ELKEN DAG VELE DOPPEN CRYSTAL PALACE BIJNA GEHEEL VERWOEST RAMSELAAR LAATSTE BERICHTEN Brandschade van lV2 millioen pond sterling De tijd dringt Een Poolsch-Roemeensch samengaan De burgeroorlog in Spanje Inmiddels laat de beslissing nog steeds op zich wachten WREEDHEDEN IN ANDALUSIE Branden in Alicante -AUTO BOUWDOOS SPAART PUNTEN „De oorlog is vlug" DE VEROVERING VAN ABESSYNIE Amerika hierover ontstemd IRAN, IRAK, TURKIJE EN AFGHANISTAN OOK MILITAIRE SAMENWERKING TREINONTSPORING TE HAARLEM Advertentiën ïe BLAD PAG. 3 AMERSFOORTSCH DAGBLAD DINSDAG 1 DECEMBER 1936 Queipo de Llano noodigt de Britsche parlementsleden tot een bezoek uit MADRID, l Dec. (Havas). Uit Bilbao wordt gemeld, dat de regeeringstroepen een offensief hebben ontketend bij Uvidea, Ochandiano c-n Campanzar. Niet* tegenstaande den hefticen tecen* stand van de recbtscben verover* 'de de militie de forten Maroto en Albertia. Het kasteel Ususquiza en het dorp Villa Real in de pro* yincie Alava werden omsingeld. De regeeringstroepen bezetten Verder de dorpen Ecoagua, Seta* 'go, Elozuna, Farrate en Urunaga. Ook maakten zij zich meester van 'de watervoorziening van Vitoria De weg tusschen Mondragon en Vitoria werd door de regeerings* troepen afgesneden. De nationa* listen hebben een brug over de Zadorrn op 5 K.M. van Vitoria in de lucht laten vliegen om te trachten den opmarsch der re* geerincstroepen te stuiten. De minister van marine heeft gisteravond een nota gepubli* fceerd, waarin hij formeel ontkent, Hat de lezing, welke door den Commandant van de marine der techtschen is gegeven over het incident van Cartagena, waarbij de kruiser Miguel Cervantes door een torpedo werd getroffen, Waarheid bevat. Volgens den mi* nister van marine waren de on* 'derzeeërs, welke tot den aanval (Overgingen, geen Spaansche vaar* tuigen. In een radiorede deelde generaal Queipo de Llano mede, dat het niet waar is. dat de regeeringstroepen bij Ciempozuclos een overwinning hebben behaald- De regeeringstroepen kwamen in twee pepantserde treinen en werden door hevip vuur op dé vlucht pedre- vcn. Zij lieten verscheid er) en dooden achter. Nabii Soria hebben de rechtschon het Öorp Rolde Blanca bezet. Verder pelastte De Llano. dat de meer pepoede families de behoeftipe ge- finnon van de leden der Phalanx zou den steunen. Ook las hij een telegram voor. dat hij erezonden heeft aan de Britsche parlementaire commissie, welke in Spanje vertoeft en waarin .hij. deze uit noodigt ook de dorpen in An- dalusic te bezoeken en zich op de hoop te te stellen van de wreedheden, wel ke door het „Marxistische canaille" zijn bedreven. Het pronte hoofdkwartier der recbt scben deelde mede. dat de operaties, welke pisteron bij Pozuelo worden be gonnen, thans geëindigd zijn. Niette genstaande den heftipen fpperistand van dp repeorinestroepon werden twee tanks buit gemaakt. De regeerings troepen lieten *200 dooden op het slag veld bij Humeda achter. De radioclub Teneriffe deelt me de. dat thans wordt bevestigd, dat bii hpt bombardement van Alicante ernstige schade werd aangericht. Het station werd geheel vernield en de branden woeden nop voort. Bij het bombardement der repeerinp bij Andujar werden verscheidene toestellen van de regeeringslucht- macht vernield. De berichtgever van Havas bij dp na- lionalisten d--clt mede. dat de recht- schcn ten Westen van Madrid thans strategische posities hebben bezet, wel ke kunnen dienen als uitgangspunt voor verdere actie van het leper van generaal Mola. Vroeg in dep middag werd gisteren de opmarsch gestaakt en werd het bezette terrein in orde ge bracht. Omstreeks 6 uur in den avond gingen de regeeringstroepen ten Zui don van Madrid tot een nieuwen te- gen-aanval over. doch zij werden met kracht teruggeslagen. Do artillerie der witten onderhield «en goedpericht vuur op de nieuwe abattoirs. De artillerie der regeering bombardeerde