HULDIGING VAN VAN VLIET DE LUCHTROOVERS VAN HOITIKA De wereldkampioen door van den Vijver geslagen Lacquehay wint eerste serie COR WALS WINT PRIJS DER NATIES OSENDARP WINT TE GOETEBORG TUmuvc LriJtqjcwen WIJ LUISTEREN NAAR: 2c BLAD PAG. 3 AMERSFOORTSCH DAGBLAD .WOENSDAG 2 SEPTEMBER 1936 231. Onverwacht kwam een dikke mist opzetten, ze zaten er midden in voor ze het wisten en moesten nu verder or> het kompas vliegen. Toen, net terwijl Piet een pisang dacht te verschalken... een gekraak, een verblindend licht, het, toe stel ging scheef hangen... een meteoorsteen had hen geraaktl 232. In een duizelingwekkende glijvlucht kwamen zo om laag, allen sloten de oogen, omdat ze niet anders dachten of nu was er geen redding meer mogelijk. Schuren... kraken... een schok nog een schok... ze hingen in een geweldig hoogen boom, waarvan de takken onder hun gewicht afknapten. Maar ze hingen ze leefden nog en Piet dacht heusch een oogenblik, dat hij thuis uit het zolderraampje keek. SPORT EN SPEL Door een valpartij moet Jan Pijnenburg de baan verlaten De Olympische* en werelds kampioen Arie van Vliet ars riveerde gistermiddag met den trein van 4.05 uur aan het Centr St. te Utrecht, waar hij door honderden op spontane wijze werd ontvangen. Ter verwelkoming waren aanwe* zig de heeren G. J. M. Ho* genkamp en C. Blckemolen. In een open auto, die geheel met bloemen versierd was, reed Arie van .Vliet met een krans om zijn schouders 'door Utrechts straten, waar hij overal luide werd toegejuicht. Met muziek voorop ging het door de Moreelselaan, Moreelsepark, Maria- plaats, Steenweg en vervolgens via de Choorstraat, Oudkerkhof en Korte Jansstraat naar hotel „des Pays Bas", waar wederom honderden stonden om den Woerdenaar nogmaals hartelijke ovaties te brengen. Na even voor de talrijke fotografen en filmoperateurs geposeerd te hebben 30 en 40 K.M. De eerste rit is 30 K.M. achter groote motoren over 75 ronden. Na 25 ronden ligt Christensen op de eerste plaats met Wals en Sausin ach ter zich. In de 3Gste ronde tracht Wals Sevnaeve van de eerste plaats te ver dringen en hij ligt ongeveer 2 ronden lang ruim 10 M. achter den Belg. In de volgende ronde zakt Wals wat af en al gauw wordt zijn achterstand tot ruim 20 M. vergroot. Als er bij de eerste rit nog 10 ronden te rijden zijn in de stand: 1. Wals; 2. Seynaeve; 3. op 1 ronde Sausin. In de laatste ronden ziet Wals nog kans zijn voorsprong tc vergrooten en de eind uitslag van deze eerste rit luidt: 1. Wals 22 min. 49 sec.; 2. Sevnaeve op 390 M.; 3. Sausin op 820 M.; 4. Küster op 1680 M.; .5 Govaerts op 2070 M. en 6. Christensen op 2120 M. De eerste 20 ronden werden In re cordtijd afgelegd. Sprintwedstrijd amateurs Voortgezet wordt met de demi-finales sprintwedstrijd voor amateurs. Na een goeden strijd wordt deze rit gewonnen door Ario van Vliet en Herbershof. Tijd over de laatste 200 M. was 12% sec. In de laatsten rit van de demi-finale plaatsten zich Van den Vijver en Van der Voort. Na ll/i ronde moest J. B. Mans opgeven. 