Minister-conferentie over den monetairen toestand. De suikerbietencampagne Is begonnen. Een kijkje aan de baven van Stampers» gat met op den achtergrond de suiker^ fabriek «Dinteloord* Voor de internationale schaak-achtkamp welke van 10 tot 18 October gehouden wordt, vond Dinsdag te Amsterdam de loting plaats. De wereld-schaak kampioen dr. Ëuwe trekt zijn lot Op het Departement van Koloniën wordt lederen dag door verschillende ministers geconfereerd In verband met den monetairen toestand. V.l.n.r.: dr. H. Reijsecer, secretaris van dr. Colijn; minister-president dr. H. Colijn; minister Slingenberg en minister Deckerfc Rechts de ministers Gelissen en Oud Luitenant-kolonel H. F. H. C. C. A von Freytag Drabbe Is benoemd tot com mandant van het regiment motor- artillerie te Naarden De burgeroorlog in Spanje. Luchtaf weergeschut der regeeringstroepen in stelling aan het front van Aragon De Fransche Ingenieur Baudot heeft een .vliegende fiets* geconstrueerd, waarmede een snelheid van 45 K.M. per uur te bereiken zou zijn Dr. H. Colijn, minister-president; minister Slingenberg en minister Deckers gedurende de mlnlsterieele conferentie van Dinsdag op het Departement van Koloniën inzake den monetairen toestand Het Koninklijk paleis aan het Noordeinde te den Haag wordt opge schilderd, zulks in verband met het aanstaand huwelijk van H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard De .Rügendamm" is deze week offi cieel geopend. De feestelijk ver sierde trein passeert de brug Het nieuwste op de schoenen- en ledertentoonstelling in Agricultural Hall te Londen. Schoenen in de kleuren van de Engelsche vlag Op het vliegveld Waalhaven behaalde mej. R. de Neeve haar brevet als zweefvliegster. De instructeur van de Z.C.R. wenscht mej. De Neeve, de eerste Rotterdamsche zweefvliegster, geluk met haar succes Te Schevenin- gen heerscht groote drukte in ver band met de verzending van enorme hoeveelheden haring naar het buitenland. Een kijkje aan de haven

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8