In bewondering voor een prach tige inzending op de vierdaagsche bloemen- en fruit- tentoonstelling te 's Gravezande Wie maakt de beste boter? De deelneemsters aan den grooten wed strijd in boterbereiding op de zuivel- tentoonstelling in Agricultural Hall te Londen Het vorstelijk bezoek aan Reckenwalde. H. K. H. Prinses Juliana Het Engelsche expeditieschip „William Scoresby" wordt thans in de Londensche haven In gereed- in gezelschap van Prins Bernhard en een jeugdvriend van den Prins heid gebracht voor een nieuwe reis naar het na een uitstapje in de omgeving van het buitengoed Poolgebied net medisch onderzoek der deelnemende paarden voor het begin van den vierdaagschen afstandsrit der Koninklijke Militaire Sportvereeniging, die Dins dag te Amersfoort aangevangen is De dokter onderzoekt den hartklop van een der viervoeters De 29-jarige marconist M. J. Uyter- merk van het K.P.M.-vaartuig .Van der Wijck die bij de scheepsramp op de reis van Soerabaia naar Semarang om het leven kwam, na tot op het laatste oogenblik op zijn post te zijn gebleven Dr. T. J. Hart, wetenschappelijk leider van de nieuwe reis met het Engelsch expeditjeschip .William Scoresby", con troleert een specialen watermeter, welke zich aan boord bevindt De heer B. C. Akkerman, gezagvoer der van de .Van der Wijck het K.P.M.-vaartuig, dat op reis van Soera baia naar Semarang kapseisde en ver- g.ng De karpervijvers in het Nationale Park .De Hooge Veluwe" nabij Hoenderlo zijn afgevischt. - De visschers in actie. Op den achtergrond het fraaie slot St. Hubertus In actie tijdens den wedstrijd in het melken op de zuivel- tentoonstelling in Agricultural Hall te Londen. In het nieuwe Feyenoord stadion te Rotterdam zijn Dinsdag door de bouw- politie, in het bijzijn van architect en bouwers, zgn. spanningsproeven ge nomen, waarbij twaalf honderd werkeloozen en het corps mariniers mede werking verleenden. Een kijkje tijdens het demonstreeren van een enthousiaste Yoetbalmenigte

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8