Koning Leopold van België woonde deze week in de omgeving van Luik de manoeuvres van het Belgische leger bij Le Gonidec, de eenige overlevende van de ramp der .Pourquof Pas" bij zijn aankomst uit Reykjavick te Brest door vrienden omringd Wals tijdens de neutralisatie in den Parijschen Zesdaagsche, waarin hij met Pijnenburg een koppel vormt De feesten van Alkmaars Ontzet werden Donderdag ingeluid met een aubade door een groot kinderkoor, welke den burgemeester, jhr. mr. F. H. van Kin- ichot voor zijn woning gebracht werd Een gevaarlijk punt verbeterd. Op de spiegelgladde keien van den grooten weg nabij Etten, waar zeer veel slipgevaar bestond, wordt een proefdek van asphalt aangelegd Het monument ter nagedachtenis aan Koning Alexander van Yougoslavië is in tegenwoordigheid van president Lebrun onthuld. Het beeldhouwwerk van Real Del Sarte wordt op zijn voetstuk geplaatst Als in de herfst de bladeren vallen, vallen ook de eikels. Vele werkloozen verzamelen ze, om ze als varkensvoeder te verkoopen Een aardig detail uit den kinder optocht te Alk maar bij de viering van Alkmaars Ont zet Verschillende interessante groe pen waren er te bewonderen Een opzichter, die .op de hoogte" Is van zijn taak. Jimmy Scott is nog maar 22 jaar oud, doch heett al een lengte van 2.28 M. Kort geleden kwam hij solliciteeren voor een betrekking in de Chevrolet-tabrieken. Hij werd aan genomen als „Opzichter voor de geheel stalen kappen der Fisher Carrosserieën" Een fragment uit den grooten Oosterschen optocht welke Donderdagmiddag door Alkmaar trok ter gelegenheid van de viering van Alkmaars Ontzet De nieuwe brug over het Hollandsch Diep aan den Moerdijk wordt einde van dit jaar in gebruik genomen. De werk zaamheden aan den toegangsweg aan de Brabantsche zijde

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8