Sint Nicolaas bezoekt Amsterdam. De voorbereidingen voor de viering van den „Sainte Catherine"-dag te Parijs vroegen in de afgeloopen dagen veler belangstelling. Een bloemenmand als onde.deel van een sierlijk kapsel voor een der catherinettes P n schlaaer als inspiratie voor den Door de Arbeidersgemeenschap der Woodbrookers De restauratie van het onlangs bij het graven in de Van Hoornekade te Utrecht aangetroffen Vikingschip is thans voltooid. Het hoofdtooi van een bekoorlijke cathe- te Kortehemme is Woensdag een werkkamp voor heeft een vaste plaats gekregen in het Centraal Museum, waar het vanaf 29 November a.s. ter bezichtiging van het publiek wordt rinett. te Parijs jeugdige werkloozen geopend gesteld Op den Dam te Amsterdam ging het Woensdag bij de huldiging van St. Nicolaas en de uitdeeling van versnaperingen door den Sint geestdriftig toe De oude telefoon-centrale te Venlo is deze week omgezet in een automa tische. De dames bij haar toestellen op den laatsten dag der werking van de oude centrale In het Paviljoen Vondelp&.'k te Amster dam deelde St Nicolaas Woensdag middag aan een groote schare kinderen cadeautjes en versnaperingen uit Om de toegangswegen tot het centrum van Madrid voor den naderenden vijand te vernielen, worden zelfs door de Spaansche regeeringstroepen pneumatische hamers gebruikt Een nieuw ap paraat voor het blusschen van vliegtuig- branden werd deze week op Le Bourgetge- demonstreerd Op uitnoodiging van het Initiatief Comité Amsterdam bracht St Nicolaas met zijn knechts Woensdag een bezoek aan de hoofdstad. De aankomst van den Sint per boot aan de Prins Hendrikkade Het landgoed .Mariëndal" bij Arnhem met zijn mooie vijvers, be- boschte heuvels en schilderachtige zandpaden is in veiling door de .Stichting Het Geldersche Landschap" aangekocht en blijft dus voor de talrijke toeristen behouden Minister Sllngenberg, die Woensdag middag te den Haag de psychotech nische tentoonstelling opende, bekijkt een der geëxposeerde Instrumenten Wachtend op het moment van opening. De auto's der belangstellenden, die tot de eersten wilden behooren, die on middellijk na de opening der nieuwe meer dan acht mijl lange brug van San Francisco naar Oakland Bay wilden

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8