MIJDRECHTSCHE „EXTRA" 3.25 millioenen-erfenis Behandeling in hooger beroep TOONTJE VAN TEUTEN DE MILLIONNAIR OUDE GENEVER per kruik UTRECHTS CHESTRAAT 17 TEL. 145 Steun van Duitsche instanties? WIJ LUISTEREN NAAR: Ie BLAD PAG. 2 AMERSFOORTSCH DAGBLAD VRIJDAG 23 OCTOBER 1936 BINNENLAND AMSTERDAM, 22 Oct. - De Mij- drechtsche milliocncnzaak, zooals deze strafprocedure in de wandeling wordt genoemd, zal wederom een rechterlijk college geruimen lijd bezig houden. Opnieuw zal de kweekcr, die reeds jaren lang een hoofdrol in de omvang rijke strafzaak speelt; voor zijn rech ters verschijnen, verdacht van valsch- hcid in geschrifte. Na indertijd, in 1932, door de rechtbank en hof veroordeeld te zijn tot vier jaar gevangenisstraf, heeft de kweeker den strijd om de door me vrouw Van Wieringen nagelaten mil- lioenen voortgezet. Ten tweede male volgde een vcroordceling en wel tot twee jaar gevangenisstraf en van dit vonnis staat de man thans in hooger be roep terecht. De voorgeschiedenis Mevrouw Van Wieringen was een merkwaardige vrouw, zij was aanvan kelijk huishoudster en trouwde later met den schatrijken Mijdrcchtschen grondbezitter Van Wieringen. Na diens dood beheerde zij de vele onroerende goederen, meest landerijen in de omge ving van haar woonplaats. Haar opvat tingen waren tamelijk eigenaardig. Zij wcnschte zoo weinig mogelijk met for maliteiten te maken te hebben en met het klimmen der jaren zou deze eigen schap nog sterker domineeren. Haar notaris, de heer Van der Heydcn, wik kelde, aldus verklaarde hij indertijd voor de rechtbank, haar zaken af. De Mijdrechtsche kweeker B. geeft een heel andere lezing: „Ik deed in het geheim zaken voor haar, mevrouw ver trouwde mij volkomen en zij stelde mijn werk zoozeer op prijs, dat zij mij vorstelijk beloonde, door me een groot deel van haar bezittingen na te laten." Hij toonde stukken, die later valsch zouden worden verklaard. Het meerem deel van de lange rij van getuigen ver klaarde echter voor do rechtbank, dat verdachte zelden of nooit op het buiten van mevrouw Van Wieringen kwam. Een schuldbekentenis van ecnige ton nen en nog andere stukken zouden door de oude dame zijn geteekend. Deze stukken had de kweeker zelf doen registrecren. Vlak voor haar dood zij was toen 90 jaar zou mevrouw Van Wieringen echter de echtheid reeds tegenover haar notaris hebben ontkend. Ook de schriftdeskundigen k charge noemden de stukken valsch. Een veroordeeling tot twee-en-een half jaar gevangenisstraf wegens valschheid in geschrifte was het gevolg. In hooger beroep verbeterde het er niet op: het Hof verhoogde de straf tot vier iaar. Tweede proces Door zijn raadslieden, rnr. Venliuy- zen en mr. ten Bokkel uit Haarlem, deed de kweeker, terwijl hij zijn straf onderging, een nieuw stuk overleggen in een civiele procedure, die hij met de erfgenamen voert. Uit dat nieuwe stuk, onderteekend door mevrouw Van Wieringen zou blijken, dat hij recht heeft op landeriien ter waarde van drie ton. De geschiedenis herhaalde zich. Wederom betwistte de tegenpartij de echtheid van het stuk en ten tweede male maakte het O.M. een strafproce dure aanhangig tegen den Mijdrechtc- naar. Conform den eisch van Mr. Was- senborg veroordeelde de rechtbank den man wegens gebruik maken van een valsch schrift tot twee jaar gevan genisstraf. „Ik hoop" zoo zeide de officier 'toen „dat verdachte nog eens zal bekennen: „Mijn hoog spel was een valsch spel." „Hij voelt zich waar schijnlijk een uitstekend schriftverval- scher en misschien is hij min of meer monomaan", voegde het O.M. hieraan foe. Het stuk, waar het in dit tweede pro ces om gaat, is een koopovereenkomst, waardoor hij recht zou hebben op lan derijen enz. Verdachte houdt weer vol. dat het stuk echt is. do deskundigen