Met een achtersteven op transport. Engelsche troepen terug uit Egypte. -.%? Een overzicht van de haven van Wesermünde tijdens de eerste steenlegging voor het monument der omgekomen zeevis! minister-president Görinq werd verricht rs, welke plechtigheid door Namens de bemanning van den kruiser .De Ruyter" is Maandagmiddag bij het grat van admiraal De Ruyter In de Nieuwe Kerk op den Dam te Amster dam door den commandant, kapt ter zee A. C. van de Sande Lacoste, een krans gelegd 1 f H. M. S. .Caledonia", vroeger het bekende Engelsche mailschip -Majestic", dat in April als huisvesting te Rosyth zal dienen voor 1500 jongens en 500 leerlingen der Britsche marine, wordt te Southampton opgekalefaterd Met het sloopen van de spoorbaan Haar lem-Hoofddorp heeft men thans een begin gemaakt. Snapshot van de opruimings werkzaamheden De Engelsche tankbrigade, die naar Egypte was uitgezonden tijdens den oorlog In Abessynië, is met de .Laurentic' in Southampton teruggekeerd. Een toto bij de aankomst Sir Cecil Hurst, de presi dent van het Permanente Hof van Intern. Justitie te den Haag, heeft Maandag de nieuwe rechters A. Ham- merskjold (x) en Manley O. Hudson (xx) als zoodanig geïnstalleerd. Tijdens de rede van Sir Cecil Hurst Ook de kleinen moesten deelnemen aan de oefeningen met de reddinggordels bij het vertrek van de Engelsche soldaten met hun gezinnen uit Southampton naar Britsch Indië De achtersteven van de «Nieuw Amsterdam", welke bij Wilton-Feyenoord te Schiedam werd gebouwd, U Maandag door middel van een bok naar Rotterdam gesleept, om aan de romp van de .Nieuw Amsterdam" bij de Rotterdamsche Droogdok Mij. gemonteerd te worden De door zijn geringe breedte en het drukke verkeer beruchte Amstelveensche weg te Am sterdam wordt verbreed De sloot aan weerszijden van den weg wordt gedempt, waardoor voor een behoorlijken verkeersweg en een trottoir de noodige ruimte ontstaat Von Ribbentrop met zijn echtgenoot# bij het vertrek uit Berlijn, om in Lon den de leiding van het Dultsche ge» zantschap over te nemen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8