De terugheer van het Nederlandsch voetbalteam uit Ierland. Het ontzettend vliegtuig-ongeluk bij Tatefield kostte elf personen het leven. Boven: het vliegtuigwrak; onder: resten van het toestel, die op 400 meter van de plaats der ramp gevonden werden Een felle uitslaande brand heeft een sigaren magazijn in de Koning straat te den Haag ver woest Generaal Santin! voor zijn tent ach ter het Itallaansche front in Abessynië, terwijl hij per Dr. Max Euwe feliciteert dr. A. Y. v. d. Meulen, oud-doelverdediger van het Nederlandsch elftal, met zijn promot'MI tot doctor In de geneeskunde aan de Gemeentelijke Universiteit te Amsterdam Het Nederlandsch elftal, dat te Dublin Zondag zoo schitterend van Ierland won, Is Woensdag op Vaderland- schen bodem teruggekeerd. De aankomst met de .Batavier* te Rotterdam Puck van Heel ontvangt een bloemen hulde van een kleinen voetbal-enthou siast bij den terugkeer van het Neder landsch elftal te Rotterdam De uitreiking der Nobelprijzen door Koning Gustaaf van Zweden te Stockholm. Hans Spemann ontvangt den Nobelprijs voor physiologie en medicijnen; rechts: Chadwick ontvangt den Nobelprijs voor physica Het bestuur van Ornithophilia schoot Woensdag In de omgeving ran de Lage Vuursche het wild voor de jaarlijksche verloting, welke de vereeniging houdt. Boven: de heer E. Ostermann op post; onder: de heer Uuttewaal bekijkt een gedeelte ven den buit Links: prof. prof. James De laatste hand wordt gelegd aan de Kerstbloementen- toonstelling, welke door de Haagsche Bloemistenpatroons- vereeniging in Pulchri Studio in de residentie geopend is In de Doelezaal te Rotterdam is een herdenkingsfeest gehouden bij het 270-jarig jubileum van het corps mariniers. De autoriteiten, schrijfmachine zijn orders uitdeelt

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8