Prins Bernhard te 's Hertogenbosch. Gereed voor den start. Prins Bernhard in een der pantserwagens, waarmede hij Donderdag tijdens zijn bezsek aan den Bosch een rit door de hei maakte Minister Van Lidth de Jeude bracht Donderdag een bezoek aan 's Hertogen bosch, waar hij o.a. den Zonnewijzer, een geschenk van oud-Bosschenaren, bezichtigde Prins Bernhard bracht Donderdag een bezoek aan de Isabellakazerne te 's Hertogenbosch, waar hij het eskadron pantserwagens bezichtigde Gekleed in overall begat de Prins zich in een der pantserwagens om een rit mede te maken President Lebrun had deze week op zijn landgoed te Rambouillet verschillende leden van het corps diplomatique ter jacht genoodigd. De buit wordt geïnspecteerd De onlusten te Bombay tusschen Hindoes en Muzelmannen. De inhoud van een geplunderden winkel In de wijk Kalbadevi wordt op straat vernield De opgegraven fundamenten van de torens bij den ingang van het oude slot te Egmond aan de Hoef staan op hetoogenblik nog In een beton-bekisting Minister mr. dr. L. N. Deckers opende Donderdag te De Kwakel, gemeente Uithoorn, de chrysanthemumtentoonstelling, die er gehouden wordt 'Vilkinson, een >er politie autoriteiten van Bombay, die tijdens de on lusten tusschen Hindoes enMu- zelmannendoor een jeugdigen vechtersbaas (links) gewond werd De baan voor den Zesdaagsche in de Nenytohal te Rotterdam is goedgekeurd. Onmiddellijk na de keuring stonden de renners gereed om met hun training aan te vangen De Hertog van Kent opende deze week in tegenwoordigheid van een groote menigte het nieuwe stadhuis van Luton in Bedfordshire

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8