van het O.M. (o.w. Dr. J. Schrijver) ver klaarden ook deze koopovereenkomst valsch. Dnartecrenover staat de meo- ning van Dr. Brunner uit Züricli, die concludeerde tot echtheid van de acte. Thans is het woord aan het gerechts hof. om uit te maken, of deze kweeker inderdaad recht heeft op een deel van de bezittingen van wijlen mevrouw vVan Wieringen. De procureur-generaal heeft twintig getuigen k charge opgeroepen. Het Hof wordt gepresideerd door Mr. T. Jolles, verdedigers zijn wederom Mr Venhuyzea en Mr. t^n Bokkel. Verhoor van den verdachte Door de verdediging zijn 17 getuigen décharge opgeroepen. Voor de behandeling van deze zaak bestaat groote belangstelling, op de pu blieke tribune hebben vele Mijdrechte naren plaats genomen en ook vele ad vocaten wonen de zitting bij. „ïk heb gelezen" zoo begint mr. Jolles het inleidend verhoor „dat u deze vervolging hebt uitgelokt." Verdachte bevestigt dit: „Dat is noodig om mijn onschuld aan te toonen. ik heb zelfs afstand van de erfenis willen doen." „Ja, maar u hebt 't niet gedaan." Verdachte beweert dan, dat hii de Bieuwe stukken heeft overgelegd bij de >g civiele procedure voor het hof en dat tot de strafvervolging is overgegaan na „overleg" met den procureur-generaal. De president spreekt deze bewering echter tegen. „Ilebt u gezien, dat mevrouw van W. de acte. waar het nu over gaat, onder- teekende?" „Ik ben er bij geweest," zegt verdach te. „De onderleekening had plaats in de huiskamer en niet in de geheime groene kamer." „En begreep mevrouw van Wieringen wel wat ze teekende?" „Absoluut, ze wist precies wat ze deed." Pres.: „Dat is knap, want het is een buitengewoon ingewikkeld stuk, waar maar mot veel moeite uit wijs te wor den is. De president leest dan een gedeelte uit de acte een koopacte, waaruit zou blijken, dat verd. recht heeft op ruim drie ton aan vaste goederen. „Van die verrekening begrijp ik niets" zegt mr. Jolles, „maar mevrouw heeft het blijkbaar wel gesnapt." Een tweede acte betreffende vrucht gebruik komt ter tafel. Die is geteekend in do woning van zekere van E., vlak bij de kweekerij van verd. Pres.: „dat hegrijp ik niet, als ze het zoo geheimzinnig wilde doen, kon ze 't toch beter in haar geheime kamer op 't landgoed doen..." Verdachte weet er een uitleg voor: ..Ze ging vaak naar een arme vrouw, dat viel niet op en in die woning heb ben we 't stuk opgemaakt." Pres.: „Waarom die overeenkomst nu juist bij een arme vrouw moest gebeu ren begrijp ik niet en n i e t in het hee renhuis. waarvan u zelfs een valsche sleutel zou hebben gehad. Verd.: „Geen valsche sleutel. Pres.: „U hebt 'm toch maar wegge werkt." In de derde plaats bespreekt de pre sident dan met verd. de kwestie van het „valsche cahier", een soort finan cieel dagboek, dat door verd. werd bij gehouden en dat door mevr. van W. werd geteekend. Hierin stond opgetee- kend welke rechten en schenkingen de kweeker kreeg van de oude dame. Ook de actes uit het vorige proces komen weer ter sprake. Het aantal stukken, dat in deze mil- lioenenaffaire is geproduceerd is legio. Er komen steeds weer andere lcoopac- tes, schuldbekentenissen, cahiers, vruchfgebruikactes etc. uit het lijvige dossier voor den dag. Pres.: Kan 't niet zijn, dat mevrouw maar teekende, wat U haar voorlegde? Neen, zegt verdachte, ze was goed bij en ze was in dien tijd erg op me ge steld. Het getuigenverhoor Het getuigenverhoor neemt dan eeD aanvang. Als eerste getuige komt de burge meester van Mijdrecht, de heer Padmos voor het hekje. Hij heeft mevrouw van W. in Febr. 1932 kort voor haar dood een verhoor afgenomen. Daarbij ontken de ze een schuld aan verdachte te heb ben in den vorm van een arbeidsover eenkomst. Ook ontkende ze hem het vruchtgebruik van haar goederen te