JOH. BOTTiNGA d' Arnhemsche Poort Sport DUITSCHLAND-ITALIE DE „BEUL" KWESTIE TE HILVERSUM Slijterij - - Wijnhandel Arnh. Poortwal 50-52 tv Jan Ligthart herdacht Zeventig jaar Nieuwe Waterweg TELEFOON 304 en 697 - POSTREKENING 28860 N|\-j^JMrr)DEN5IAND5- BANKy°°| AMERSFOORT EN OMSTREKEN AMERSFOORT Adviezen voor belegging N.V. Compagnie Lyonnaiss 1TAMI 2c BLAD PAG. 2 AMERSFOORTSCH DAGBLAD VRIJDAG 6 NOVEMBER 1936 Dan de elastische en toch steungevende Suplnatorsteun. Voetonderzoek gratis op het May voetsDieaelaDoaraat LANGESTRAAT 28 TEL. 59 SCHAAKVEREENIGING A.S.V.A. De samenstelling van de beide tien tallen, waarmede de Schaakvereeniging A.S.V.A. aan de competitie der St. G. S. B. deelneemt, is als volgt le tiental 1. E. Morelisse. 2. „v. d. Kasteele." 3. J. Dijkstra. 4. A. Huisman. 5. T. G. v. d. Ridder. 6. Drs. R. J. de Weijer. 7. G B. Wolf. 8. H. J. Stork. 0. M. .T. Mees. 10. A. P. G. van Bommel. 2e tiental 1. J. Vogel. 2. F. M. Barbillion. o. T. J. Keurhorst. 4. H. Oppenheimer. 5. H. Ncervoort. 6. B. Klinge. 7. H. G. Hasken. 8. F. Richard. 9. M. Aldenkamp. 10. J. S. v. d. Werf. Beide tientallen zijn ingedeeld in de 4e klasse; bet le tiental gaat Maandag a s. naar Naarden en speelt tegen „Naarden 2". terwijl „Asva 2" Dinsdag in de Valk „Zuilen 3" op bezoek krijgt SCHAATSENRIJDEN KUNSTIJSBAAN TE AMSTERDAM GEOPEND AMSTERDAM, 4 November. Heden is de Amsterdamsche kunstijsbaan haar derde seizoen begonnen. De kunst matige winter, welke aan de 12.500.000 calorieën per dag aan de ijsmachines te danken is, heeft hiermede zijn intrede gedaan, er wordt weer schaatsen gere den. Er zijn weer verschillende veran deringen en verbeteringen bij de baan aangebracht, waaronder wel de meest aantrekkelijke is de overkapping van een grnot gedeelte der tribunes. Hierdoor werd tevens een groot ter ras voor het gewone schaatsen rij bedrijf gewonnen, daar talrijke toeschouwers op hun gemak cn beschermd tegen re gen en koude, het vroolijke leven op de baan kunnen volgen. Voor ijshockey wedstrijden en demon straties is deze overkapping de garan tie, dat alle bezoekers bij elke weersge steldheid hier droog cn tegen wind goed beschermd datgene, wat op het ijs wordt gegeven, uitstekend kunnen vol gen. BERLIJN, 5 Nov. Voor den wed strijd DuitschlandItalië, die op 15 No vember a.s. te Berlijn gespeeld zal wor den. is hetzelfde Duitsche elftal samen gesteld. dat in Glasgow op 14 October tegen Schotland is uitgekomen. Het team ziet er als volgt uit: Doel: Jakob Jahn-Regensburg). AchterMünzenberg (Allemannia- Aken) en Munkert (F.C. Nürnberg). Midden: .Tanes (Fortuna-Düsseldorf), Goldbrunncr (Bayern-München) en Kitzinger (Schweinsfurt). Voor: Elbern (Beuel '06), Gellesch (Schalke '04), Siffling (S.V. Waldhof), Szepan en Urban (beiden Schalke '04). Reserve: Buchloh. NEDERLANDS—DUITSCHLAND De landen-rugbywedstrijd Nederland- Duitschland, die aanvankelijk in Arn hem zou worden gespeeld, zal thans op Zondag, 15 November a.s., in het ge meentelijk sportpark te Hilversum plaats vinden. Deze match zal worden geleid door den Zuid-Afrikaan, P. v. d. Mcrwe. oud „stellenbosch"-spcler en wordt het Hollandsch 15-tal a.s. Zon dag definitief vastgesteld. In Hilversum blijkt overigens groote belangstelling voor dezen interland- rugby wedstrijd te bestaan, ook van do zijde der autoriteiten, daar beide teams officieel door burgemeester Lambooy, oud-minister van oorlog, ten stadhuize zullen worden ontvangen. TWEE KINDEREN ONDER EEN AUTO WAALWIJK, 5 Nov. Door tot nu toe onbekende oorzaak zijn vanmorgen de twee zoontjes van