2 x 15 K.M. Dan zijn de tandemritten aan de beurt. Het betreft hier den 2 x 15 K.M. wedstrijd met levende gangmaking over 37H ronden. Gestart werd door J. Pijnenburg, G. Loncke en Piet van Kempen. Reeds na 3 ronden heeft Pijnenburg handcnpech. Bij de eerste ronden is nog niet veel strijdlust bij de heeren waar tc nemen. Loncke heeft eenigen tijd de leiding, doch Pijnenburg weet bij de twintigste ronde de leiding te nemen en dan wordt er op zijn felst gestreden om de eerste plaats. Nog even heeft Pijnenburg met bandenpech te kampen en dan gaan de drie ren ners achter éen tandem de laatste ron de in met Van Kempen aan den kop. Tien meter voor de finish loopt Loncke uit en met klein verschil weet hij zich als eerste te plaatsen. Tweede wordt Pijnenburg en derde Piet van Kempen. Van Vliet geklopt Arie van Vliet tijdens het spelen van het Wilhelmus bij zijn huldi ging begaf Arie van Vliet zich met de hee ren Hogenkamp en Blekemolen in de hal van „Pays Bas", waar met ver schillende genoodigden de thee werd gebruikt. Dan wordt de finale sprintwedstrijd voor amateurs over 2 ronden verreden. Hierin starten Van Vliet, Herbershof, Van der Voort en Van den Vijver. Op do 150 M. is Van den Vijver nog op de vierde plaats en weet zich schitte rend boven de andere renners naar vo ren te werken en zelfs op het laatste oogenblik den wereldkampioen Van Vliet meteen halve wiellengte te klop pen. Tijd over de laatste 200 Meter was 13 sec. 30 K.M. achter groot te motoren De wedstrijden Te ruim 8 uur werd met het wieier- programma in het Stadion een aan- vang gemaakt. Allereerst werd verre den de tweede serie van den sprint wedstrijd voor amateurs over twee ronden, daar Ben van der Voort nog niet aanwezig was. In de voorlaatste bocht van de twee de ronde wordt de sprint genomen en met een lengte voorsprong gaan Van den Vijver. J. B. Mans en Van Koelen als eersten over den eindstreep en zijn derhalve in de demi-finale geplaatst. Daar Ben van der Voort nog niet gearriveerd is. zal allereerst do huldiging van den wereldkampioen Arie van Vliet plaats hebben. Wethouder De Haas spreekt na mens het Utrechtsche gemeentebestuur Arie van Vliet toe en wenscht hem van harte geluk met zijn groote succes. Namens het gemeentebestuur biedt spreker den wereldkampioen een krans aan. Ook de heer G. J. M. Hogenkamp wenscht Arie van Vliet nog geluk met zijn prestaties te Zurich en laat zijn gelukwenschcn met een krans verge zeld gaan. Dan rijdt Van Vliet, na eerst voor den microfoon zijn dank voor den ont vangst te hebben overgebracht, onder het spelen van het Wilhelmus zijn eere-ronde luide toegejuichd door de duizenden aanwezigen. Na enkele lekke handjes kan einde lijk de eerste serie verreden worden; na een hevigen strijd bereiken Van der Voort, Schenk en Herbershof als eersten de finish. De laatste serie brengt Arie van Vliet in de baan. In de eerste ronde ligt onze wereldkampioen on de laatste plaats, doch dan schiet hij plotseling naar voren en hevig wordt er eestreden om de tweede plaats, doch Van Gelder moet in Van Vliet zijn meerdere erkennen en de Woerdenaar gaat met ruim 2 lengten voorsprong als eerste door de finish. Prijs der naties Dan wordt het programma voortge zet met den prijs der naties over 30, De tweede rit van den prijs der nas ties gaat eveneens over 30 K.M., dus 75 ronden. Na 25 ronden heeft Wals nog steeds rie leiding onmiddellijk gevolgd door Sevnaeve en Sausin. Op 1 rondo ligt Kuster; op l1/* ronde Goovaerts en op 2 ronden Christensen. l3an gebeurt het plotseling in de 57ste ronde, dat Wals wordt gepasseerd; nog doet de Hol lander alle moeite om het verloren terrein te herwinnen, doch hij krijgt geen schijn van kans. Nog doet Wals pogingen om op de eerste plaats te eindigen, doch zulks mislukt en Seynaeve eindigt als eerste met Wals op de tweede plaats met 20 M. achterstand op den Belg. 3 Küster op 790 M. 4. Sausin op 1000 M. 5. Goovaerts. 