De herfst-rit van de K.N.A.C. Rie Mastenbroek ontvangt tijdens het Zaterdag te den Haag door het N.O.C. aangeboden Serinnerings-diner een bloemenhulde namens a Unie van Accountants, welke ook een maal tijd hield Alvorens te starten voor den herfst tocht van de K.N.A.C., welke Zaterdag avond te Zwolle aanving, wordt, bij het licht der koplampen van de auto, de kaart nog eens nagezien Een corner op het Luxemburgsche doel tijdens den Interland-voetbalwedstrijd Zuid-Nederland— Dr. J. D. Bierens de Haan, de bekende filosoof en literator, is Zaterdag te Te Delft werden de Nederlandsche kampioenschappen Luxemburg, welke Zondag te Heerlen werd gespeeld Amsterdam gehuldigd in verband met zijn 70sten verjaardag. - De jubilaris ouwtrekken gehouden. - De vedergewichtploeg van bekijkt met zijn familie een hem aangeboden feestbundel .Sandow" uit Delft in actie Het N.O.C. heeft Zaterdag te den Haag een herlnnerings-diner aangeboden. Tijdens het uitbrengen van een dronk op de Koninklijke Familie. Vj.n. Osendarp, Van Beveren, Rie Mastenbroek, Gunning, Nlda Senff, J. de Looper en Jople Selbeoè Een kijkje tijdens de groote hondenshow, welke Zondag door de kynologen- club .Amsterdam" in de Apollo-hal in de hoofdstad Is gehouden Een fraaie tegenlicht opname tijdens de aanmoedigingswedstrijden welke op de golflinks te Noordwijk zijn gespeeld Ten bate van het Rood^ Kruis werd Zaterdag te Amsterdam een collecte gehouden. Een der collectanten In actie De gerestaureerde gebrand schilderde glazen in de St. Janskerk te Gouda, zijn Zaterdag in tegenwoordig heid van verschillende au toriteiten aan de Kerk voogdij overgedragen. Overzicht tijdens de plech tigheid

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8