Kerstbloemententoonstelling te den Haag. De tentoonstelling van Ornithophilia te Utrecht. Ski-training in Davos. Deelnemers uH verschillende landen oefenen zich te Davos thans, om zich binnenkort naar Garmisch Partenkirchen te begeven voor de internationale wedstrijden. Een prachtig snapshot In Pulchri Studio te den Haag U Donderdagmiddag door den minister van Van een oogenblikje rust bij de ski- Landbouw en Visscherij mr. dr. L N. Deckers (geheel links), de Jubileum-Kerst- training te Davos wordt gretig gebruik gemaakt, om het onvergelijkelijk schoon* bloemententoonstelling geopend landschap te fotografeeren Aankomst in Holland van de eersie Goodyear-autobanden. die in Ned.-lndie zijn gefabriceerd De levende have van de pluimvee tentoonstelling in het Jaarbeursgebouw te Utrecht krijgt op gezette tijden haar voedsel De beroemde Ireptow-sterrewacht te Berlijn bestaat veertig jaar. Een foto van den grooten telescoop dezer sterrewacht, welke kijker 21 meter lang Is en tot de grootste ter wereld behoort De tunnel aan den Beukelsdijk te Rotterdam wordt van een nieuw rijdek voorzien, waarbij een nieuw procédé, n.l. gewapend asphalt, wordt toegepast. Een kijkje bij de werkzaamheden Een .gewichtige Vlaamsche reus op de pluimveetentoonstelling van .Orni thophilia* ta Utrecht Te Zeist had Donderdag met corps eer de begrafenis plaats van den heer J. Wiersma, agent van politie aldaar, die op zoo noodlottige wijze bij het auto-ongeluk op den Achterdijk (Wieringermeer) om het leven kwam De groote klok. die bij de opening der Olympische Spelen te Berlijn het vol gend jaar gebruikt zal wor den, heeft deze week te Bochum proefgeluid

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8