Carahancbel Ba|o. De driemotorige bommenwerpers van de rechtschen gingen vervolgens de om geving van het station Las Delicias bombardeeron, waar men vermoedde, dal de artillerie der regeering stond opgesteld. Het vuur van de regeerings- artillerie werd onmiddellijk gestaakt en te vijf uur zweeg ook het geschut van de rechtschen Gedurende den nacht hoorde men alleen hot vuur van de mitrailleurs rler regeeringsmilitie. wel ke onafgebroken vuurde uit de huizen, gelegen c.p den hoek van de Paseo de Ronda en de Paseo Blanco. Duiische troepen fe Cadix aan land gezet? Naar de News Chronicle meldt, is de Britsche regeerine in kennis gesteld met het ontschepen van Duitsche troepen te Cadix. Meer dan 2000 Duitsche soldaten zouden thans op weg naar Madrid zijn. Do News Chronicle verklaart verder, dat de Puitschers gekleed waren in de uniformen van de rechtschen, toen zij aan land gingen. Hoewel dit bericht in Downingstreet hekend was, verklaarde men hier. dat hot van geen enkele zijde bevestigd was, zoo schrijft het blad verder. Er is evenwel geen reden om aan to nemen, dat de regeering slecht ingelicht zou zijn. Integendeel: er is reden te geloo- ven. dat het bericht reeds lang genoeg te Londen bekend was en dat men het had kunnen herstellen, indien het niet juist was. Corps diplomatique ver* trekt niet uit Madrid De Chileensche ambassadeur te Ma drid, dio doven is van het corps diplo matique. heeft tegenover de pers de volgende verklaring afgelegd: Onze respectieve regeeringen hebben ons laatstelijk doen weten, dat wij uit Madrid moesten vertrekken. Hot staat vast. dat de lden van het corps diplo matique rustiger en minder bezet zou den zijn, wannoer zij zich te Valencia bevonden of in iedere andere plaats, die minder blootgesteld is aan de sla gen van den oorlog dan Madrid, maar de diplomaten hebben plichten, waar aan zij zich niet kunnen onttrekken. Het corps diplomatique zal dus niet uit Madrid vertrekken, aangezien het van meening is. dat dit de plaats is wnar het moet blijven, Wij zijn van meening. dat onder de tegenwoordige omstandigheden onze plicht is de bc volking. waarmede wij zoo diep ver honden zijn. don moreelen steun te ge ven, dien zij behoeft. Duitsche dank aan Noorwegen Pe Duiische cezant te Oslo heeft na- mens zijn regeering de Noorsche re peering bedankt voor het heldhaftig op treden van den Noorschen zaakgelastig de te Madrid hij het redden van de Duitsche onderdanen uit de Duitsche ambassade en bij de verdediging van de Spaansche vluchtelingen, welke zlcli in dit gebouw bevonden. MTRENT den opzienbarenden brand, die het Londen- sche Crystal Palace heeft veranderd in een rookende ruïne, wordt nader gemeld, dat hedenochtend te vier uur de brand was gebluscht. De schade wordt op ongeveer 1V2 mil lioen pond sterling geraamd. Hoewel ze volledig door ver zekering wordt gedekt, is toch veel verloren gegaan, dat niet meer vervangen kan worden, o.a. een orgel-partituur in manuscript van Handel. Hedenochtend werd nog met tien stralen water gegeven op de rookende puinlioopen van liet Crystal Palace. Vannacht waren niet minder dan 56 brand spuiten aanwezig. De beide torens, welke gescheiden staan van het hoofdgebouw, heeft men kunnen behouden, hoewel men eerst het tegendeel vreesde. De Hertog van Kent kwam na een officieel diner bij den brandhij stond er op de brandweerlieden te vergezellen tot binnen de gevaarlijke zone. Hij bleef hier tot drie uur in den ochtend, gekleed in een leeren jas en laarzen, welke hem door een brandweerman waren geleend. De inrichting der Baird Television Co. is voor 90 procent hij den brand in het Crystal Palace verloren gegaan. De te levisie-zender is voor een groot deel intact gebleven. Door den brand zullen de voorstellingen van een beroemd circus, die kort voor Kerstmis zouden aanvangen, uitgesteld moe ten worden, evenals verschillende andere