Het dankwoord van H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard. Tot inspecteur der cavalerie en com mandant der lichte brigade is benoemd de commandant van het regiment wiel rijders H. F. M. baron van Voorst tot Voorst, als opvolger van generaal Fabius Het 800-iarlg bestaan van Klosterneu- burg in Oostenrijk. Het beroemde reuzenvat geniet veel belangstelling en het traditioneele .Fassel-rutschen" wordt niet vergeten Del Vayo in gesprek met den Abes- fijnschen gedelegeerde na een der jongste zittingen van den Volkenbond te Genève Jeugdige belangstelling voor een pracht exemplaar op den Centralen Fokvee- dag, die Dinsdag te Wychen werd gehouden Luitenant-kolonel J. A. G. van Andel, commandant van het regiment Grena diers, zal benoemd worden tot com mandant van de He Infanterie-brigade met gelijktijdige bevordering tot kolonel Na op last der regeering een dag gesloten te zijn geweest, werd de EHectenbeurs te Amsterdam Dinsdagmiddag weer geopend. Onmiddellijk na den aanvang heerschte er een buitengewone drukte De start voor de Portsmouth Johannesburg-luchtrace had Dinsdag te Portsmouth plaats. Een der machines aan de startlijn In den vroegen morgen Rappe broodbezorgers. De bakkers jongens van Weenen hielden deze week op de .Wiener Höhenstrasse" een wielerwedstrijd, waarbij de brood manden niet vergeten werden. Een groep renners in de bocht H. K. H. Prin ses Juliana en Prins Bern hard bij aan komst aan het hoofdgebouw der P.T.T. te den Haag, voor de radio rede Op weg naar den Centralen Fokveedag van den Bond van Fokvereenigingen in het wijde Maas en Waalsche land en het Rijk van Nijmegen, welke Dinsdag te Wychen werd gehoudea De radiorede van H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard. De vorstelijke verloofden in de studio der P.T.T. te den Haag. Rechts de directeur-generaal Ir M. H. Damme De debatten in de Fransche Kamer. Op de regeeringsbank Is Leon Blum in druk gesprek met den minister van Financiën, Vincent Auriol

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8