Een film op zee. H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard te Reckenwalde. H. K. H. Prinses Juliana werd bij haar aankomst met Prins Bernhard te Reckenwalde door de be- De storing In het Internationaal telefoonverkeer door de beschadiging van een kabel bij ^ou karretje van mij nu ook aan de nieuwe voorschriften van het rijwiel- woners der omgeving hartelijk verwelkomd De auto in de versierde oprijlaan Zwijndrecht. Met man een macht werd het herstellingswerk uitgevoerd reglement voldoen?.... Drinkt meer melkl Te Valkenswaard is een comité begonnen met het ver schaffen van fleschjes melk, tegen een zeer gering be drag, aan schoolkinderen, Eenigen die het zich goed laten smaken In de Nenijto-hal te Rotterdam wordt de baan opgebouwd voor den Zesdaagschen wielerwedstrijd, welke er van 6 tot 12 November a s. wordt gehouden )e „Ville d'Oran", de nieuwe boot van de Compagnie Generale Transatlantique, verlaat de haven van Marseille voor zijn eerste reis naar Algiers geheel electrisch signaal-systeem bij Waterloo-station te Londen is in ge bruik genomen Een detail van het nieuwe signaal-blok De marinierskazerne aan het Oostplein te Rotterdam kriigt een vertje Hoewel het in het voornemen lag. de kazerne naar de Boompjes te verplaatsen, heelt men dit plan voorloopig laten varen riet bezoek van H. k H Prinses Juliana aan Reckenwalde. Prins 8ernhard tilmt zijn bruid. Achter de Prin- es de moeder en oer van Prins Bern hard upname in Voor de samenstelling van een documentaire turn verleende de tngelsche marine dezer dagen haar medewerking. ten

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8