den landbouwer van P., die op weg naar school waren, op den weg Capcllc—Waalwijk aange reden door een hen achteropkomende vrachtauto, van den vrachtrijder R. uit Labbegat De knaapjes kwamen onder den wagen terecht. Jan van P. werd op slag gedood, ter wijl zijn broertje zwaar gewond van onder de vrachtauto werd gehaald. Geneeskundige hulp was spoedig ter plaatse. Het stoffelijk overschot werd naar de ouderlijke woning vervoerd Ook het gewonde knaapje werd naar het ouderlijk huis gebracht; Tel. 242 De regeering beantwoordt de vragen van den heer Sneevliet 's-GRAVENHAGE, 5 November. Op de vragen van het Tweede Kamerlid Sneevliet betreffende het optreden van den commissaris van politie tc Hilver sum met betrekking tot een lezing in een bijeenkomst van de vereeniging voor socialistische ontwikkeling aldaar heeft de Minister van Justitie, mede na mens den Minister van Binncnlandsche Zaken, het volgende geantwoord: Het is juist, dat de verzochte vergun ning voor het houden van een voor dracht over de novelle ,.Dc Beul" door den burgemeester van Hilversum, ge hoord den commissaris van politie al daar, is geweigerd. Dat het niet om een tooneeluitvoering ging, was ten rtezc niet beslissend. Gedurende de bijeenkomst is aan de daarbij aanwezige politie-ambtenaren gevraagd tc willen goedvinden, dat de voordracht over „De Beul" zou worden vervangen door declamatie uit andere boeken. Daarop is geantwoord, dat geen vergunning kon worden gegeven zon der dat de commissaris van politie in zage had gehad van de voor te dragen teksten. Daar de commissa'ris van poli tie op dat oogenblik niet ten politicbu- roele aanwezig was. was tot dat ant woord opdracht gegeven door den dienstdoenden inspecteur. Bij deze opdracht werd uitgegaan van een standpunt, dat in zooverre te stringent was, dat de commissaris van politie geen bezwaar zou hebben ge maakt om namens den burgemeester de verlangde vergunning te verleenen. wanneer voorgedragen zou worden uit een bekend werk. waartegen geen be denkingen bestaan. Hiertegenover dient echter te worden gesteld, dat de ver eeniging haar verzoek deed op een oogenhlik. waarop normale afdoening niet meer mogelijk was zij had het eerder kunnen doen, n.l. op 25 Septem ber, toen haar bekend was, dat geen vergunning werd gegeven voor de voor dracht over „De Beul" terwijl zij bovendien op een eventueele gunstige beschikking alleen reeds om deze reden geen aanspraak had. daar is bepaald, dat verzoeken om een vergunning als cle gevraagde tien dagen van te voren moeten worden ingediend. Op grond van een en ander zijn de ministers van oordeel, dat ten de/e geenszins van wil lekeurige bemoeilijking of van mis bruik van machtsbevoegdheid kan "wor den gesproken. AMSTERDAM, 5 November. In de Jan Ligthartschool in de Kraaipanstraat alhier is hedenmorgen een beeltenis ont huld van den bekenden paedagoog Jan Ligthart. Daarbij waren o.m. tegenwoor dig de wethouder van onderwijs, de heer E. Boekman, prof. R. Casimir, dr. W. L. Hendriks, directeur van de afdee ling onderwijs, mevrouw mr. K. van Damv. Ispelt van de-afdcoling kunst, prof. J. Bronncr van de Academie van Kunsten en Wetenschappen, dr. A. van Voorthuysen, inspecteur van het rijks- toezicht op het buitengewoon lager on derwijs, de heer P. Hoogland, gem. in specteur voor het lager onderwijs en mevrouw Ligthart. De wethouder voor het onderwijs, de heer E. Boekman, zette uiteen, dat bij B. en W. het denkbeeld was gerezen om in een aantal scholen de portretten aan te brengen van de personen naar wie de scholen zijn genoemd. Een