hebben gelegateerd. Bij het verhoor, dat getuige aan de S9-jarige vrouw had afgenomen, was gebleken, dat mevrouw van W. vroeger wel eens geld had geleend aan ver dachte. Bij de aflossing kreeg hij qui- tanties en op deze wijze kwam hij in het bezit van de handteekening van mevr. van W. „Er gingen, toen mevr. van W. nog leefde, reeds geruchten, dat verd. haar erfgenaam was, kan hij de geruchten zelf in de wereld hebben gebracht?" vraagt de president. Getuige Padmos zegt, dat hij ook deze geruchten met mevr. van W. heeft be sproken. Hij had een onderzoek inge steld, doch mevrouw wilde gaen straf vervolging want: „hij komt toch wel in de gevangenis." Dan komt een brief ter sprake van een ex-compagnon van verd. De schrij ver die thans in Amerika woont heeft vroeger wel eens gozicn, dat verd. bezig was zich te oefenen in het nama ken van de handteekening van mevr. van Wieringen. Uit het verhoor van den burgemees ter blijkt voorts nog, dat hem niets be kend is van een zakelijke relatie tus- schen verd. en de rijke weduwe. Voor zoover hem bekend behartigde notaris v. d. Heijden te Mijdrecht haar zaken. Hier valt verd. get. in de rede: „Ik ontken dat, de notaris was haar raadsman niet: ik had haar vertrouwen en ik behartigde haar financieele za ken. 't Was een zeer wispelturige vrouw en de laatste jaren raakte ik wat uit haar gunst." Naar aanleiding van rle vraag of verd. dikwijls bij mevr. van W. op bezoek is geweest, deelt de verdediger mr. ten Bokkel mede, dat hij van den verdachte een brief uit het huis van bewaring heeft gekregen, waarin hij het inté rieur van mevr. van W.'s villa tot in de kleinste details beschreef: de schil derijen. de hoeken in de boekenkast, de meubelen. Dat kan slechts iemand, die dikwijls in hot huis is geweest, meent de verdediger. „Toen in 1925 bij mevrouw van W. is ingebroken was ik de eerste dié er bij werd geroepen. Ik heb toen gezegd: „haal de burgemeester er ook maar bij", merkt verd. op. De volgende getuige is notaris J. F. W. v. d. Heijden uit Mijdrecht. Ook te genover den notaris had mevr. van W. ontkend, ooit stukken ten gunste van verdachte te hebben geteekend. Wel had zij hem eens f 1500 geleend. De no taris had steeds de zaken van de wedu we behartigd. Bij het overlijden van haar man had getuige v. d. Heijden, den boedel geregeld. Ook de belastingbiljet ten vulde getuige in en zij besprak haar beleggingen met hem. Over verdachte was ze niet zoo goed te spreken. Ze was bijv. hoos toen „de Engelsche lord" zooals zc hem noemde, tot raadslid werd gekozen". Een groote schande voor Mijdrecht" noemde zo het De arbeidsovereenkomst, waarin verd bepaald, dat verd. 15.000 per jaar zou krijgen, komt opnieuw ter sprake. De notaris noemt dit stuk gefingeerd. Ook de president komt dit stuk zeer vreemd voor. „U deed toch nooit iets voor haar!" Verd. spreekt dit met klem tegen. Hij heeft veel werk voor de oude vrouw gedaan. Over de geruchten die er gingen dat verd later aanspraak op haar erfenis wilde maken, heeft getuige nog net mevr van W. gesproken. Die lachte er om en zei: ,,'t Is wel een brutale streek, maar hij zal crediet noodig hebben!" Uitvoerig wordt dan de vraag bcspro ken of mevr. Van W. nog volkomen toerekeningsvatbaar was, toen de nota ris haar de laatste maal sprak. Mr. Venhuizen komt met de verkla ring, dat dc dokter die immers den notaris zou hebben meegedeeld, dat de weduwe op 11 Febr. 1932 nog voldoendo bij haar verstand was reeds eenigc dagen tevoren, op S Febr., zijn congé had gekregen. Toen verd. B., voor den dood van me vrouw, over de beweerdelijk valsche slukken is gehoord, heeft de doktei tegenover den verdediger verklaard, dat hij de laatste dagen niet meer op de kamer van mevrouw is geweest. De notaris zegt hiervan