BOMMEN VALLEN OPMADRID Keitjes LAATSTE BERICHTEN DE TWEEDE ZITTING GEOPEND bij KLEIN op den Hof BOEKHOUDEN Wijnhandel „De Moor" OPCENTEN OP grondbelasting Het aantal slachtoffers zou opnieuw zeer groot zijn GEVECHTSACTIE VERSLAPT Niet- inmengingsprincipe gehandhaafd A.H.B.S.C: - TOURNOOI INGEZONDEN STUKKEN H. v. Galen Last Brandstoffen KOOPT NU 'n Winterjas ULSTERS aanvangsprijs f 7.90 JEKKERS aanvangsprijs f 5.90 W. VAN DER MAAT VERTEGENWOORDIGER J. MEIJERS Muziekschool Ie BLAD PAG. 3 AMERSFOORTSCH DAGBLAD DINSDAG 24 NOVEMBER 1936 Langestraat 8 - Tel. 1<2? Roode Bordeaux Wijnen Claret 80 ct. p. ft St. Emilion f 1.00 p. ft Medoc Ludon' f 1.25 p." ft. PROVINCIALE STATEN De voorzitter gedenkt de ver? loving der Prinses en het verscheiden van den heer Rcynders Tweede gewone zitting der Provincia le Staten van Utrecht op Dinsdag 24 November des voormiddags te 10 uur. (Voorzitter is de Commissaris der Ko ningin Mr Dr. L. II. N. Bosch Bidder .van Rosenthal. De voorzitter spreekt, nadat de zitting in naam der Koningin geopend is, terwijl alle leden van hun zetels op- Staan, als volgt: De verloving der Prinses Op Dinsdag S September van dit jaar ging door ons land de heuglijke tijding der verloving van H.K.H. Prinses Julia na met Prins Bomhard van Lippe Bies- terfeld. Voor het eerst sinds clien bijeenko mend acht uw voorzitter liet zich een Voorrecht deze voor Nederland zoo ge wichtige gebeurtenis in de vergadering der Staten te mogen gedenken. God geve dat het aanstaand huwelijk der Prinses Haar geluk brenge en tot in lengte van jaren zegenrijk zij voor ons land, voor ons volk. in het bijzonder ook voor dit gewest, dat de hoop koestert H.K.H. en Haar Doorluchtigen echtge noot onder zijn inwoners to mogen tcl- Jcn. De heer Reijnders herdacht Vervolgens wordt de nagedachtenis Van den heer Reijnder» geëerd. De voorzitter spreekt liet volgen de gedachtcniswoord, dat door de le den staande wordt aangehoord: Na onze laalslc zitting op 16 Juli 1036, overleed liet lid der Staten J. J. jR o vnders. liet leven gaat vaak zoo snel, dat wij Öe levensw isselingcn dreigen te verge ten. Dat mag en kan niet zoo zijn, voor al niet indien liet een markante per soonlijkheid. als die van den overlede ne, geldt, een persoonlijkheid, die een leegte achter zich liet, welke niet ge makkelijk zal worden vervuld. De heer Rci|ndois was van 1 Juli 1919 of, alzoo 17 jaren lid der Staten. Gelijk in alles wat hij deed, gaf hij zich ook aan deze taak niet ernst en met vollen inzet van zijn strijdbare en strijdlustige natuur. Met talent en welsprekendheid kwam hij in onze vergadering op voor de be langen van de Provincie cn hare in woners, zooals hij die zag; voor zijne medestanders was hij een zeer gewaar deerd leider, voor hen die met hem van jneoning verschilden een loyaal tegen stander. Allen intusschcn zullen erkennen, 'dat bij over die bijzondere eigenschap beschikte-, zoo vaak gemist on toch zoo onmisbaar in leden van \ertcgon\vooi- digendo colleges, n.l. dat hij bij alle verschil van meening steeds besefte dat wij naar bereikbare doeleinden cn za kelijke oplossingen moeten streven. Wie in de jaren, die achter ons lig gen met