van de eerste namen die toen werd genoemd was die van Jan Ligthart. Prof. Casimir bracht, mede ook na mens mevrouw Ligthart, dank aan het gemeentebestuur voor hetgeen het heeft gedaan. I-Iij dankte ook den beeldhou wer den heer J. C. Schultsz voor diens welgeslaagd werk. De kunstschilder P. den Besten ver vaardigde een linoleumsnede, die o.a. ge bruikt werd als affiche ter aankondiging van de tentoonstelling, die werd inge licht naar aanleiding van het feit, dat 70 jaar geleden door den Prins van Oranje de eerste spade is gestoken voor de doorgraving van den Ilock van Hol land. Deze tentoonstelling wordt gehou den in den Rotterdamschen Kunstkring in de Witte de Withstraat. Mét slechts twee kleuren, rood en blauw, is in deze linoleumsnede getracht dc aandacht te vestigen op den Nieuwen Waterweg als directe, open verbinding van Rotterdam met dc zee, geflankeerd links door het oude Steenen Baken bij den Briel en rechts door de semaphore te Hoek van Holland. Deze linoleumsnede is o.m. afgebeeld op den omslag van dc brochure, die ter gelegenheid van deze tentoonstelling wordt verspreid en waarin, met talrijke illustraties en facsimiles ten deelc van tot op heden onbekende stukken en kaarten in beknopten vorm een en ander de verbinding van Rotterdam rnet de zee voorkomt. GECOMPLICEERDE AANRIJDING TE WASSENAAR WASSENAAR, 5 November. He denochtend heeft op den rijksstraatweg te Wassenaar een gecompliceerde aan rijding plaats gehad, tusschen drie auto's met het gevolg, dat twee van de wagens zoodanig werden beschadigd, dat zij met den politie-kraanwagen moesten worden weggesleept. Omtrent de oorzaak dezer aanrijding vernemen wij, dat een uit de richting den Haag komende auto, bestuurd door den heer O. uit Oegstgeest, de Raad huislaan wilde inslaan en daartoe den linker richtingaanwijzer uitstak. Dit schijnt niet opgemerkt te zijn door een hem achterop rijdenden automobilist, den heer H., uit den Haag, die met groote snelheid op eerstgenoemde auto inreed, juist op het oogenhlik, dat uit de richting Leiden een auto, bestuurd door den heer B. uit den Haag, naderde. Dc heer B. die de botsing zag aanko men, weck plotseling naar rechts uit, en kwam op het rijwielpad terecht waar een heer en dame zich op de fiets be vonden. Om deze te ontwijken, wendde dc heer B. hot stuur om en botste toen tegen een boom, waarbij hij echter ook de twee wielrijders nog raakte, die licht gewond werden. Na verhonden te zijn. konden deze huiswaarts keeren. De wagens van H. en B. werden ern stig beschadigd, die van O. kwam er beter af en kon zijn weg vervolgen. CHAUFFEUR OVERREDEN TETERINGEN, 6 November. Gis teravond is de 24-jarige G. V. uit Etten, chauffeur bij de firma L. te Beda, bij het laden van emballage op deii weg van Teteringen naar Oosterhout door een vrachtwagen van de firma van B. uit Breda over reden. Dc ongelukkige, die gehuwd was, overleed spoedig. Zijn lijk is, evenals de wagen, welke dc aanrij ding veroorzaakte, door de politie van Teteringen in beslag genomen. DIRECTIE: A. H. MARTENS ÜqsLtida Grand Théêtre. Van Vrijdag 6 t.m. Woensdag 11 November ver tooning van de film: „lm Sonnen- schein." Voorstellingen: Zondag vanaf 1.45. 4. 6.15 en 8.30 uur. Andere avonden vanaf 8.15 uur één voor stelling. Woensdag en Zaterdag matlnée, 2Vt uur. City-Theater. Vanaf Vrijdag 6 November vertooning van de films: „De wereld in wording" en „De milliocnerfenis." Zondag doorloopend 1.45, 4.6.15 en 8.30 uur. Zaterdag 2.30 uur, 6.15 en 8.30 uur. Andere dagen avondvoorstelling 8.10 uur. Vanaf Woensdag 11 No vember 2.30 uur n.m. Wekelijksche kindermatinées. Cinema Amicitia. 