Geschenken voor Hr. Ms. „De Ruyter". Ongeregeldheden te Parijs en Londen. De Schamhorstis te Wilhemshaven tewatergelaten. hellina Het oogenblik, waarop het schip de Een groot gedeelte der gemeente Gravezande is van drinkwatervoorziening afgesloten. De bewoners moeten thans een kilometer loopen, om uit een welput het benoodigde water te halen n driedaagsche monster-schaakwedstrijd is Maandagavond in de hoofdstad be gonnen ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van den Amsterdamsche schaak bond. Aan een der tafeltjes van de „eere-groep". Dr. Aljechin (rechts) tijdens zijn partij tegen J. H. Jongendijk De ernstige ongeregeldheden te Londen. Politie voert een charge uit op de menigte die den optocht van 7000 fascisten door het East-End wilde beletten. - Tenslotte moest de optocht In een andere richting geleid worden Jeugdige belangstelling voor de najaars bijen- en honingmarkt, tde'Tel fnTi/LZTn'Jo!* die Maandag op het sportpark te Tilburg werd gehouden deor poiitie-agenter^gevankeiijk we®- De burgeroorlog in Spanje. Scherp schutters der regeer ingstroe pen aan het front ven Hoesca in hinderlaag De contra-manifestatie van de „Parti Social Frangais" tegen de communistische meeting In Pare des Prin ces te Parijs. De politie drijft de contra-manifestan ten uiteen De begrafenis van den 87-jarigen Spaanschen kroonpretendent, Don Alfonso van Bourbon, heeft te Weenen plaats gehad. Het uitdragen van het stoffelijk overschot De commandant van Hr. Ms. kruiser .De Ruyter" spreekt een dankwoord tot de delegaties van de ver schillende vereenl- gingen, die Maandag aan boord geschenken kwamen aanbieden In den nacht van Zondag op Maandag brak te Hedel brand uit, waarbij drie boerderijen, eenige schuren en veel materiaal een prooi der vlammen werden. De ruïne

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8