Reijnders in dit College zat, zal hem niet licht vergeten. Wij mogen zijn werk in het belang van ons gewest hier met waardeering gedenken. Nieuw lid Daarna wordt overgegaan tot benoe ming van een lid ln de vacatme-Reijn- ders. Benoemd is de heer D. J. van Kieuwenhuizen (S.D.A.P.), die, nadat door een commissie de geloofsbrieven zijn onderzocht cn in orde bevonden, door den griffier binnengeleid wordt. De heer van Nicuwonhuizen legt in handen van den voorzjttei do hij de wet veroisêhte beloften af en wordt door dezen gelukgewensclit met zijn be noeming. De agenda Nadat verschillende agendapunten voor kennisgeving zijn aangenomen, naar de afdcelingcn, de betreffende commission of naar de behandeling van de begrooting zijn verwezen, komt in be handeling: een brief van Gcd. Sta*)) geleidende het ontworp-begrooting der provinciale inkomsten en uitgaven voor 1937, met daarbij bchoorende ontwerp besluiten. Dit punt wordt naar de afdeclingcn verwezen met uitzondering van eenigc ontwerp besluiten, die dadelijk behan deld worden. Ged. Staten stellen voor de navolgen de verordening op het heffen van opcen ten op de hoofdsom der grondbelasting voor gebouwde cn opgebouwde eigen dommen vast te stellen. Tor bestrijding van de uitgaven der Provjncie voor het dienstjaar 1937 zullen o.m. worden gehe ven: a. 26 opcenten op de hoofdsom der grondbelasting voor dc ongebouwde eigendommen over liet belastingjaar 1937; b. 26 opcenten op de hoofdsom der grondbelasting voor de gebouwtje eigendommen over het belastingjaar 1937. Dc heer H i e m s t r (S.D A.P acht het een vreemde figuur, dat wordt over gegaan tot het vaststellen van de op centen voor dc bcgrooting behandeld wordt. TIct verzoek van den minister in dezen zin is volgons sur. niet juist. ITot zou le aanvaarden zijn. als ook in de Staten in andere provincies aan het verzoek gehoord werd gepovep, maar dat is naar spreker gebleken is. niet het geval Wel is in sommige provincies de tweede vergadering iets vefrvroegd De heer 4" a n S n an ie (Ged. i Staten) betoogt, dat Gedeputeerden geen be zwaar hebben aan hot vo'-zook van don minister to voldoen. Besluiten de Staten over conige weken tot oen andaire rege ling, dan wordt het besluit van van daag ingetrokken. De voorzitter deelt de bezwaren van den heer Hiemstra. Hij vragt dezen het voorstel tc willen aanvaarden met dc verzekering, dat in dit geval geen pre cedent zal worden gezien. Do heer Hiemstra (S.D.A.P.) hand haaft zijn bezwaren en doet het voorstel het betreffende ontwerp-besluit aan te houden. Dit voorstel wordt niet 30 tegen 11 stemmen verworpen. Het ontwerp besluit wordt daarna h.s. aapgenomen, evenals eenigc andere ontworp-besluiten, waarbij Ged. Staten worden gemachtigd zoo noodig één of meer kasgeldlecnlngen aan te gaan. Drinkwaterleiding Zuid-Utrecht Voorstel van Ged. Staten tot het aan- gagn vpn geldleningen tóO las je van dc Provincie tor verstrekking van aan vullend kapitaal aan dc Stichting „Drinkwaterleiding Zuid-Utrecht" cn tor voorziening in dc behoefte aan kas geld gedurende het jaar 1937 van die Stichting uit dien hoofde. Dit voorstel betreft do overschrijding van oen oorspronkelijke raming van