8, 9 en 10 November vertooning van de film: „Donogoo Tonka." Voorstellingen: Zondag 2.30. 5.00 en 8.10 uur n.m. Maandag en Dinsdag 8.10 uur n.m. Museum Fléhlte. WestsingeL (Uitgezonderd des Zondags). Theosofische Bibliotheek. Go- bouw Theosofische Vereeniging. Re gen teseelaan. lederen dag van 68 uur. R.-K. Leeszaal, Nleuwstraat 24. Openbare leeszaal met Jeugdlees zaal en Bibliotheek, Muurhuizen 9. 31 October tot en met 13 Novem ber. Sierkunst. Tentoonstelling van aquarellen, teekeningen en grafi sche kunst door den oud-Amers- foorter D. Harting en litho's door Jan Wittenberg. 6 November. Eben Haëzer. Soli Deo Gloria. Zendingsavond. 8 uur n.m. 6 November. Amicititia. Kon. Ver. „Oost en West." Causerie door echt paar Vrijburg met lichtbeelden over „Holland en Indië dichter bij el kaar." 8.15 uur n.m. 7 November. Monopole. Bridge drive t.b.v. Amersf. Kunstenaars gilde. 8.15 uur n.m. 7 November. De Valk. Korfbal ver. Amersfoort. Receptie t.g.v. het 20- jarig bestaan. 3—4.30 uur. Feest avond 8 uur. 9 November. Rest. Princess. Ned. Ver. voor Vrouwenbelangen en Ge lijk Staatsburgerschap. Mr. W. J. B. Versfeit over: „Wettelijke ver houding in het gezin." 9 November. Foyer Amicitia. Ver. van Huisvrouwen. Causerie door mevr. BakkerDiferée. Onderwerp: De Bikkel van Dief Kramer. 2.30 uur n.m. 10 en 11 November. Concordia. Bazar Zusterkring Vrijznnig Her vormden. 11 November. Luthersche Kerk. Alg. Ned. Vrouwen Vredebond en „Kerk en Vrede." Herdenking slui ting wapenstilstand. Spreekster mevr. F. M. J. de Boer van Iterson te Laren. 8.15 uur n.m. 14 t.m. 29 November. De Poth. Amersf. Kunstenaars Gilde. Na- jaarslcntoonstelling van beeldende kunst. Dagelijks 10430 uur. BAARN 4 t.m. 26 November. Baarnsch Lyceum. Tentoonstelling aquarel len en houtsneden van wijlen den Zwitserschen schilder Ph. Bau- knecht. Dag. 104 en Zondags 1.30—4 uur. ZEIST 14 November. Figi. Fritz Hirsch Operette. Jubileumvoorstellling van „Sissy." 8 uur n.m. ffidviier* LEGANT CORSETTEN One and two way atrotch Gezonder en doel matiger dan baleinen corsetten Utrechtscheweg 10 FEUILLETON 36. HOOFDSTUK XVII. Het gevecht op het dak. Een kogelregen kletterde tegen het metselwerk waartegen zij een oogen- blik geleden gestaan hadden. „Niet schieten," fluisterde Rex heesch, terwijl zij langs de goot kro pen, beschermd door een lagen muur. ,.De vuurstralen zullen hen de plaats wijzen waar wij ons bevinden." „Ik heb niets om mee te schieten," zei de hertog bitter. „Ik ben waard doodgeschoten te worden, hoe kon ik op mijn leeftijd mijn wapen achter laten!" „Allemachtig, dat is waar ook. ik heb je pistool gevonden nadat je weg was Kijk," Rex drukte hem zijn wapen in de hand. Al sprekende waren zij aan het eind van den lagen muur aan de voorzijde van het huis gekomen. Zij zagen ver schillende daken op verschillende hoog te voor zich liggen. Deze daken behoor den waarschijnlijk tot de uitbouwen waar het vuur niet zoo erg gewoed had. „Wat doen wij nu?" vroeg Simon luisterend. „Denzelfden weg terug als wij geko men zijn," antwoordde Rex prompt. „In de ruïne zullen wij meer dekking vin den. Want zij zullen wel dadelijk hier zijn." Terwijl hij sprak hoorde hij stemmen beneden zich. Vlugge vragen en ant woorden. Een lichtstraal bescheen het dak van een der uitbouwen. Ze kropen terug naar het verst verwijderde hoek-' je van hun schuilplaats. Simon was dc eerste. Toen zij den hoek omsloegen botste hij rnet volle kracht tegen een kruipende gedaante aan. Gelukkig had de man geen