6. Christ onsen. Kort na den start heeft van Kempen de leiding en ligt ongeveer 10 M. voor Pijnenburg, die op den voet t gevolgd wordt door Loncke. Er ontspint zich een hevige strijd tusschen van Kem pen en Pijnenburg. Het tempo is thans veel sneller dan in de eerste rit. Nog steeds en dat is na 12 ronden heeft Pij nenburg de leiding. Loncke komt snel naar voren, dank zii de goede gangma king. Hij weet van Kempen en Pijnen burg te passeeren en blijft constant op 10 k 15 M. voor Pijnenburg rijden. Nog 25 ronden zijn er te rijden en dan komt het tandem van Pij nenburg te vallen. Het is op het eer ste gezicht nogal een ernsiige val partij, waarbij Jan Pijnenburg ach terover sloeg. Loncke en van Kempen zetten den strijd voort en hoewel er nu niet zoo veel concurrentie is, wordt er toch met de grootste inspanning om de eerste plaats gevochten. De rit wordt gewon nen door Piet van Kempen in den tijd van 17 min. 49.4 sec. In het eindklasse ment werd G. Loncke eerste met 3 pun ten; tweede werd van Kempen met 4 punten. 40 K.M. achter groo* te motoren Als laatste nummer /orit verreden de derde rit over 40 K M. achter groote motoren om den z.g. prijs der naties In de eerste tien ronden liggen de renners nog op dezelfde plaats als bij den start, n.l. 1. Küster; 2. Seynaeve; 3. Sausin; 4. Wals; 5. Goovaerts en 6 Christensen. Dan begint Wals met inloopen en hij weet zich van de vierde plaats op te werken naar de tweede. Küster is nog steeds voor, doch moet zwichten voor de snelheid, waarmede Cor Wals rijdt. In de 15de ronde heeft Wals de leiding genomen en zijn rennen is fameus. Renner na renner wordt ge passeerd. Hoog in de baan liggend, schiet hij als een peil voort. In een minimum van tijd heeft hij twee ronden voorsprong op Seynaeve. Op 3 ronden liggen de overige renners. Na eenige ronden met een zeer snel tempo gereden te hebben, onderneemt Wals nogmaals een aanval en met suc ces, want in de 45ste ronde heeft hij weer één ronde ingeloopen en ligt thans met 4 ronden aan den kop. Nogmaals ziet Cor Wals, die geregeld door het duizendkoppige publiek wordt toegejuicht, kans een ronde te nemen. Intusschen zijn Sau9in en Küster respec tievelijk op 8 en 9 ronden afgezakt, het geen wel bewijst, dat het tempo uiter mate snel is. De uitslag van den prijs der naties luidt: 1. Cor Wals; 2. Seynaeve, overi gen ver achter. De einduitslag luidt: 1. en winnaar van den prijs der na ties Cor Wals, 4 p. 2. Seynaeve, 5 p. 3. Sausin, 12 p. 4. Küster, 13 p. 5. Goovaerts, 13 p. 6. Christensen, 16 p. Snoek op de vijfde plaats ZüRICH, 1 Sept. (A.N.P.) Heden avond zijn de twee series van de 100 K.M. achter groote motoren verreden. Er waren op de uiteraard maar klei ne tribunes zeker een 6000 toeschouwers die met belangstelling de ritten volg den. In de eerste rit liet de Deen Danholt verstek gaan. Daar startten, in volg orde: 1. Lacquehaye; 2. Loman; 3. Snoek; 4. Gilgen; 5. Geers; 6. Severgnini. Ware Snoek dadelijk behoorlijk op tempo gekomen, dan had hij nog een goede positie kunnen houden. Nu dat niet gebeulde zag hij eerst Gilgen en daarna Severgnini over zich heen gaan. Dat was gangmaker Kaeser maar matig naar den zin, maar in de poging na 20 ronden ondernomen om Snoek weer over den Italiaan heen te bren gen, raakto de Nederlander los en daarom op de laatste plaats. Lacquehaye reed zeer constant, bleef aan den kop, met Lohman als tweede. In de staartgroep is de Italiaan de levendigste rijder, die echter voortdu rend zijn aanvallen door den Zwitser Gilgen zag afgeslagen. Onze Hollandsche