f UOO.OOf) mot 150.090. God. Statep heli bon geen bezwaar de vaste leening met 150.000 te verhoogen. Aldus besloten. Herstel toren te Nieuw-Loosdrecht Voorstel van Gedeputeerde Staten tot afwijzing van een verzoek van Burge meester en Wethouders van Loosdrecht om eenc provinciale bijdrage in do kos ten van herstel van den aan do gemeèn- te in eigendom behoorenden toren van do Nederlandsrh Hervormde Kerk te Nieuw-Loosdrecht. Wordt afgevoerd, aangezien de aan vrage is ingetrokken. Nadat de «fdeelingen getrokken zijn, wordt de vergadering geschorst tot Dins dag 15 December, des voormiddags ten half elf. BUITENLAND OORLOGSACTIE IN SOEIYOEAN PEIPING, 21 Nov. (D.N.B.) Naar in kringen der Nankirjg-regeering verluidt, zijn de Chinccsche verdedigers der pro- vinoio Soeivaean na hot afslaan der aanvallen op twee plaatsen bof gebied van don aanvaller binnengedrongen.Do Chineesrho verdedigers verwachten een aanzienlijke vergemakkelijking van hun positie van hef aanstaand gebruik van vliegtuigen, die do centrale regeering, ter sterkte van tipn espadrilles, te hun- nor beschikking gesteld zou hebben. BEZETTING VAN FABRIEKEN RIJSSEL, 2t Nov. (Havas). Dc sta king in de metaalnijverheid hier en in dp omgeving is algemeen De groote fa- blieken ziin bezet, de kleine en middel- L'ronte bedrijven niet. Do werkgevers, die lid zijn van do kamer van metaal- fabrikanten, hebben herhaald, dat zij geen besprekingen zullen openen met de arheidprs, voordat het werk hervat is. In het departement var) het Noorden zijn thans in hot geheel 11100 arbeiders in Stakipr Hiervan zijn 3180 werkzaam in textiel fabrieken en steenkoolonder- nemingen in het gebied van Roubaix en Tourcoing- VERDEDIGING VAN BELGIË BRUSSEL. 2i Nov. (Havas). De Bel gische minister-president Van Zeeland heeft gisteravond tp Louvicres, het cen trum van het Ilenogouwschc steenkolen bekken, oen rede gehouden, waarin hij o a. zeide. dal de regoering vast be sloten is bet land zoo te besturen, dat geen enkele dictatuur zich hier kan vestigen. Hij deed een beroep op ziin toehoorders om de noodzakelijke mili taire maatregelen goed te keuren. Hii motiveerde deze noodzakelijkheid met den internationalen toestand. De buitep- lapdscbe politiek van België is erop ge richt zich buiten elk geschil te houden. Wij hebben de grondslagen van onze staatkunde niet gewijzigd, zeide hij. Wij willen, dat deze politiek-Belgjsch. dus onafhankelijk is. doch wel in het kader van de internationale gemeen schap. Tndien desniettemin toch een oorlog uitbreekt, dan zullen wii alles doop wat mogelijk is om daarbuiten te blijven, doch iedere eventupele annval- ler moet weten, dat wii ons zullen ver dedigen ep dat wii in staat zijn ons dopjlrpffend te verdedigen." De rede van den minister-president mankte een diepep indruk, INCIDENTEN OP FORMOSA T ONDEN. 