tijd om gebruik te rnaken van zijn pistool. Simon voelde dat een hand zich om zijn strot legde. Zij rolden samen naar den rond van het dak. Simon trapte en worstelde, ieder oogenhlik dacht hij dat zij over den rand zouden vallen en met gebroken nek in den tuin terecht komen. Zij be vonden zich twintig voet boven den be- ganen grond. Plotseling bemerkte hij dat hij boven op zijn aanvaller zat. Hij sloeg blinde lings op het gezicht van den man, maar de kerel weerde de slagen af, de greep om zijn strot werd vaster. IIc: kwam Simon voor alsof het donkerder werd en het begon te bonzen in zijn ooren. Zwakjes hoorde hij nog de stem van Rex die tot hem zei: „Hou je goed Simon, beste kerel, geef hem een flinke opstopper dan zal ik zijn schedel kra ken." Mot een laatste poging wierp Simon zich half op en zij rolden weer om. De Rus, die al dacht dat hij zijn tegenstan der overwonnen had, begon met een vreemd keelgeluid te lachen en sprong hoven op Simon's borst. Ilct lachen eindigde in een gekerm, want Rex sloeg hem met don greep van zijn pi stool op het hoofd. Üe vrceselijke hand om Simon's hals verslapte, cn hij kroop onder het lichaam uit. De mannen die beneden stonden had den geen oogenblik geaarzeld terug te rennen, toen zij den strijd op het dak hoorden. De Reichleau stond kalm bij den knielenden Simon. Hij vuurde vier maal te'midden van de-mannen die voorbij stormde. Een korte gil was het teeken dat een van zijn schoten doel getroffen had. De groep mannen ver spreidde zich oogenblikkelijk. De her tog dook achter den muur toen het ant woord van de bende gegeven werd. „Help mij een handje," mompelde Rex cn Simon hielp om zijn vijand van zooeven in zoo'ji toestand tegen den muur to plaatsen alsof de man ertegen leunde. Toen de mannen heneden de leunen de gestalte in het het oog kregen, richt ten zij een waar salvo op hem. Een ko gel drong met een doffe slag in dc borst van den man. „Neem zijn geweer, Simon." De her tog schopte tegen het pistool dat aan de voeten van den man lag. Simon raapte het vlug op. „Zie je dat venster daar?" vroeg Rex fluisterend en wees naar het hoofdge bouw. „I-Iet is op dezelfde hoogte als dit dak. Ik denk dat wij dat venster wel kunnen bereiken." „Weineen," zei Simon kort, „het is wel twintig meter hier vandaan." „Die vervloekte sneeuw," zei de her tog, „maakt dat zij iedere beweging die wij maken, zoodra wij dezen muur verlaten hebben, kunnen zien." „Wij moeten het toch probeeren," zei Rex. „Als zij het dak van beide kanter. gaan bestormen, is het met ons ge daan. Wanneer wij maar eenmaal daar in die kamer zijn, zullen wij ze tot hei aanbreken van den dag wel bezig hou den. Misschien is het ook mogelijk dat wij door het venster aan den anderen kant van de kamer in den tuin kunnen komen." „Ja, ik geef toe. wij kunnen hier niet blijven" zei de hertog terwijl hij om den muur heen loerde. „Ik zie daar een kerel staan, ik zal hem binnen een mi nuut doodschieten." Rex tikte hem op den arm. „Wacht ik zal eerst naar het andere eind van het dak loopen en kijken of ik daar ook een kerel kan neerleggen." „Wanneer jc mij hoort schieten moet jij ook vuren. Wat jou betreft, Simon, wacht jij niet op Richard. Verdwijn als de wind. Veel geluk allebei!" Voor zij konden antwoorden was hij van de dakgoot afgesprongen. „Er is geen tijd te verliezen, Simon," zei de hertog zachtjes. „Nadat ik ge vuurd heb moet je geen seconde ver liezen. Als jij nog niet door dat venster bent wanneer ik daar ook aankomt, zal het mij mijn leven kosten." Het wachten in de ontzettende koude