niets te we ten. Een gedetineerde, die geruimen tijd geleden met verd. gedetineerd was in het huis van bewaring te Amsterdam, vertelde, dat verd. hem verteld had dat hij prachtig de hanclleekening van mevr. Van W. kon namaken. Hij had een staaltje van zijn kunde gegeven, en er hij gezegd: „Daar zit m'n toekomst in, ik wil die erfenis van mevr. Van W inpikken". Verdachte noemt het heele verhaal gelogen. Wel hebben zij samen 11 dagen in de ziekenzaal doorgebracht. Doch verd. ontkent ook maar iets over zijn particuliere leven te hebben meege deeld. Mr. Ten Bokkel betreurt het, dat deze getuige, die in Haarlem zeei slecht bekend staat en herhaaldelijk is veroordeeld, in deze zaak wordt ver hoord. De zitting wordt dan geschorst tot half drie. Een commies bij de registratie ver telt bij de behandeling van de Mij drechtsche millioenen-zaal in hooger beroep na de pauze, dat verd. in gezel schap van nog een man in 1920 op zijn kantoor was geweest. De contracten wa ren niet in orde geweest en ze waren weggegaan. Het was getuige opgeval len, dat in het arbeidscontract zoo'n hoog salaris aan verd. was toegekend. Ook was hij zenuwachtig geweest. Ge tuige wist niet, wie de tweede man was. Pres. (tot verd.): Was dat misschien iemand, die de contracten voor u in el kaar draaide? Verd. ontkent, dat hij in gezelschap van iemand anders op het registratie kantoor was geweest. Een collega bevestigt de verklaringen van den commies. Hij had den indruk gekregen, dat verd. in gezelschap was van een advocaat, althans van een in tellectueel. Naar een volgende getuige vertelt heeft mr. Venhuizen na de registratie van deze zoo eigenaardige en kostbare stukken zich onmiddellijk ten kantore van de registratie te Breukelen ver voegd met het verzoek, er voor te zor gen dat mevrouw van Wieringen niet zou te weten komen, dat de documen ten waren geregistreerd. Mr. Venhuizen zegt, dat hij bang was, dat mevr. van W. boos zou worden, om dat hij een onderzoek na een vorige registratie haar ook in hooge mate zou hebben opgewonden. Mej. dr. E. C. van Dorp, verre familie van den heer van Wieringen verklaar de, dat de oude vrouw zeer op haar fa milie gesteld was. Zij was tot kort voor haar dood uitstekend bij. Een lange rij getuigen k charge komt na de pauze dan verklaringen afleggen. Dikwijls bezwarende uitingen, die een eigenaardig licht werpen op de menta liteit van dezen verdachte. Belangrijk zijn de verklaringen van een vroegeren pachter van mevr. van W. Op zekeren dag in 1933 is hij na dat hij van tevoren een gesprek met mr. Venhuizen had gehad door mr. Venhuizen op diens kantoor ontboden. De advocaat had hem gevraagd verkla ringen af te leggen over uitingen van mevr. van W. Getuige had er niet veel zin in, omdat hij vreesde ongenoegen te krijgen. Hij liet zich echter bepraten om voor notaris Wildschut verklarin gen af te leggen, waarna een acte werd opgemaakt. Aan getuige was gezegd, dat slechts de procureur-generaal van den inhoud kennis zou nemen. Hij verklaarde in die acte o.a. dat mevrouw van W. hem gezegd had, dat later, na haar dood. verd. B. haar he zittingen zou erven. Voorts had hij ver klaard, dat mevr. van W. niet veel van notaris v. d. Heiden moest hebben. Ter zitting geeft deze pachter een heel andere lozing van het geval. Me vrouw van W. had wel over verd. B. als erfgenaam gesproken, maar dat was duidelijk een grapje. Get.'s verklarin gen werpen een heel ander licht op deze acte. Verd. heeft indertijd een uitvoerig schrijven aan het hof gericht, waarin hij het hccle interieur van de villa be schrijft. Thans hoort het hof drie dienst- boden, om de juistheid van verd.'s be schrijving lc controleercn. Er blijkt vrijwel niets van te kloppen, alleen de dingen, die bij een eerste