Slipjacht van de Kon. Ned. Jachtvereeniging in de omgeving van de Residentie. In het Sparta-stadion te Rotterdam vond Zondag de jaarlijksche wedstrijd om den gouden onafhankelijkheidsbeker plaats tusschen het Ned. Bondselftal en het Rotterdamsch elftal, welke met 4 1 in het voordeel van het Bonds elftal eindigde. Snapshot uit den wedstrijd De Koninklijke Nederlandsche Jacht vereeniging hield Zaterdag in de om geving van de Residentie een slipjacht achter de meute Het vertrek vond plaats bij het Huis ten Bosch Een spelmoment tijdens de hockey- selectie - wedstrij den, welke te Hil versum werden gehouden Te den Haag is Zaterdag in gebouw .Amicitia" een aanvang gemaakt met het plaatsen van hand- teekeningen voor het album, dat de Haagsche burgerij aan H. K. H. Prinses Juliana an Z. D. H. Prins Bernhard ter gelegenheid van Hun huwelijk zal aanbieden Tijdens de te Duindigt gehouden courses werd de wedstrijd om het kampioen schap Nederlandsche paarden gewonnen door .Zus Braun* De Amsterdamsche Dambond organiseerde ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan Zondag in de hoofdstad een groot tournooi. Een kijkje tijdens de partij tusschen het district Amsterdam (links) en Noord-Holland Weber. de aanvoerder van het Ned. Bondselftal in den wedstrijd om den gouden onathankelijkheidsbeker te Rot terdam, omhangen met een krans welke hij na de overwinning van zijn team namens het studentencorps ontving De internationale rugbywedstrijd Nederland Duitschland, welke Zondag te Hilversum werd gespeeld, leverde een overwinning voor de gasten op. Een aardig spelmoment In den kelder van de St. Jacobskerk te den Haag wordt druk gewerkt aan een nieuwe verwarmings- nstallatie, welke op den dag der huwelijksinzegening van H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard voor voldoende verwarming van het kerkgebouw moet zorgen De strijd in het Spaansche hooggebergte. Een voor postenstelling, welke een der bergpassen beheerscht Na afloop van den wedstrijd om den gouden- onafhankelijkheidsbeker te Rotterdam, is de heer Kees van Hasselt, voorzitter van de Zilveren Voetbal commissie, die Rotterdam gaat verlaten, gehuldigd. Het aanbieden van een souvenier. Links: de burgemeester, mr. Droogleever Fortuyn

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8