Huldebetoon aan het vorstenhuis. Grootsch défilé te den Haag. Een groep Oranjegardisten trekt het paleis Noordeinde binnen om haar bloemenhulde te over handigen tijdens het grootsche défilé voor het vorstelijk paar Het echtpaar J. Roskamp T. Kok te Baarn, heeft onder groote belangstelling van familie en burgerij, den dag mogen herdenken waarop het vóór 50 jaren in het huwelijk trad Na den kerkdienst in de Bethlehemkerk te den Haag te hebben bijgewoond, verlaten H K. H. Prinses Juliana en Prins 8ernhard. omstuwd door een enthousiaste menigte het kerkgebouw De aanvoerder van A D O., welke club het tournool om den .Zilveren Bal" te Rotterdam Zondag heeft gewonnen, neemt de trofee in ontvangst Nauts (België) in actie tijdens zijn partij tegen 3oon (Ned.) bij de tenniswedstrijden Nederland -België welke te Rotterdam zijn gespeeld Minister J. A. de Wilde heeft Zaterdag te den Haag de zitting der beide Kamers in naam van H. M. de Koningin gesloten 'Jit alle deelen van het land worde jagelijks aan het paleis Noordeindefc den Haag geschenken afgegeven vo: Prinses Juliana en Prins Bernhard. Er banketbakker biedt een door hem ve> vaardigde taart aan H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard maakten Zondag in gezelschap van Prins Aschwin en Prinses Armgard een rijtoer naar Schevenmgen Overal waar de auto. welke door den Prins zelf bestuurd werd, passeerde, werden de vorstelijke personen luide toegejuicht Op het balcon ven het palels Noordelnde te den Haag slaat de Koninklijke familie het défilé gade. V.l.n.r.: Prins Aschwin, Prinses van Erbach, H. M. de Koningin, Prinses Armgard, Prinses Juliana en Prins Bernhard De nieuwe brug over de Gouwe te Boskoop is m de hettorens geplaatst Het gevaarte op de van bestemming

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8