24 Nov. ((A.N P.) In het La gerhuis heeft Eden een uitvoerige uit eenzetting van de incidenten tusschen Engclsche matrozen en Japansche poli- tie-agenlen op Formosa gegeven. Men zal zich herinneren, dat drie matrgzen gearresteerd werden door de politie, die beweerde, dat zii hun taXi-chauffeurs niet betaald hadden. Eden zeide, dnl gebleken is. dat de chauffeurs hun geld wel gekregen hebben De Britsche am bassadeur heeft de Japansche regeering medegedeeld, dat het beleefdheidsbe zoek van den commandant van het En- gelsche osjfaïjer in de Chineesche wate ren geen doorgang zou vinden, indien Engeland geen voldoening zou krijgen. De Japansche regeering wepsehte even wel eerst een eigen onderzoek in te «lellen 7ü heeft thans aldus ver klaarde Eden een voorloopig ant woord gezonden, waarin zij het betreurt, dat een dergelijk incident heeft plaats •'avonden Zoolang de Japansche regee ring creen definitief en bevredigend ant woord beeft gegeven, kan de Britsche rogopring bet incident niet als gesloten beschouwen. Ontruiming van de Ameri» kaansche ambassade in de Spaansche hoofd» stad "■"PIJDENS een der jongste bom» bardementen zoo wordt uit Madrid geseind is een bom te» rechtgekomen op een drukkerij nabij de San Bernardostraat. Bij het opruimingswerk zouden reeds 70 lijken onder het puin vandaan gehaald zijn. Waarschijnlijk be» vinden zich nog 20 andere slacht» offers onder de overblijfselen. Men vreest, dat een nog grooter aantal slachtoffers van de bom» men der rechtschen zich in kei» ders en schuilplaatsen zullen be» vinden, waar tientallen ongeluk» kigen begraven en gedood zouden zijn. Aan het front bij Madrid heeft men gisteren volgens Havas wei» nig activiteit opgemerkt. Het schijnt, dat belangrijke strijd» krachten ten Zuid»Oosten van de hoofdstad wprden samengetrok» ken om te trachten een aanval te ontketenen op het dorp Arganda, dat den weg naar Valencia be» heerscht. De autoriteiten maken zich hierover geenszins ongerust. Het bombardement op Madrid duurde gisteren voort. Gister» avond zijn een tiental bommen op de binnenstad van Madrid terechtgekomen, waar zij schade hebben aangericht en slachtoffers hebben gemaakt. Het groote hoofdkwartier der rechtschen deelt mede, dat giste» ren aan het front van Madrid slechts kleine operaties zijn uit» gevoerd ter versterking en verbe» tering der stellingen. Ook volgens Queipo de Llano was het gisteren aan het front tamelijk stil. De luchtbombarde» menten op Madrid, vooral op het ministerie van oorlog, hebben echter schade cn hevige branden veroorzaakt. Een officieel communiqué, dat vanwege het ministerie van oor» log is uitgegeven, vermeldt, dat in den sector van Zarzalejo hevi» ge vuurgevechten zijn geleverd. Cïeliiktijdige aanvallen werden af» geslagen, waarbij de vijand groote verliezen leed. Met betrekking tot het besluit van liet Aniorikaansche ministerie van bui- trnlamlerlie zaken, om de. ambassade Ier Vereenigde Staten Ie Madrid -te doen ontruimen, heeft tic waarnemend minister tan buitenlandsche zaken. Walloon Moore, verklaard, dal hiertoe alleen besloten werd om bet leven dor Amertkaanscbe burgers tc beschermen en dat dit geenszins een opgeven betee- kent van de door de Ver. Staten tot nu top in toepassing gebrachte politiek van volkomen niet-inmenging. Beweerde hulpverleening door het buitenland Gisteravond heeft liet Spaansche mi nisterie van marine een nota gepu bliceerd. waarin de hulp van de Duit- scite en Italiaansche riool aan de nationalisten met zekere feiten wordt aangetoond. O