oogopslag te zien zijn, weet verd. goed, wat den president doet opmerken: ,,'t Bed stond zeker op dc slaapkamer. Laten we er maar mee ophouden, ook aan ons geduld komt een einde". We worden dan vergast op dorps praatjes, afgewisseld door nuchtere fei ten uit den mond van ambtenaren veel nieuwe gezichtspunten levert het verdere k charge verhoor niet op. Het hof begint daarop het verhoor van de door de verdediging opgeroepen getuigen. Een Haarlemsche advocaat verklaart van een familielid van mevr. van W. te hebben vernomen, dat de familie vrees de, dat de erfenis deels naar de diaco nie, deels naar „een verren neef" (verd. B.) zou gaan. De candidaat van notaris Wildschut, die bij de totstandkoming van de ver klaring van den pachter aanwezig is geweest, legt hierover verklaringen af. De notaris stelde de vragen. Pres.: Dat kan niet. De notaris wist toch niet waar het om ging, dat wist mr. Venhuizen. Getuige: Er was eerst een „voorberei dend" verhoor van den pachter waarhij de notaris nog niot aanwrezig was. Ik heb toen die verklaring opgeteekend. Mr. ten Bokkel: Heeft de pachter niet uit eigen beweging verklaard? Pres.: Er zullen wel vragen zijn ge steld. De pachter bevestigt dit: Mr. Venhui zen heeft de vragen gesteld. De cand. notaris zegt, dat de verkla ringen door den pachter zelfstandig zijn afgelegd Onderzoek naar de geestvermogens gelast De president stelt voor het ver hoor hier te schorsen, doch de pro cureur-generaal Dr. D. Reilingh, verzoekt mede met het oog op den inhoud en den aard van het cahier een onderzoek naar de geestvermo gens van verd. te doen instellen. Ook verzoekt het O.M. een bevel tot gevangenneming tegen verd. voor deze zaak. Do gevangenisstraf voor de eerste zaak loopt ten einde en er bestaat wan neer verd. vrij komt, alle kans, dat hij getuigen zal beïnvloeden. Er is in deze zaak al genoeg achter de schermen ge werkt. De verdediging kan met het psychia trisch onderzoek wel instemmen, niet echter met het bevel tot gevangenne ming. „Deze man zit al gevangen, waarom zoudt u hem er dit bevel nog bovenop geven?" Mr. ten Bokkel meent le weten, dat de minister juist omdat deze zaak nog hangende is. de voorwaardelijke invrij heidstelling, die voor verd. is aange vraagd nu zijn straf op 28 October voor -A zal zijn uitgezeten, zal weigeren. De procureur-generaal: Van dat laat ste is mij niets bekend. Verd.: De reclasseeringsambtenaar vertelde het mij De procureur-generaal handhaaft zijn verzoek. Ilct Hof gaat in raadkamer, na heropening deelt de president mede, dat het hof termen vindt om een onderzoek naar de geestvermogens van verd. te doen instellen. Het onderzoek wordt voor onbe- paalden tijd geschorst en de stuk ken worden in handen van den rechter-commissaris alhier gesteld. Voorts gelast het hof de gevan genneming van verd. met het oog op mogelijke samenspraak met ge tuigen. Vragen van het Tweede Kamerlid Donker 's-GRAVENHAGE. 22 Oct. De heer Donker heeft aan den minister van Justitie de volgende schriftelijke vra gen gesteld: 1. Ileeft de minister kennis genomen van een op 8 October 1936 voor de ar- rondissements-rechtbank te Haarlem behandeldo strafzaak. Bij welker behan deling een getuige zou hebben erkend, dat leden eener partij van nationaal- socialistische richting naar Berlijn en MOnchen zouden zijn geweest om gel- deliiken steun van de Duitsche regee ring, althans van officieele Duitsche in stanties of personen, voor hun partij te verkrijgen? 2. Is de minister bereid en in staat om te doen nagaan of het feit. waar over hier sprake was, inderdaad heeft plaats gevonden en onder welke om standigheden en met welk gevolg? 3. Zoo ja, is de minister bereid om het resultaat van dit onderzoek aan de Kamer mede te deelen? 