leek een eeuwigheid te diiren. Hun vin gers verstijfden om de hanen van hun pistolen. Plotseling hoorde men schoten vallen van de tuinzijde, allen in de richting waar Rex zich moest bevin den. Simon, wiens zenuwen tot op het uiterste gespannen waren, sprong naar beneden. ITet pistool van den hertog Kraakte achter hem. Geen moment later klom hij door het venster waarin geen glas meer was cn de hertog volgde hem op de hielen. Een kogel drong sissend in de sneeuw, oen oogenblik later stond de Reichleau hijgend en blazend naast hem in de kamer. „Die sufferd," zei hij. „Zag je dat?" „Neen, wat is er gebeurd?" „Hij stond doodkalm op ons te wach ten om ons neer te schieten. Ik hoop dat Rex niet gewond is." De Reiclileau stak zijn hoofd uit hel venster. Een boosaardig gefluit klonk vlak naast hem. Hij trok onmiddellijk zijn hoofd weer naar binnen. Simon knipte vlug zijn zaklantaarn aan en belichtte de kamer. Tegenover het ven ster waardoor zij naar binnen gekomen waren, was nog een ander venster dat uitzag op de terrassen en tuinen aan de achterzijde van het huis. „Ik ben maar blij dat ik niet bij dat raam stond." Terwijl Simon dit zei be lichtte zijn zaklantaarn een groot gat in den vloer. „Doe dat licht uit," fluisterde de her tog angstig. Simon gehoorzaamde terstond. Hij vermeed angstvallig het gat in den vloer en liep zacht naar de deur. Dat wil zeggen, een deur was er niet meer, die was uit zijn hengsels gerukt. „Ik denk dat zij dezen kant op zullen komen." zei hij met een vragenden blik. „Dat is te gevaarlijk," zei de hertog die steeds uit het venster gluurde en zijn hoofd zoo dicht mogelijk tegen den kamermuur hield. „Zij weten toch dat wij gewapend zijn. Wie zou den moed hebben, de eerstp man te zijn die door deze deuropening durft te komen?" F.r viel een schot, onmiddellijk be antwoord door een salvo uit de hosch- jes. De Reichleau begon plotseling te lachen. „Rex maakt het nog uitste kend," zei hij. „Hij is tenminste niet dood. Misschien is hij gewond. Maar vertel mij eens, hoeveel kogels heb je nog in jouw pistool?" Simon maakte het magazijn open. „Vijf!" zei hij na eenige aarzeling. „Mooi," zei de hertog, „nu moeten wij op onze beurt een vertooning ge ven. „Blijf staan waar je nu staat." Simon hoorde hem door de kamer schuifelen. Op hetzelfde oogenblik voel de bij de Reichleau's hand op zijn arm. „Zou er een trap zijn die naar bene den leidt?" vroeg hij. „Een lichtflits en niet meer. En houdt het licht terzijde op een armlengte van je lichaam." Een lichtstraal doorboorde de dikko duisternis. Zij zagen een bordes ter zijde van dc deuropening cn ccn kleine, houten trap. Simon knipte het licht weer uit en verliet de kamer. Nog maals knipte hij zijn lantaarn een oogenblik aan. Niets bewoog zich. „Laat ons naar beneden gaan," zei dc hertog. „Maar zoo stil als het moge lijk is." Simon volgde hem. De houten treden van de trap kraakten afschuwelijk. Door het gebroken raam zagen zij een bordes. „Wij hebben geluk," mompelde do Reichleau. Het was alsof Simon aan den toon van den hertog bemerkte dat hij lach te. Hij dacht erover na of de hertog inderdaad schik had in deze avonturen. Eenmaal weer vrij, met een wapen in zijn hand, scheen het alsof hij nooit het verlangen van Simon gedeeld had, na melijk om te vluchten, om weer veilig te zijn, kortom, om alles te doen be halve zijn vrienden te verlaten om uit deze afschuwelijke kogelregen te gera ken die menschenlevens eischte of ze van pijn deden ineenkrimpen. (Wordt vervolgd).

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 6