a. wordt verklaard, dat tip Italiaansche en Duitsehe schepen se dert iiet begin van rlen opstand de oorlogsbpdems van de regeering he- spjgpncoren otn de ree hfscbén op de Itongle te houden. Verder wordt gezegd, dat een Duitsrh kal)elschïp mijnen lieefl gelegd voor dc haven van Bilbao. De rerhtschen beschikken niet over miincnleggers. Ten aanzien van bet incident voor Cartagena van eergisteren wordt in de nota verklaard, dat liet onderzoek naar rle scherven van tie torpedo, welke de Miguel Cervantes beschadigde, heeft uitgewezen, dat deze is afgeschoten door een buitenlandschcn onderzeeër, niet door een Spaanschen of Italiaan sellen. Tenslotte wordt medegedeeld, dat na den aanval de Duitsehe torpe dojager. welke voor Cartagena ligt en die zich tijdens liet gevecht op een afstand hield, den ingang van de haven naderde om een onderzoek in tc stellen naar den uitslag van den strijd. Daar na verwijderde het schip zich weer. Italiaansche ontkenning Politieke kringen te Rome beves tigen, dat de Italiaansche regeering generaal Franco geen enkele mili taire hulp verleent, met name niet ter zee. De onderzeebooten waarover Fran co beschikt, schijnen hem, volgens de Italiaansche zienswijze, to ver oorloven op doejtrcffendo wijze op te treden. Italië blijft trouw aan de aangegane verplichtingen als lid van de niet-inmengingscommissie. Burgosantwoord aan Engeland onbevredigend Naar de Daily Express uit Hcndaye verneemt, heeft de Britsche ambassa deur, sir Henry Chilton, van generaal Franco antwoord ontvangen op het jongste verzoek om opheldering inzake de voorgenomen bjokkade en een even tueel bombardement van Barcelona. Generaal Franco zou zich ertoe be perkt hebben een neutrale zone aan te wijzen voor het ankeren van Britsche schepen te Tarragon. Valencia. Alicante en Cartagena, zonder een woord te sproken over Barcelona, De ambassadeur zou dit antwoord on voldoende hebben geacht en zou den koerier, die hem dit antwoord bracht, opgedragen hebben inlichtingen te vra gen. Verzoek om hulp voor gevangen journalist De regeering van Uruguay heeft haar gezant te Parijs opgedragen de Fran- sche regccring tc verzoeken hij de Spaansche regeering stappen tc doen ten gunste van den Urugueeschen jour nalist Sciuto, die door do regeerings- troepen aan het front voor Madrid ge vangen is genomen. Volgens sommige berichten zou dc journalist in vrijheid zijn gesteld. VONNIS VAN NOVOSIBIRSK De bijzondere berichtgever te Moskou van do Petit Parisien schrijft met be trekking tot het vonnis van Novo sibirsk olgens het Sovjct-Russiisrbo wel hoek moet het vonnis'binnen drie maal 24 uur ten uitvoer worden gelegd. •Stickling, daarbij geholpen door den Duitschen consul to Novosibirsk, heeft zijn verzoek om gratie onmiddellijk na «Ie publicatie van het vonnis inge diend. In diplomatieke en Journalistieke kringen verwacht men algemeen, dat het doodvonnis van Stickling en waar schijnlijk ook van eenigc Russen in gevangenisstraf zal worden veranderd. De Duitsehe autoriteiten te Moskou trachten het leven van Stickling tc redden. De Deutsche Diplomalisch-Politische Korrespondenz schrijft aangaande het vonnis van Novosibirsk na.: Heel