openbare gebeur tenissen, die in liet gebouw zouden worden georganiseerd. EEN ontzagwekkende menigte, die nauwelijks door de politie mannen, die in grootcn-getale op het terrein van den brand waren verschenen, konden worden tegen gehouden, was gisteravond getuige van de vuurzee, die het trotsche Crystal Pa lace, de glorie van Lon den, herschiep in een troosteloozen puinhoop. Het loeien der vlammen, de mi trailleurgeluiden van krakende en knetterende binten, van rinkelend en knappend glas, maakte een lugu- beren indruk. Alleen aan een mas sale mobilisatie van het brandweer personeel, dat onvervaard den strijd tegen vuur en hitte aanbond, was het, nadat het vuur urenlang door tientallen brandweerafdeelingen was bestreden, te danken, dat in de vroege ochtenduren de brand kon worden gebluscht. Roodgloeiend blonken toen echter nog de tot een vormeloozen hoop samenge krompen staven en stangen. Wonder boven wonder heeft de brand geen slachtoffers gecischt; wel verloren door de hitte en krachtsinspanning sommige brandweerlieden het bewust zijn, terwijl ook de verwarring van het verkeer slachtoffers maakte, maar zoo wel de organist van het Crystal Palace en de in allerijl gewaarschuwde leden van het koor, als andere personen, die zich in het gebouw bevonden, konden, al droeg het vuur een overrompelend karakter, zich nog tijdig in veiligheid stellen. Historie van het gebouw GELIJK men weet, was het Crystal Palace, waarvan de bouw in 1854 zijn beslag kreeg, voor het groot ste gedeelte geconstrueerd met behulp van ijzer en glas en het heeft dan ook als voorbeeld gediend voor den bouw van het Paleis voor Volksvlijt tc Am sterdam, dat in April 1920 eveneens een prooi der vlammen werd. Opgetrokken op den top van Norwool Hill te Syden ham, was het uit der aard der zaak op grooten afstand reeds te zien. zoorlat de brand geheel Zuid-Londen dan ook in een feilen gloed zette. Het gebouw bestond uit een centrale overkoepelde hul en een tweetal torens ter weerszijden, die den blik veroor loofden te weiden over verscheidene Engelsche graafschappen: dit is begrij pelijk. Wanneer pien weet, dat de torens zeventig meier hoog waren. Het gebouw met zijn enorme ruimte werd gebruikt zoowel voor tentoonstel lingsdoeleinden als voor het geven van concerten Er bevond zich in het Crystal Palace dan ook een orgel van geweidigc afmetingen. In een bijhehoorenden tuin werden meermalen vuurwerken afge ken, terwijl er ook zeer uiteenloopende meetings plaats vonden. Tevens was het een middenpunt van vermaak voor vele Londenaars. Paul Boncour dringt aan op een spoedige aaneensluiting der vredelievende volkeren BOURGES, 1 Dec. (Havas). Senator Paul Boncour, oud-premier on owdmi- nister van buitenlandsche zaken, heeft hier gisteren een rede uitgesproken ter gelegenheid van de bijeenkomst van gedelegeerden der grootc Franscho ver- cenigingcn voor den Volkenbond. Il'J zeirle o.m.: Het accoord met de staten der Kleine Entente, de Kleine Entente zelf, Locar no, dat intact blijft, voor zoover het tenminste het besluit van een der ga lanten betreft, het Fransch-Russische pact, het Balkanpact, de conventie no pens de zee-engten leggen voldoende getuigenis af van de waarde van het plan, dat streeft naar geleidelijken op houw en dat geenszins door Fransche schuld niet vlugger en omvattender tot ontwikkeling komt. Met betrekking tot de gevaren, die erger worden, is het logenblik pokomen deze pacten samen te smelten. Ilun verspreidheid, hun ver scheidenheid kunnen ze verzwakken en soms zelfs met elkaar in tegenspraak brengen. Men moet zoo vlug mogelijk streven naar het óóne groote pact, dat niet algemeen zal zijn, dat zelfs niet geheel Europeesch zal zijn, want men moet niet wachten, tot allo volken in Europa besloten hebben er deel van uir te maken. Do tijd dringt, want de oor log is vlug en het Is voldoende, dat alle landen van Europa