Vorstelijke belangstelling De muiterij aan boord van de twee Portugeesche oorlogsbodems in öe haven van Lissabon was na een kort doch hevig gevecht spoedig bedwongen. De muiters verlaten onder strenge be waking het hoofdbureau van politie te Lissabon De vorstelijke ver loofden zagen Woensdag te den Haag de film der opening van de Staten Generaal en hun rijtoer door de residentie Een schaap met twee lammetjes had de belangstelling van jong en oud op de nationale landbouw- en veetentoorv- Stelling, welke deze week te Weesp werd gehouden Hr. Ms. .Gelderland" arriveerde Woens dag in de Amsterdamsche haven, waar het schip ligplaats nam aan den steiger der Holland Amerika-lijn Woensdag werd door H K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard bij den Duitschen gezant te den Haag de lunch ge bruikt. Bij het verlaten van het gezantschapsgebouw. - V r.n l.: Prinses Juliana, Prinses Armgard, Prins Bernhard e.t Prins Aschwin H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard te den Haag op weg naar de vertooning van de film der plechtigheden bij de opening der Staten Generaal en hun rijtoer door de residentie In het Sportpark te Assen is Woensdag de Centrale Drentsche In de nabijheid van Salisbury zijn door de Engel- sche gemotoriseerde legerafdeelingen uitgebreide Fokveedag gehouden. Begeleid door haar veulen draaft de eerste- oefeningen met tanks gehouden prijswinnares, .Billy", voor de jury In Artis te Amsterdam is thans de zeventiende, tot nu toe aldaar geboren nijlpaardenbaby te bewonderen. Het jonge nijlpaardje met zijn moeder, Bibi, voor het nijlpaardenhuis Een detail van het resultaat der inschrijvingen, welke fn Engeland gehouden zijn voor een nationaal gedenkteeken voor wijlen Koning George V Prins Bernhard bij het verlaten van het atelier van den hoffotograaf te den Haag, waar hij Woensdag een bezoek bracht

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8