De „IJstroom" te water gelaten. Luitenant-kolonel C. Ph Brückel van den Generalen Staf, chef van den Staf der 3e Divisie, is benoemd tot kolonel brigade-commandant der 6e Infanterie brigade De internationale schaak-achtkamp is Zaterdagavond in het Muzieklyceum te Amsterdam begonnen. Een overzicht Aan het tweede tafeltje van rechts: de wereldkampioen dr. Euwe in zijn partij tegen Grünfeld De heer K. Lotsy tijdens zijn rede op de .Olympische Tea", welke Zaterdag in de hoofd stad door de Amsterdamsche Sportpers werd aangeboden Het motorvrachtschip .IJstroom", op de werf der N.V. Van der Giessen Zoon te Krimpen a'd De Kennemer Sportclub organiseerde te Alkmaar draverijen, waarvan hier- IJsel aebouwd voor rekeninq van de Hollandsche Stoomboot Mij. is Zaterdag te water gelaten. Het schip bereikt zijn element boven een snaPshot Ajax klopte Blauw Wit met 2-1 tijdens den voetbalwed strijd welke tusschen de beide Amsterdamsche clubs werd gespeeld, en waarvoor in de hoofdstad geweldige belang stelling bestond. Aanval op het Blauw Wit-doel Een spannend moment voor het doel van H.D.M. tijdens den hockey wedstrijd tegen Hilversum De voetbalwedstrijd tusschen de beide Rotterdamsche rivalen Sparta en Feyenoord, werd door Feyenoord met 1—0 gewonnen. Spelbeeld uit deze ontmoeting Het stoffelijk overschot van brigadier Buiterman van het Leger des Heils, die bij het spoorwegongeluk te Woerden om het leven kwam. is Zaterdag op de begraafplaats Oud Eik en Duinen te den Haag ter aarde besteld. De stoet op den Loosdumscheweg De..Regenbogen in actie tijdens de zeilwedstrijden opde Kager Plas sen, de zgn. „Na- Kaag"

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8