Vliegtuigongeluk bij Dinteloord. brugbouw over de Merwede bij Dordrecht. De groote brand In de petroleum opslagplaatsen te Hemixem bij Antwerpen De brandweer tijdens het moeilijke blusschingswerk Het corps mariniers defileerde Woensdag langs het Departement van Defensie te den Haag voor den chef van den Marinestaf Schout bij Nacht J. T. Fürstner ter gelegenheid van de jaarlijksche oefeningen Sir William Bullitt, de nieuwe Ameri- kaansche gezant te Parijs, bij het ver laten van het Elysée na aan president Lebrun zijn geloofsbrieven te hebben overhandigd Groot en klein op de paardenmarkt, die Woensdag te Nijmegen werd ge houden De heer G Verheul, gemeente-secre taris van Nederhorst den Berg, is met ingang van 15 October benoemd tot burgemeester der gemeente Marken Nabij Dinteloord is een sportvliegtuig neergestort en vernield. De twee inzittenden werden gewond De ruïne van het toestel Een overzicht van de paardenmarkt, die Woensdag te Nij megen werd gehouden en waarop verschillende bijzon dere exemplaren werden aangevoerd De Wieringermeer krijgt zijn eigen marktcentrum. Woensdag werd te Middenmeer de eerste veemarkt In de Wieringer- meer gehouden, waarbij het vee werd aangevoerd uit de nieuwste landaanwinst, de Wieringermeerpolder Het pottenbakkersbedrijf te Tegelen herleeft, aangezien er naar de Tegelensche ceramiek belangrijke vraag is ontstaan. Een der bedrijven is weer in werking De Aartshertogin van Oostenrijk, Margaretha van Habsburg-Lotharingen, die te den Haag vertoeft, bracht Woens dag een bezoek aan den Oostenrijk- schen gezant In het verbouwingsprogram van de Bank van Engeland te Londen is een door gang opgenomen, geheel ten dienste van het publiek, opdat voorbijgangers niet het smalle trottoir op den hoek zullen behoeven te passeeren. De doorgang is nog door een kleine schut ting afgesloten Scott, de winnaar van de Londen Johannesburg race, in de cockpit van zijn vliegtuig met Guthrie bij aankomst op Ie Bourget op zijn terugweg naar Engeland. Op den achtergrond het lijntoestel Parijs - Londen Nederland bouwt brug gen. Overzicht derwerkzaam- hedenaanden bouw van de nieuwe brug over de Mer wede bij Dor drecht

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8