erg verschrikkelijk schijnt het evenwel, dat den Duitschen hescliul- digde de „onthulling" werd opgedron gen. dal niet alleen hinnoplandsche Duitsehe officieele instanties, doch ook leden van de officieele consulaire ver tegenwoordiging van het rijk hij de octies tegen den Sovjetstaat betrokken zijn. Zulke verwijten zijn juist egen- over Puitache instanties des tc absur der, daar van Duitsehe zijde steeds de nadruk is gelegd op het beginsel, het welk ook steeds in acht is genomen, dat iedere politieke inmenging, van welken aard dan ook, in de aangele genheden van andere staton achter wege moet blijven. Even onzinnig is de veronderstelling van een eventueel Duitsch belang bij oeconomische daden van sabotage, te meer, daar zooals hekend, hot oecono- rtiisch ruiverkccr tusschen Puitschland en de Sovjet-Unie tot nu toe nog niet is onderbroken. Uit dit alles blükt diw aldus «Ie Deutsche Diplomajiseh-Poli- tische Korrespondenz, dat hetgeen in liet proces en hii de bekentenis is be weerd, onmogelijk kan zijn uitgegaan van eenigc Duitsehe instantie. VERZET VAN DE BEVOLKING PAMEKASAN. 24 Nov. (Aneta). Tijdens een razzia van de politic in verband met clandestiene zout-aan- maak te Srambah,onder-district Propoh op Madoera, heeft de bevolking verzet gepleegd. Dc veldpolitie moest met een drietal schoten in de lucht dc orde herstellen. Vijf persoden ziin gearres teerd. 25 speren en goloks (kapmessen) zijn in beslag genomen. STADSNIEUWS FRUIT- EN GROENTEN- VEILING 23 November Druiven 1315 ct.. Lof 56 ct.. Goud- rcinet Ja22 ct., Sterappel 17—73 ct., Bellefleur 1120 ct., Comtcsse de Paris '232i ct., Groninger Kroon 17—19 ct., Winterjan 1215 ct,, Giesscn Wildpman 1116 ct., Zure Bloemé 1618 ct., Pre sent van Engeland 15—20 <d., Beurré Clairgeau 17—19 ct., Bramlev Seedling 1618 ct.. Spjnnzie S14 ct., Spiuiten 6—10 ct., T ien 22—25 ct., Br» en ïi—16 ct.. Groene kool 1024 ct., Bloemkool 89 ct.. Roede kool 1548 ct Boeren kool 12—23 ct., Gele kool 22—50 ct., Knolseldery 2a—39 ct., Prei 81.3 ct., M ortelen 2 1 ct., Andijvie 512 ct., Sla 12—17 ct., Scldery 11—17 ct., Poto/seüe 9-16 ct. DE AANRIJDING OP DEN BSISCHOPSWEG In April van dit jaar werd op den hoek -len Bisschopsweg en dc Willem van Mechelonstrant een ongeluk plaats, waarhij een man aangereden werd door oen doktersauto. De kantonrechter veroodeelde den chauffeur tot 20 gulden boete of 10 da gen hechtenis. Bij dc behandeling in hooger beroep voor de arrondissementsrechtbank in Utrecht vroeg de officier vrljspaak, doch de rechtbank, die hedenmorgen vonnis wees, veroordeelde den verdach te tot dezelfde straf als waartoe de kantonrechter hem veroordeelde. Wandelsport HET 21 R.I. MARCHEERT Het 21e R.I., dat j.l. Zaterdag deelnam aan de wandelmarseh van „Wato" te Utrecht, behaalde in de categorie mili taire groepen, den tweeden prijs met 72 punten. SPORT EN SI'EI Wordt Zaterdagmiddag op het terrein van de A.M.H.C, gehouden Zaterdagmiddag zal door de II R.S. sportclub op het terrein van A.M.H.C. een mixcd-iiockey-tournooi voor scho len georganiseerd worden. Deelnemen de scholen hieraan zijn: R.II.B.S-, Gym nasium, Handelsschool (gecombineerd met Huishoudschool) cn Baarnsch Ly ceum, Met liet organiseeren van derge lijke wedstrijden heeft deze jonge ver- ecniging opnieuw een stap in de goede richting gedaan: meer sportbeoefening door leerlingen van middelbare scho len. De loting is als volgt, uitgevallen: 1 uur: R.II.B.S.Handelsschool-Huis houdschool. 