Opening van het Engelsch rechterlijk jaar. Kapitein luitenant ter zee L. G. L van der Kun is onder eervolle ontheffing van de betrekking van sous-chef van den marine-staf ter beschikking gesteld De nieuwe Douglas D.C. 3, de .Ibis", Is Dinsdag op Schiphol aange komen, waar het vliegtuig, alvorens op den geregelden lijndienst der fCL.M. in gebruik te worden genomen, zal worden .ingevlogen" Kapitein P. M. R. Versteegh, districts commandant der Kon. Marechaussée te Bussum, is bevorderd tot majoor bij de marechaussée en benoemd tot commandant der 4de divisie De Zweedsche Oceaanvlieger Kurt Björkvall voor het toestel, waarmede hij Dinsdagmiddag uit Engeland op doorreis naar Zweden op Schiphol arriveerde Het défilé der troepen langs het stoffelijk overschot der slachtoffers van de ramp der .Pourquoi Pas" tijdens de begrafenisplechtigheid met nationale eer te Parijs De opening van het Engelsch rechterlijk jaar. Lord Wright, .Master of the Rolls", in den officieelen stoet op weg naar Westminster Abbey te Londen Miss Pam Barton, de bekende Engelsche en Amerikaanscho kampioene golfspelen, arriveerde deze week met de Queen Mary te Southampton Het vliegveld Tempelhof te Berlijn wordt uitge breid. Het fundeeringswerk voor het nieuwe hoofdgebouw, dat vijf verdiepingen hoog wordt De Amerikaan- sche journalist wereldreiziger Ekinsonmiddel- lijk na zijn aan komst op het vliegveld van Rangoon met het K. L. M - Indië-vliegtuig, de .Kwak" De nieuwe dienst der Ferry-booten tusschen Dover en Duinkerken, op welke booten de spoorwegwagons der aan sluitende treinen worden gereden, is te Dover door den Franschen gezant Corbin geopend I 3$ Op doorreis naar Zweden arriveerde Dinsdagmiddag op Schiphol de Zweedsche Oceaanvlieger Kurt Björkvall, alwaar hij verwelkomd werd door den Zweedschen piloot Lindholm (rechts)

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8