De scheepvaartstaking te Parijs. Op alle waterwegen, die toegang geven tot de Fransche hoofdstad werd het scheepvaartverkeer stilgelegd. Een barricade van schepen op de Seine De Japansche bewape ning in Mongolië. De bijna onbegaanbare we gen naar het binnenland, waarlangs de wapen zendingen en transpor ten plaats vinden. Deze foto werd met groote moeilijkheid genomen, aangezien binnen-Mon- golië voor reizigers streng verboden is door Japan Minister mr. M. Slingenberg bracht Donderdag een bezoek aan het in aanleg zijnde „Florabad" over het IJ te Amsterdam, dat door werkloozen wordt gebouwd Belangstelling voor een vliegtuigmotor, geëxpr seerd op de speciale motor- en autotentoonstei ling in Albert Hall te Londen Het Paedologisch Instituut en Orthopaedische Inrichtingen te Nijmegen zijn Donderdag in tegenwoordigheid van vele autoriteiten officieel geopend. VI n r.baron S van Heemstra, Mgr. Diepen en prof. dr. Th. Baaider, vol belangstelling voor de zweminrichting Om een eind te maken aan de fietsen- parkeer-chaos in de binnenstad van Amsterdam wordt op de grachten een proef genomen met tegels, voorzien van gleuven, waarin de rijwielen ge plaatst kunnen worden Hoewel er nog geen besluit genomen is betreffende den bouw van een tunnel onder of een brug over de Maas te Rotter dam, is men toch reeds bezig met het ontruimen van het desbetreffend terrein aan de Parkhaven. Op den achtergrond het Wagenveer Het gebouw van den Hoogen Raad te den Haag wordt af- Het laatste der gerestaureerde ramen, die voor rekening van het fonds tot gebroken. Met de voorbereidende werkzaamheden is een herstel van de Goudsche glazen in de Groote- of St. Janskerk te Gouda ge- aanvang gemaakt De schutting wordt geplaatst plaatst zijn en waarvan Zaterdag de overdracht zal plaats vinden Miss Pam Barton, de Engeische en Amerikaansche golfkampioene. in actie bij de wedstrijden te Worplesdon na haar terugkeer uit Amerika Te Rotterdam werd Donderdag het huwelijk voltrokken tusschen den heer mr. A. de Jong Wz. en mej. M. A de Monchy. waarbij ook H. K. H. Prinses Juliana, als oud-studiegenoote van mej. De Monchy, tegenwoordig was

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8