stayer Snoek maak te geen grooten indruk. Hij was veel los, moest dan alle krachten inspan nen om bij te spurten. Nog voor er hon derd ronden gereden waren, kreeg hij een zwaren aanval van Severgnini te weerstaan: hij zwom en kwam op de laatste plaats. Toen probeerde Severgni ni Gilgen op te jagen om diens strijd met Lohman tc forceeren en dan van die gelegenheid gebruik te maken. Dat mislukte langen tijd, maar nog voordat de 50 K.M. op waren had Severgnini Gilgen zoo vaak en zoo fel opgejaagd, dat de Zwitser terugviel en den Ita liaan de derde plaats liet. Nu was het maar alleen de vraag of Severgnini zich zou kunnen handhaven. Want 1 en 2 werden Lacquehaye en Lohman, dat was heel duidelijk. Die gingen over alle anderen heen. En het lukte Severgnini inderdaad. Hij werd geplaatst.. Lohman deed in de laatste ronden nog een aanval op Lacquehaye en ging vlak na den Franschman over de lijn. De uitslag luidde: 1. Lacquehaye 100 K.M. in 1 uur 33 3 min. 2 sec. 2. Lohman 1 uur 33 min. 3 sec. 3. Severgnini 1 uur 34 min 12 sec. 4. Geers 1 uur 35 min. 9 sec. 5. Snoek 1 uur 35 min. 41.4 sec. 6. Gilgen (geen tijd). Metze wint tweede serie In de tweede serie wordt gestart in deze volgorde: 1. Suter, 2. Metze. 3. Ronsse, 4. Raynaud, 5. Alkema, 6. Ma nera. Metze nam al in de laatste bocht van de eerste ronde de leiding met Ronsse, Raynaud, Alkema, Suter en Manera achter zich. De Spanjaard Prieto was niet opgekomen. Wiersma reed in den beginne heel tactisch, bleef achter Raynaud hangen zonder aanvallen te doen, maar na zestig ronden brengt. Alkema toch wat leven in de brouwerij. Zijn aanval op Raynaud mislukte echter. Dan komt Suter plotseling los. Hij passeert Ma nera en gaat in denzelfden spurt over Alkema heen. Zoo neemt Suter de vier de plaats. Metze laat nu even zien wat hij kan. Villc brengt hem in één ruk over verschillende tegenstanders heen. ook Ronsse wordt gelapt. In deze sterke omgeving is Alkema niet een der besten. Wiersma rijdt tac tisch, hij spaart zijn renner voor het laatste stuk, maar kan toch niet ver hinderen. dat. hij een paar malen ge lapt wordt. Met nog 130 ronden te rij den geeft Manera den strijd op. Metze, Ronsse en Raynaud zijn in deze serie heslist de sterksten, de an deren blijven bij dezen veel terug. Als er nog 50 ronden te rijden zijn. wordt Raynaud's aanval op Ronsse met suc ces bekroond en hij bezet thans de tweede plaats. De 80 K.M. gaan op in 1 uur 10 min. 12.6 sec. Medegedeeld wordt, dat Met- ze's tijd over de 60 K.M. een nieuw baanrecord beteekent. Het gaat dus wel hard en het is geen wonder, dat Alke ma niet kan meekomen. De uitslag luidde: 1. Metze (Duitsohland), 1 uur, £7 ATHLETIEK Met een borstbreedte voor den Amerikaan Draper GOETEBORG, 1 Sept. (A.X.P.). Hedenavond zijn hier ter stede groote internationale atletiekwed strijden gehouden, waaraan behal ve door een aantal leden van de Amerikaansche Olympisohe ploeg, ook is deelgenomen door onzen landgenoot Osendarp. Deze was in grooten vorm en slaagde erin de 100 meter te win nen in den tijd van 10.6 sec., vóór den Amerikaan Draper, die denzelf den tijd noteerde. Het verschil was een borstbreedte. ENGELMAN VERBETERT RECORD ROTTERDAM, 1 Sept. Gisteren werden te Rotterdam op de sintelbaan achter do voormalige Nenytohallen at letiekwedstrijden geliouden, tijdens wel ke de bekende wandelaar P. Engelman van Pro Patria er in slaagde het Ne derlandsch record over 2 Engelsche mijlen snelwandelen met 10.4 sec. te verbeteren en te brengen op 14 