1.45 uur: GymnasiumBaarnsch Ly ceum. Vervolgens komen de verliezers en winnaars van bovenvermelde wedstrij- len tegen elkaar. Iedere ontmoeting duurt 2 X 20 minuten. 's Avonds zal in Amicitia een feest avond plaats vinden van de A.H.B.S.C. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). GEEN ONDERWIJS, BETER DAN SLECHT ONDERWIJS Hier ter stede beslaat, zooals l.T wel hekend zal zijn, gelegenheid voor werk- ioozen om een cursus tc volgen, gege ven door dc P.Ü.N.A. to Arnhepi. Hef is een geheel theoretische cursus en, zooals begrijpelijk, is het zonder bevoegde leeraren on moge- I ij k dezen cursus te volgen. Vragen worden or gesteld, maar niet beant woord; vaak weten do leiders bel zelf niet. Wel vragen óp politiek gebied, bij voorkeur ovci „liet Plan van «len Ar beid", „liet Volk" en bet sliijdblad „Vrijheid Arbeid Broodworden ct ge lezen en over tien inhoud wordt heftig gedebatteerd. Dit is geen ouderwijs meer, maar een politieke arena en daar om, voor tie leiders van dezen cursus», citeer ik liet bovenstaande: beter geen onderwijs dan slecht onderwijs. Jammer, dat de directie van P B X.A., Hot Netlerl. Technicum te Arnhem, dit niet heeft tegengegaan of niet wil tegengaan voor „school- cn naampropa- ganda." Aan Uwe.redactie mijn dank voor dc opname van bovenstaande. W. JONKER. 3X Plaatsen voor 1. Groot- on Kleinhandel in alle soorten Utr. weg 67 a - 79 OOK IN DE BETERE SOORTEN LAGE PRIJZEN Opleiding voor verschil lende Examens Priv. doe. handelsweten schappen P. Pijperstraat 47. Heiligenb. weg 21, Tel. 876 AMERSF00RTSCHE A. J. C. M00Y Einddiploma Conservatorium Julianalaan 13 473»te STAATSLOTERIJ INIet officieel) late klasse, 2de Hjst Trekking van Dinsdag 24 November 13.15 Hooge Prezen 20.000.15182 5.000— 2454 1.500.— 4817 '869 400.— 2195 5642 12731 f 200.— 7533 16793 100.— 908 2738 8453 12439 16248 17485 Prijzen van 20.— 66 78 88 94 107 120 167 223 224 246 265 318 314 378 456 485 504 513 528 568 609 613 614 641 728 732 764 765 833 838 856 873 903 014 92 1 967 1004 1008 1026 1041 1111 1156 1158 1161 1204 1206 1215 1257 1307 1414 1444 1493 1495 1507 1530 1553 1562 1594 1614 1650 1663 1673 1697 1726 1802 1856 1859 1863 1925 1971 2000 2021 2037 2038 2073 2089 2116 2108 2261 2262 2320 2331 2337 2353 2387 2413 3502 2520 2647 2665 2674 2789 2795 2889 2891 2913 2934 2991 3013 3031 3048 3052 3110 3120 3144 3167 3186 3255 3289 3290 3204 3307 3344 3350 3371 3473 3480 3181 3510 3524 3550 3552 3584 3597 3608 3616 3645 3680 3686 3750 3763 3776 3801 3816 3828 3851 3866 3868 3888 3891 3908 3944 4008 4022 4031 4044 4063 4073 4100 4104 4303 4318 4345 4351 4385 4390 4446 4502 4507 4540 4558 4589 4614 4621 4630 4693 4716 4767 4771 4775 4796 4807 4817 4822 4855 4878 4013 4938 4975 5032 5056 5067 5080 5095 5109 5153 5187 5203 5278 5302 5311 5334 5354 5391 5478 5484 5509 5570 5571 5578 6588 5612 5662 5680 5720 5740 5761 5802 5847 5864 5873 5886 5889 5904 5965 6017 6075 6129 6160 6187 6213 6298 6326 6141 6353 6414 6499 6515 6518 6524 6542 6563 6598 6634 6636 6651 6668 6670 6086 6707 6726 8729 6774 6811 6817 6932 6944 998! 