Het bezoek van H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard aan Eindhoven, 15. De plaat, welke onder de schooljeugd zal worden verspreid ter aanmoediging van de collecte, welke op 15 Decem ber op alle scholen in Nederland zal worden gehouden. Het is de eerste prijs van een prijsvraag, welke door het comité .Nederlandsche Schooljeugd 15 December* onder de schooljeugd was uitgeschreven Spelmoment uit den hockeywedstrijd Amster dam—Hilversum welke Zondag in de hoofdstad werd gespeeld in een perceel aan den weg dien de Koninklijke bruidsstoet op 7 Januari zal volgen, wordt op duidelijke wijze het verhuren van kijkplaatsen aangekondigd. Zelfs een bemiddelingsbureau voor het huren en verhuren dezer plaatsen is hier gevestigd H. K. H. Prinses Jul iana heeft Zaterdag In het park te Eindhoven het Radio- monument, symbool van de eerste radio telefonische verbinding tusschen Eindhoven en Ned Indië, officieel onthuld In Tivoli te Utrecht werden Zondag door dames een aantal rhytmische dansen uit gevoerd. Begeleid door muziek voeren de deelneemsters haar gracieuse bewegingen uit D* Fransche oud-mlnlslerpre op Waalhaven tot het houdt Z. D. H. Prins Bernhard heelt Zaterdag te Eindhoven een gedenksteen gemetseld op het fundament van een nieuw sterrekundig observatorium voor amateur-astronomen. De Prins tijdens het verrichten van Zijn eersten oilicieelen daad. Rechts: H. K. H. Prinses Juliana Het bombardement van Madrid. De brandweer der Spaansche hoofdstad probeert het vuur dat Onderhandelingen over het huren van kijkplaatsen In de hulzen langs den De aankomst van H. K. H. Prinses Juliana en Z. D H. door een bomexplosie ineen gebouw naast de telefooncentrale was ontstaan, te blusschen weg dien de Koninklijke stoet op 7 Januari te den Haag zal volgen, zijn Prins Bernhard aan het park te Eindhoven, waar de Prinses aan de orde van den dag. Ue perceelen halverwege stadhuis en kerk zijn natuur- Zaterdag het Radio-monument officieel onthulde lijk het meest in trek

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8