Proelvaart van Hr. Ms. kruiser „De Ruyter". Beschut tegen kouden najaarswind. Een snapshot tijdens de schooluren van de Engelsche openluchtschool In St. James Park te Londen Maritch, de Yougoslavische minister van nationale defensie, legt een krans bij het graf van den Onbekenden Soldaat aan de Are de Triomphe tijdens zijn bezoek aan Parijs De wieken van den poldermolen te Barsingerhorn nabij Schagen worden van het zgn. Bilausysteem voorzien. Het monteeren van het typisch lattengeraamte, waarvan de bovenste wiek inmiddels voorzien is Op de Maas tegenover IJsselmonde is Woensdag een motorvlet met vier personen door een Fransche sleepboot overvaren. Een vrouw en een kind verdronken. De plaats van het ongeluk Met den boven bouw van de nieuwe brug over de Maas bij Hedel is een aanvang ge maakt. Een overzicht van de werkzaam heden De nieuwe provinciale hetbrug te Boskoop, welke voor het door* gaand verkeer van groote beteekenis is, werd Woensdag voor het verkeer opengesteld De afgetreden gouverneur-generaal van Ned. Indië, jhr. mr. B. C. de Jonge, Is Woensdag met den boottrein in aansluiting op het m.s. .Sibajak' uit Marseille In ons land teruggekeerd Een ernstige ontploffing heeft Woensdag plaats gehad op de terreinen van de Rio Tinte Maatschappij te Rotterdam, waarbij drie arbeiders gewond werden. Een overzicht van de groote verwoesting, welke werd aangericht Wambst en Lacquehay lezen een brief •van huis" tijdens de neutralisatie van den Parijschen zesdaagsche jaarlijksche Rallye Paper van Vorden Is Woensdag aangevangen. Boven: luitenants J. Gruppelaar, v. Eekelen en J. Moorrees (v.l.n.r.) bestudeer*** de stafkaart Onder: een snapshot tijdens den eersten dag

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8