6999 7013 7025 7032 7030 7143 7212 7222 7256 7261 7329 7385 7393 7493 7584 7.586 7594 7611 7701 7711 7784 7883 7916 7948 7953 7982 7996 8008 8013 8039 8088 8115 8152 8155 8173 8177 8182 8297 8303 8311 8352 8380 8397 8423 8460 8488 8499 8544 8567 8803 8611 8626 8662 870? 8719 8784 8785 8803 8843 8986 9035 9049 9071 9100 9175 9179 9210 9235 9249 9250 9291 9317 9314 9349 6352 9384 9405 9436 9446 9459 9472 9473 9477 9486 9492 9506 9519 9531 9552 9557 9583 9605 9608 9612 9639 9679 9772 9781 9791 9828 9848 9870 9886 9904 9943 9950 9956 9987 10004 10012 10039 10050 10157 10243 10252 10293 10320 10386 10408 0425 10428 10430 10513 10515 10543 10599 10604 10683 10716 10760 10775 10794 10830 10853 10872 10897 JC904 10930 10954 10957 10980 10984 11068 11101 11110 11179 11182 11218 11262 11276 11365 Ü382 11386 11433 11460 11468 11573 11680 11722 11744 11755 11769 11774 11780 11782 11850 11923 11935 11949 11970 12033 12075 12081 12141 12178 12281 12437 12438 12441 12474 12489 12564 12606 12614 12680 12689 12699 12720 12724 12822 12823 12838 12840 12855 12858 12876 12887 12952 12965 12989 13019 13072 13113 13147 13153 13242 13290 11324 13418 1342B 13462 13577 13584 13633 13653 [3635 13691 13717 13722 13727 13744 13792 13793 15832' 13834 13850 13859 13986 14001 14042 14059 14083 14128 14148 14154 14174 14177 14185 14187 .4200 14207 14264 14276 14290 14305 14316 14435 14585 14594 14605 14672 14677 14693 14715 14727 14731 14739 14740 14751 14836 14900 14965 14998 15000 15033 15076 15119 15131 15190 15202 15221 15234 15241 15253 15266 15358 15375 15386 15573 15613 15632 15651 15672 15682 15683 15703 15725 11756 15788 15808 16818 15824 15832 15833 15849 15915 15970 15976 16007 16031 16050 16064 16074 16080 16102 18111 16164 16170 16277 16299 16318 16337 16340 16383 16401 16405 16448 16480 16482 16483 16533 16543 16566 16590 16597 16601 16615 16676 16687 16711 16712 16721 16754 16765 16826 16849 1S857 16869 16915 16925 16941 16945 16975 16991 10999 17012 17024 17055 17125 17136 17197 11206 11218 17224 17282 17294 17298 17312 17331 17382 17399 17458 17615 17636 17641 17648 17678 17688 17700 17701 17709 17719 17753 17766 17768 17810 17874 17878 17883 17886 17903 17606 17960 17962 17976 17993 18060 18099 18114 18132 18184 18196 18217 18284 18300 18345 18352 18381 18407 18479 18514 18555 18701 18720 18738 18767 18784 lb796 18798 18861 18898 18920 18931 18946 18067 18997 19124 19136 19143 19174 19197 19242 19258 16283 16296 19348 19379 19472 16482 16514 16533 16545 16549 19550 19724 19737 19813 19837 19886 10897 19912 19958 19987 19999 20050 20079 20097 20193 '20262 20268 20284 20295 20296 20306 20364 :0365 20370 20409 20435 20448'20472 20488 20522 20527 20538 20542 20557 20559 20578 20586 20608 20648 20651 20696 20705 20740 20745 20782 20797 20804 20857 20879 20894 20913 20935 20968 21000 Verbeteringen le klas, le lijst: 8300 m. 8360; 19573 m. z. 20573; 19587 m. z. 2058'.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 3