Bloemenhulde voor het vorstelijk verloofde paar. »v - De Hongaarsche er Oostenrijksche gedelegeerden ter non interventie- conlerentie te Londen De ministers Deckers en Gelissen betreden het paleis Noordeinde te den Haag. waar zij Donderdag door H. M. de Koningin in audiëntie werde- ontvanger en voorgesteld werden aan Prins Bernhard honing verlaat in gezelschap van Koning Boris de kathedraal te Sofia De heer D. Rijnders, voorzitter der directie van het staatsbedrijf der artil lerie-inrichtingen, zal, wegens het be reiken van den pensioengerechtigden leeftijd als zoodanig aftreden Hoofdwerk. De jaarlijksche wedstrijd der manden dragers op de Londensche markt werd deze week gehouden. Een snapshot even na den start Namens het Nederlandsche Meisjespadvindstersgilde werd Donderdag aan H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard een bloemenhulde ge bracht Eenige padvindsters dragen het bloemstuk naar het pale«'. Van de gelegenheid tot het teekenen der felicitatieregisters in het paleis Noordeinde te den Haag wordt door duizenden gebruik ge maakt In lange files wachten de bezoekers voor het paleis geduldic hun beurt at Een snapshot te Aldershot bij de voorbereiding der uitzending van Engelsche troepen naar Palestina De ^Caledonia de reusachtige vliegboot voor de Imperial Airways en bestemd voor den trans-atlantischen dienst, ^•rlaat voor het eerst de constructiewerkolaatsen te Rochester Omstuwd door n enthousiaste menigte verla ten H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bern hard de Cineac te den Haag, waar zij Don derdag de film van hun aan komst in de re sidentie zagen -» IJmuiden werden Donderdag groote internationale draverije" gehouden, waarvan hierboven een snapshot

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8