De burgeroorlog in Spanje. De manoeuvres in Noord Brabant. De „Sirenes" vlot De Zesdaagsche fe Londen wordt in de Empire Pool and Sports Arena'' verreden. Een kijkje in de baan De twee nieuwe mijnenvegers, gebouwd voor de Nederlandsche marine, zijn van de werf Gusto te Schiedam te watergelaten. De beide schepen op de helling Artillerie der Spaansche nationalisten in stelling op het Cazalla gebergte tijdens den bloedigen burgeroorlog De historische windmolen in het Clap- ham Park te Londen, die vijttig jaar op non actief stond, zal over enkele weken weer in gebruik genomen worden Een frissche dronk wordt bij de Brabantsche militaire manoeuvres met versmaad De Oostenrijksche bondskanselier dr. Schuschnigg (links) woonde met staats secretaris generaal Zehner te Bruck aan de Leitha de militaire demonstra ties bij ter gelegenheid van het 70 jarig jubileum dezer stad als garnizoensplaats De dorstigen laven. Een vriendendienst gedurende de militaire manoeuvres in Noord-Brabant Het inladen van levensmiddelen aan het station Kurhaus te Scheveningen voor de aan de legermanoeuvres in Noord- Brabant deelnemende manschappen Een aardig snapshot tij dens de ma noeuvres in Noord- Brabant De Noorsche kolenboot .Sirenes', die bij Callantsoog strandde en Dinsdag werd vlotgebracht, bij aankomst te IJmuiden op weg naar Amsterdam om te dokken De Inwendige soldaat wordt versterkt voor den grooten .slag" tusschen de rooden en blauwen bij de manoeuvres in Noord-Brabant De burgeroorlog in Spanje. Een collone der nationalistische troepen op weg naar het front bij het passeeren van een brug Ned.-lndiê, jhr. mr. A. W. L Tjarda van Starkenborgh Steehouwer, inspecteert de troepen na zijn aankomst te Sabang De nieuwe Gouverneur-Generaal van

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8