Hr. Ms. nieuwe kruiser „De Ruyter" in dienst gesteld Hr. Ms. nieuwe kruiser „De Ruyter" Is Zaterdag te Schiedam in tegenwoordigheid van H. M. de Koningin officieel in dienst gesteld. Een overa^cht De burgemeester van Leiden, de heer A. van de Sande Bakhuyzen, ontvangt van een der Geuzen den eersten haring, tijdens de traditloneele uitdeeling ter gelegenheid van de 3 October-feesfen Minister jhr. Ir. O. C. A. van Lidth de Jeude en de burge meester van Amsterdam, dr. W. de Vlugt, brachten Zater dag een bezoek aan de sluiswerken te Wijk bij Duurstede De suikercampagne in Noord Brabant is aangevangen. Een kijkje aan de fabriek „Dinteloord" te Stampersgat, tijdens het lossen der enorme hoeveel heden suikerbieten Het bezoek van H. M. de Koningin aan Schiedam, ter bijwoning van het In dienst stellen van Hr. Ms kruiser „De Ruyter". Op het St. Liduinaplein luistert de vorstin naar een zanghulde ven vierduizend kinderen Statig gaat de nationale driekleur omhoog aan boord van Hr. Ms. kruiser „De Ruyter" tijdens de officleele In gebruikneming welke Zaterdag te Schiedam in tegenwoordigheid van H. M. de Koningin plaats vond De Ned. Wieier Bond organiseerde Zaterdag een wegwedstrijd In den Purmer- polder, de zgn. „Ronde van Edam". De renners onderweg De sportvlieger Ir. J. E. F. de Kok is Zaterdag op het vliegveld „Ypenburg* teruggekeerd van zijn vlucht over de Middellandsche Zee. Ir. De Kok (met pet) en de heer Schmidt Crans na aankomst op het vliegveld Vriendelijk wuivend vanuit het coupé raam van den Koninklijken trein, neemt H. M. de Koningin afscheid van de bevolking bij Haar vertrek uit Schiedam De prachtige optocht welke Zaterdag ter gelegenheid van de 3 October-feesten door Leidens straten trok, werd door duizenden met groote belangstelling gade geslagen. Een aardig snapshot

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8