De verloving van Prmses Juliana met Prins Bernhard In het Zuid Oosten van Frankrijk worden thans manoeuvres op groote schaal gehouden. Een snapshot De burgemeester van Amsterdam, dr. W. de Vkigl (midden), woonde Woensdagavond op den Dam te Amsterdam de bijeen-' tijdens den eersten dag dezer militaire oefeningen komst bij, welke in verhand met de verloving veo M. IC H. Prinses Juliana werd gehouden. Leve de Prinses en Haar verloofde De moeder van Prins Bomhard voo Lippe-Biesterfeld arriveerde Woensdagmiddag in den Haag Ten paieize Noordeinde werd zij verwelkomd door H. M. de Koningin en H. IC H. Prinses Juliana Op het bordes van het paleis beantwoordende vorstelijke personen de toejuichingen der menig - Achter de Prinses, Haar verloofde Prins Bernhard Een groote menigte was Woensdagmiddag getuige van de aankomst van Prinses Von Lippe-Biesterfeld, de moeder van Prins Bernhard aan het paleis Noordeinde te den Haag. Het enthousiasme nam groote afmetingen aan De parade der .roodbonten" te Sittard. Het défilé der bekroonde dieren op den Fokveedag voor roodbont vee te Sittard Oud-studiegenooten van H. K. H. Prinses Juliana brachten Haar Woensdag middag aan het paleis Noordeinde een grootsche hulde, waarvan hierboven een snapshot .De Sperwerhof" te 's Graveland, de villa van jhr. W. F. Róell, De karabijnbrigade der Amsterdamsche politie is oHgerokti waar Prins Bernhard von Lippe-Biesterfeld gelogeerd heeft met een nieuwen overvalauto De wind verstoorde deze week de generale repetitie voor den wedstrijd In het .manden-dragen* op de Loo- densche markt In verband met de ver loving van H. K. H. Prmses Juliana werden Woensdag avond in de hoofdstad groote huldebetoogingen gehouden. Studenten in den optocht op den Dam

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8