De strijd om de Spaansche hoofdstad. Tom Clark, de machinist van de Engel- fche locomotief .Princess Elizabeth", bij het verlaten van het Euston station te Londen voor den recordrit naar Glasgow De heer G. J. M Beckers (met ambts keten) vierde deze week zijn zilveren ambtsjubileum als burgemeester van Bingelrade Het radium-opsporings Instrument op de tentoonstelling ter gelegenheid van bet vijfde openbare gezondheidscongres te Londen Op doorreis van Berlijn naar Londen arriveerde Max Schmeling (tweede van rechts) Dinsdag op Schiphol De Wagnervereeniging hield Dinsdagavond in den Stadsschouwburg te Amsterdam de generale repetitie van Bizet's bekende opera •Carmen". Een scène uit de eerste acte De bouw van de nieuwe Beurs te Rotterdam. Een overzicht van den stand der werkzaamheden De moedige machinist Huisman, die bij de aanrijding met een gastank-auto nabij Zwolle op zijn post bleef, zal deze week, genezen van zijn brandwonden, het ziekenhuis te Groningen kunnen verlaten Het eerste geschilderde portret van Koning Edward VIII van Engeland op de tentoonstelling der Engelsche Koninklijke Vereeniging van portretschilders in de .Royal Institute Galleries" te Londen De aanleg van hel stauton in het 40 H. A groot park dat te Nijmegen In wording is en welk weik door 300 personen onder toezicht der Ned Heide maatschappij in werkverschaffing wordt uitaevoerd Het bombardement van de Spaansche hoofdstad. De uitwerking van een explosie in Madrid, gezien vanuit de voorstad Getafe De locomotief .Princess Elizabeth" verlaat het Euston station te Londen voor den record-rit naar Glasgow, dien zij Maandag ondernam Op het Plein 1813 te den Haag vond Dinsdag een herdenkings plechtigheid plaats van Nêerlands on afhankelijkheid

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8