Het vliegveld Teuge officieel geopend. De zeilvereeniging V.Z.O.D. hield op de Kralingsche Plas Ie Roller- dam bij nagenoeg windstil weer haar slotwedstrijden, waarvan hier boven een snapshot Op het fraaie Kerbert-terras in .Arlts" te Amsterdam kan men thans een dubbele leeuwenfamllle bewonderen, n.l. een leeuw met twee leeuwinnen en zes jongen, welke In volmaakte harmonie leven De verbouwde logger van de reederij Vrolijk te Scheveningen is herdoopt, en genoemd naar Spelmoment uit den voetbalwedstrijd Go-Ahead Heracles welke Zondag Prins Bernhard, de verloofde van H. K. H. Prinses Juliana te Deventer werd gespeeld Te den Haag is Zaterdag het huwelijk voltrok ken tusschen den heer Th. M. Bautz, voorzitter van het Nat. Jongeren Verbond en mej. A. J. B. Wagner, dochter van generaal Wagner. Het jonge paar wordt door generaal Wagner ge- lukgewenscht Op de Ginkelsche heide bij Ede passeert een der deel nemers aan den vlerdaagschen afstandsrit voor ruiters den controlepost Het Duitsche vijtmasts-zeilschip .Cael Vinnen" is in de Amsterdamsche haven aangekomen. Het schip heeft ligplaats aan het terrein van de N V Havenbedrijf .De Rietlanden- De Nederlandsche deelnemers aan de Internationale motor-zesdaagsche zijn Zaterdag weer in ons land teruggekeerd. Een snapshot aan de grens te Zevenaar De minister van Financiën, mr. P. J. Oud, heeft Zondagmorgen in zijn Departement te den Haag verschillende besprekingen gevoerd In verband friet de monetaire politiek der regeering. De minister na het verlaten van het departementsgebouw Een der legervliegtuigen dat deelnam aan de demon straties ter gelegenheid van de opening van het vlieg veld Teuge bij Deventer, geraakte bij het opstijgen In de drassigen grond vast Met man en macht probeert men de machine loste krijgen De heer D. Rijnders heeft Zaterdag afseheid genomen als directeur-voor zitter der artillerie-inrichtingen aan de Hembrug. De scheldende functionaris tijdens de huldiging. Rechts naast hem zijn echtgenoote

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8