min. 17.4 sec. Het oude record stond sedert 17 Juni 1932 op naam van C. A. Gub- bels met li min. 27.8 sec. HOCKEY NEDERLAND—BRITSCH-INIDË Het Nederlandsch hockey-elftal dai Zondag 6 September a.s. te Amsterdam tegen Britsch-Indië zal uitkomen, is als volgt samengesteld: Doel: J. de Looper (Hilversum). Achter: R. de Waal (Amsterdam) en M. Westerkamp (H.D.M.). Midden: H. de Looper (Hilversum), R. van der Haar (H.H.Y.C.) en A. van Lierop (Hilversum). Voor: P. Gunning (B.M.H.C.), H. Schnitger (P.W.), E. van den Berg (Am sterdam), de Roos (B.M.H.C.) en Spa- renberg (Hilversum). AUTOMOBILISME DE STERRIT NAAR MONTE CARLO. 's-GRAVENHAGE 1 September. De K. N. A. C. meldt ons, dat thans defini tief vaststaat, dat de sterrit naar Mon te Carlo doorgaat. Men weet, dat er sprake van is geweest dat tengevolge \an de moeilijke tijdsomstandigheden dc internationale sporting club van de organisatio zou moeten afzien. Zij die telkenjaren met belangstel ling dezen zwaren internationalen win- territ hebben gevolgd, zullen met vreugde van dit heugelijk feit kennis nemen. Evenals andere Jaren zal deze sterrit naar Monte Carlo eind Januari worden gehouden. H.V.C. I—HILVERSUM I Naar wij vernemen zal de voetbal wedstrijd H.V.C. I—Hilversum I welke hedena\ond om half zeven op Birk- hoven ten bate van de winkel iersver- eeniging „Het Soesterkwartier" worden opgeluisterd door de muziek der Hu zaren onder leiding van den kapel meester M. J. Klijnen. H.O.R.A. De verceniging tot ondersteuning van burgelijke ambtenaren „H.O.R.A." heeft naast de aflevering van haar maandelijksch orgaan een propaganda- brochure doen verschijnen, waaraan veel zorg besteed is. De brochure bo- vat om. een stukje H.O.R.A. geschiede nis, waaruit de groei van dc vereeni- ging blijkt, schrijft verder over de steunverleening en gaat het practische nut van de \ereeniging na. Het geheel is op prettige wijze geïllustreerd. Een propaganda-brochure die volkomen aan haar doeleinden beantwoordt. KERKNIEUWS Doopsgezinde Broederschap Aangenomen naar Terschelling cand. G. M. Kosters te Bolsward. Geref, Kerken Tweetal te Batavia cand. M. van den Bosch te Harderwijk en cand. L. Bate laan. hulpprediker te Rotterdam. Benoemd te Batavia cand. M. van den Bosch te Harderwijk. Nederlandsch Hervormde Kerk Beroepen te Stevenisse ds. J. G. R- I.arighout te Den Bommel; te Wijngaar den cand. J. F. N. van Harrevelt te Den Haag. Bedankt voor Middelharnis ds. K. van de Pol te Boven-Hardinxveld. min. 47 sec., nieuw baanrecord, deze 100 K.M. is dus ongeveer 6 min. sneller gereden dan de voorgaande. 2. Raynaud (Frankrijk) 1 uur 27 min. 50 sec. 3. Ronsse (België) 1 uur 28 min. 4.2 sec. 4. Suter (Zwitserland) 1 uur 28 min. 44.5 sec. 5. Alkema (Nederland) 1 uur 29 min. 16 sec. Uit deze tw^ee races Is dus gebleken, dat Metze inderdaad de sterkste stayer is cn het luidt geen twijfel, dat hij die favoriet is, ook zeer waarschijnlijk den grooten titel zal veroveren. Donderdag a.s. wordt, de finale van den wedstrijd achter motoren verreden. DONDERDAG HILVERSUM l 1875 m. A.V.R.O 9.00—10.00 Jonny Kroon en zijn en semble. 10.00—10.15 Morgenwijding. 10.3011.00 Jonny Kroon's ensemble. 11.0011.45 nam. Morgenconcert door het Omroeporkest onder leiding van Albert van Raalte. 12.00—12.30 nam. Internationale dan sen. Het Omroeporkest onder leiding van Albert van Raalte. I.002.15 nam. Kovacs Lajos en zijn orkest. 3.15i.00 nam. Orgelconcert door Piet van Egmond Jr., m.m.v. het gemengde dubbelkwartet „J. S. Bach". 