Prins Bernhard woont een zitting der Tweede Kamer bij. Vanwege de Ned. Pomologische Vereeniging, hoofdafdeeling fruitteelt der Ned. Heide Maatschappij, werd Donderdag in een boomgaard te Geldermalsen een demonstratie gegeven met motorsproeimachines Prins Bernhard verlaat in gezelschap van zijn secretaris, jhr. Röell, het gebouw der Tweede Kamer te den Haag, waar Z. D H. Donderdagmiddag een zitting heeft bijgewoond Dr. J B. Hubrecht, Nederlandsch ge zant te Boekarest, wiens benoeming tot gezant te Rome binnenkort te ver wachten is De heer J. G. Guerrero uit Salvador, die tot president van het Permanent Hot van Internationale Justitie te den Haag gekozen is De blokkade langs de Spaansche Middellandsche Zee kust. De Spaansche kruiser „Libertad" houdt een visschersvaartuig aan om het te onderzoeken naar zijn lading Een foto van het ernstig auto-ongeluk te Echt, waarbij de heer M. Tops, in leven secretaris van den Limburgschen Land- en Tuinbouwbond te Roermond, om het leven is gekomen De bouw van het nieuwe orgel in Westminster Abbey te Londen, dat niet minder dan 20.000 pond sterling kost, is in vollen gang. Een typisch snapshot Ten bate van het werk onder de Finsche zeelieden In Engeland werd deze week te Londen een bazaar geopend, waaraan meisjes in Finsche kleederdracht een karakteristiek cachet gaven Onder auspiciën van de Wagnervereeniging wordt Zaterdagavond in het gebouw van Kunsten en Wetenschappen te den Haag de wereldpremière gegeven van .Diana", door het balletgezelschap onder leiding van Yvonne Georgi. Tijdens de generale repetitie ten vrachtauto is Donderdag op de Stadhou ders kade te Rotterdam tij dens het lossen door het ver zakken van de kade gekanteld De historische rechtbank, welke beslist over de aanwijzing van personen, die bij de kroning van een Koning de ver schillende privileges toebedeeld krijgen, is deze week te Londen geïnstalleerd in verband met de aanstaande kronings plechtigheid van Koning Edward VIII

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8