboren wordt. Spreker is verheugd dat de minister verklaard heeft alleen voor het landbouwbelang verantwoord te zijn en met krachtige hand de leiding wenscht te voeren. Spr. hoopt, dat voorts de noodige so berheid betracht zal worden. Spr. dient een amendement in op artikel 2 van de afdeeling departement ter afvoering van een bedrag van f 50.000. Spr. hoopt verder, dat de minister immuun zal zijn voor suggesties van niet ter zake kundige personen. Spr. vertrouwt, dat de minister veel zal kunnen doen, waardoor hij den dank van het ge heele land zal oogsten. De heer Lauwes (V.B.) wilde de daden van den minister afwachten. Spreker wijst op Duitschland om te waarschuwen tegen ongewenschte dwangmaatregelen en spreker zegt dat men thans veel meer waardeering voor den landbouw heeft dan een 40 jaar geleden. De minister dr. Deckers brengt dank aan de afgevaardigden. Spreker hoopt iets goeds te kunnen bereiken in het belang van landbouw en vissche rij. De bedenking-Ebels beantwoordt Heb eerbied voor het kind, iaat het veilig wonen onder den frisschen adem tocht van uw reine ziel. FEUILLETON Naar 't Engelsch van J. S. FLETCHER door mr. H. J. P. H 28 „Of dat wat geworden is? En of! Hij is een handige kerel. Toen het ding af was, proef gcloopen had en goedgekeurd was, nou toen is er storm om geloopen. Een firma hier in Halfirth bood hem op slag een half millioen baar geld voor rijn vinding. Maar dat was niets voor hem. Hij kende het klappen vnn de zweep wel. Hij heeft licenties uitgegeven aan verschillende machinefabrieken hier en in het buitenland. En van iedere vervaardigde machine krijgt hij tien pond. In Amerika en Duitschland kun nen ze die dingen niet gauw genoeg jonken zoo 'n vraag is cr naar Wat ik u zeg... hij mankt er geld vnn!" „Hij zal ook zeker wel een groot huis gaan bouwen?" vroeg Rawlinson „Hij niet. Hij heeft niets nnders gedaan dan verhuizen naar 'n ouderwetsrh huis even huiten Halfirth... een aardig, nis- lig huls met een mooien tuin. Neen. hij nioet niets van deftigheid hebben Ik we!dat steek ik niet onder stoelen of banken ik houd wel van een hoe* ie vertoon. Als ik in mi|n nieuwe huis trek. dan richt ik alles weer op r.'n middel eeuwsch ln lakeien mot zijden kou sen en kuitbroeken en een deftigen but ler.en van al dat gedoe. Het is een onschuldige manier om geld stuk te Waar zijn de Postvliegers? Hoeveel dagen zijn ze onderweg 3 6. .36

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 7