19. De tweede keer guuion was niet zoo gtmakkelijk want de politieagent stond nog altijd in het rond te draaien. De menschen die het zagen begonnen een beetj« bang te worden, vooral toen na een half uurtje bleek dal de agent nog steeds niet tot stilstand kon komen. 20. iedereen begreep dat die ijzeren bol goed hard moesi zijn aangekomen. Maar opeens gebeurde het vreeselijkstc dat men zich denken kon. Door de snelheid van de draaien de beweging begon de agent vanzelf op te stijgen. De ontstel tenis steeg echler ten top toen de agent steeds hooger steef.- «n toen het ten laatste bleek dat hij niet meer terugkwam ZATERDAG HILVERSUM I 1875 m. K.R.O. S.OO—S.15 Wij beginnen den dag „Maria ter eere". 8.159.15 Morgenconcert. 10.0010.30 Muziekuitzending voor fa brieken. 10.3011.30 Gramofoonplaten. 11.3012.00 Godsdienstig halfuurtje. 12.151.00 nam. Het orkest o.l.v. Mari- nus van 't Woud. 1.001.20 nam. Gramofoonmuziek. I.20—2.00 nam. Het orkest o.l.v. Mari- nus van 't Woud. 2.00—2.30 nam. Halfuurtje voor de rijpere jeugd. 2.30—3.00 nam. De Melodisten. 3.004.00 nam. Kin deruurtje. 4.054.45 nam. De Melodisten. 4.455.00 nam. Gramofoonmuziek. 5.005.30 nam. De Melodisten. 5.305.45 nam. Gramofoonmuziek. 5.456.20 nam. „Het zingende kamp" 6.206.45 nam. Journalistiek weck overzicht, overzicht. 6.457.00 nam. Gramofoonmuziek. 7.157.35 nam. Katholieke Radio Volksuniversiteit. 7.338.00 nam. Actucele aetherflitsen. S.OO—8.10 nam. Nieuwsberichten. S.108.30 nam. Lichtbakens. 8.30_9.00 nam. Draaiend amusement. 0.00—9.15 nam. Een abonné geniet voor twee ons Gids-Programma. 9.15—9.30 nam. „Roll Along". 9.30—9.40 nam. De a.s. Esperantocur- sus. 9.40—9.45 nam. Even tijd voor 9.45—10.00 nam. Internationale sport revue. 10.00—10.30 nam. Trio Willy Hons- beck. 10.30—10.10 nam. Nieuwsberichten. 10.40—11.00 nam. Uilenspiegel. II.00—12.00 nam. Op dc vleugelen van den nacht. HILVERSUM 11 301.5 m. V.A.R.A 8.00 Tijdsein. 8.01 Gramofoonmuziek. 10. Morgenwijding. V.P.R.0 V.A.R.A. 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de continubedrijven. 12.01 nam. Populaire gramofoonplaat- jes. 2.01 nam. Ramblers Dans-Orkest o.l.v Theo Uden Masman. 2.30 nam. Van het witte doek. 2.45 nam. Platen der Maand. 3.15 nam. Schaken voor beginners. 3.30 nam. Voor de Opera-liefhebbers. 4.40 nam. „Socialistische Volksscholen in Mexico". 5.00 nam. Melody Circle o.l.v. Daaf Wins. 5.40 nam. Letterkundig overzicht. 6.01 nam. Cor Steva bespeelt het orgel van het City-Theater. 6.30 nam. „Nobleza". 7.00 nam. De Flierefluiters. 8.03 nam. Nieuwsberichten. 8.15 nam. The four serenades accor deon-virtuozen. 9.00 nam. N.V.V.-uitzending. 10.00 nam. Nieuwsberichten. 10.05 nam. Gramofoonmuziek. 10.15 nam. Populaire Muziek-Vragen- bus. 11.00 nam. Wij vragen uw aandacht voor 11.05 nam. Ramblers Dans-Orkest o.l.v. Theo Uden Masman. 11.30 nam. Gramofoonmuziek. BRUSSEL 321.9 M. Vlaamsch programma I.30 nam. Concert. 2.23 nam. Piano-recital. 5.20 nam. Concert. 6.50 Concert. S.20 nam. Cabaret-programma. BRUSSEL 483.9 M. Fransch programma 5.25 nam. Dansmuziek. 9.20 nam. Dansmuziek. 10.30 nam. Concert. DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. II.20 liet Landcs-symphonie-orkest Saarpalls. 5.20 nam. Volksliederen en volksdan sen. Engelsche cn Skandinavische mu ziek. 7.30 nam. Bern hard Et té en zijn or kest. DROITWICH 1500 M. 11.20 Orgelspel. 11.50 Kamermuziek. 4.35 nam. Concert. 5.35 nam. Dansmuziek door Jack Har- ris en zijn Band. 9.40 nam. Variété-programma. 12.00-12.20 „Midnight Music". Parkeerende auto's op rijwielpaden... pratende voetgangers en fietsers op den rijweg.- op die manier móeten er im mers ongelukken gebeu ren. Wat xoudt u hier van denken: IEDER OP ZIJN EIGEN WEG

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 2