4.004.30 nam. Voor zieken en thuis- zittenden. 4.455.30 nam. „De Katjangs", hoor spel in 9 tafereclen naar het boek van J. B. Schuil. 5.306.30 nam. Concert door de Palla- dians. 6.307.00 nam. Sportpraatje door H. Hollander. 7.007.30 nam. Vioolspel door May Nesbitt. Egbert Veen, piano. '30—8.00 nam. Afterdinner-dansmu- ziek onder leiding van Hans Mossel. 8.10—9.10 nam. Dc Hongaarsche so praan Maria Nemeth bezoekt de AVRO Studio. Begeleiding: Het Omroeporkest o.l.v. Albert van Raalte. 9.10—9.45 nam. Radiotoonecl: „Toen ik nog bij de wilde vaart. was". 9.4510.30 nam. Concert door het Om roeporkest o.l.v. Albert van Raalte, m. m.v. Ferdinand Helmann, viool. II.10—1200 Het AVRO-Dansorkest on der leiding van Hans Mossel. HILVERSUM II 3015 m. K.R.O 8.008 15 Wij beginnen den dag 8.15—9.15 Morgenconcert. N.C.R.V. 10.15—10.45 Morgendienst. 10.4511.00 Leger des Heils-kwar- tiertje. K.R.O. 11.30—12.00 Godsdienstig halfuurtje. 12.30—2.00 nam. Het K.R.O.-Orkest o.l. v. Marinus van 't Woud. N.C.R.V 2.00—3.00 nam. Cursus fraaie hand werken. 3.00—3.45 nam. Orgelspel door L. Blaauw. 4.0O—5.00 nam. Bijbellezing. 5.02—5.30 nam. Cursus handenarbeid voor onze jeugd. 6.00—6.45 nam. Quatremains-Recital. 7.15—7.45 nam. Spreker: H. A. Genet- sen „De tentoonstelling van Engelsche Kunst in het Stedelijk Museum te Arn- slcrdam 7.45—8.00 nam. „Een kwartiertje Ra dio-reportage". 8.158.50 nam. Het N.C.R.V.-Orkest o.l.v. Piet v. d. Hurk 850—9.20 nam. Spreken A. li. Looyen: „De Mug, de Krab en het ver stoorde Evenwicht", 9.20—10.30 nam. Vervolk concert, BRUSSEL 321.9 M. Vlaamsch programma 12.51 nam. Dansmuziek o.l.v, Stan Brenders. I,30 nam. Het omroeporkest o.l.v. Paul Douliez. 5.20 nam, Salonorkest o.l.v. Walter Feron. 7.20 nam. Albert Hoppenbrouwers speelt harmonica. 0.20 nam. Populair concert. BRUSSEL 483.9 M. Fransch programma 12.50 nam. Concert door het omroep* orkest o.l.v. Paul Douliez. 6.35 nam. Concert o.l.v. Walter Feron, 8.20 nam. Concert o.l.v. Paul Douliez. DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 1020—10.50 Volksliederen. II.20 Gevarieerd concert. 12.20 nam. „Die Luftwaffe musizierf!" 2.20 nam. „Allerlei von zwei bis drei!" 4.20 nam. Concert door het Omroep* orkest o.l.v. Alois Melichar. 6.20 nam. Concert van de „Deutsche Rcichsbahn". 8.30 nam. Harmonieconc'ert door het muziekcorps van do 42. SS-Standarte o.l.v. Alexander Flessbqrg. 11.2012.20 Concert door het Ilja Livschakoff-orkesL DROITWICH 1500 M. 11.25 Orgelconcert. 1220 nam. Hel. Trocadero Cinema ON kest o.l.v. Alfred vso Dam. 2.35 nam. Leonard Ilornsey met zijn 0rtknnl'nam Het Carlton Hotel Orkesf o.l.v. René ïapponier. 5 05 nam- Het Harp Trio. 5.35 nam. Oscar Rabin met zijn Ro many Orkest. 6.50 nam. Orgelconcert door H. Robin- son Cleaver. 7.35 nam. Het B.B.C.-Orkest (Afd. C), o.l.v. Joseph Lewis. 8.20 nam. Pianorecital door Frank Mannheimer. 10.50 nam. Het Celebrity Trio. 11.35 nam. Bram Martin met zijn dansorkest in het Holborn Restaurant. GRA MOEOONMUZIEK Hilversum I 8.009.00, lO.tS-*1 10 30, 11.4512.00, 12.30—1.00, 2.15—3.15, 4.30—4.15 en 10.30—11.00. n. Hilversum II 10.00lO.lo, 11.00 —1130, 12.15—12.30, 1.00—1.10, 1.30—1.40, 5.30-6.00 en 10.3011.30. Brussel VI 6.55, 7.20, 820—9.20, 12 20 en 1020-11.20. Brussel Fr. 6.55, 7.20 en 8.20— 9.20. Droitwich 12.35 en 5.35. R An'OKk' A NT Nieuwsberichten geven beide Holland sche zenders om 8.00 en voorts Hilver-. sum I om 10.00 en Hilversum II om 10.10 uur.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 7