er van verze kerd zijn, dat zij altijd kunnen toetre den, mits zij besluiten de verplichtin gen, die er uit voortvloeien, om den vrede tc behouden, op zich te nemen. Het is noodzakelijk, dat de vrede sterk is, dank zij de collectieve kracht, die voortvloeit uit een accoord van volke ren. die vastbesloten zijn den vrede tc handhaven en. zoo noodig, op te leg gen. Het hangt van deze volkeren af deze groote coalitie voor den vrede te vormen, welke de Volkenbond niet on der een univorseelen vorm tot stand heeft kunnen brengen, maar die kan slagen, wanneer zij beperkt wordt tol hen, die haar wenschen, waarna alle anderen uitgenoodigd kunnen worden en die moet slagen, wanneer Frankrijk met zijn prestige en zijn macht daar toe een oproep richt. Chili erkent het Italiaan» sche keizerrijk ADDIS ABEBA, 1 Doe, (Stefani) Dc troependivisie onder bevel van gene raal Goloso heeft, na talrijke terrein- moeilijkheden te hebben overwonnen, Alliaia en Won dó bezet. De Italiaansche minister van buiten landsche zaken, graaf Ciano, heeft den nieuwen ambassadeur van Chili te Rome, Carmola, ontvangen. Doze overhandigde hem het schrij ven, waarin zijn voorganger werd te ruggeroepen en een afschrift van zijn geloofsbrieven. Deze geloofsbrieven zijn gericht aan „zijne majesteit den koning van Italië en keizer van Ethiopië," In Zuid-Amerikaansche diplomatieke kringen te Washington heeft de erken ning van het Italiaansche keizerrijk door Chili ontstemming gewekt. Men acht dit in tegenspraak met de verdra gen en men is zeer verbaasd, want kort geleden zijn pogingen gedaan om de kwestie der erkenning gemeenschap pelijk te regelen. Verder wordt verklaard, dat de Ver- eenigde Staten hun politiek van niet- erkennen zullen handhaven. Ook onder de deelnemers aan de Pan-Amcrikaansche conferentie heeft deze erkenning aan den vooravond van de opening van deze conferentie ver bazing genekt. Men merkt op, dat deze erkenning in strijd is met de verdra gen, welke Chili met de Amerikaansche landen heeft gesloten. Tusschen deze vier staten zal weldra een pact worden gesloten ISTANBOEL, 1 Dec. (Reuter), Tus schen Irak, Turkije, Afghanistan en Iran zal, naar men meent te weten waarschijnlijk op 1 Januari a.s. te Te- lieran een verdrag wordon gesloten Men leidt dit af uit een verklaring, die de Afghaansche minister van buiten landsche zaken heeft afgelegd. SIR EDWIN DELLER OVERLEDEN LONDEN, 1 Dec. (A. N. P.) De rec- tor-magnificus van de Londcnsche Uni versiteit, sir Edwin Delier, die vcrle den week bij het bezichtigen van een in aanbouw zijnd gedeejle der univer siteit door vallend materiaal aan de ruggegraat gewond werd, is gisteren overleden. De laatste jaren nam de bouwvallig heid van het Crystal Palace toe en men heeft er dan ook wel eens aan gedacht het af te breken, doch tenslotte zag men hier van af. De jongste brand hoeft echter, gplijk de feiten uitwijzen, op ra dicale wijze zijn sloopingsarbeid ver richt. Het wordt betwijfeld, of. ondanks het behoud der torens, tot restauratie zal worden overgegaan. WERELDGEBEUREN Warschau en Boeka> rest wenden zich af van Parijs en Moskou DEZER dagen heeft de Roemeensche minister van bultenlanrlsche za ken, Antonescoc, een bezoek ge bracht aan de PóoUche hoofdstad, waar hij onder meer van gedachten heeft ge wisse ld met zijn Poolsrhcn ambtge noot, Beek. Aan de ontmoeting dezer beide ministers wordt nog al groote bo teekenis gehecht, omdat daarin ook dc groote wijziging tot uitdrukking komt, lie zich in de Roemeensche buitcnland- scho politiek heeft voltrokken. Toen Titoelescoe nog minister van bui tenlandsche zaken was, was do Roe meensche politiek op zeer duidelijke wijze Fransch en Sovjet-Russisch ge oriënteerd. Te Warschau heeft het steeds een onprettigen indruk gemaakt, dat Boekarest dezen koers insloeg. Niet al leen echter in Warschau, ook in andere Europeesche hoofdsteden werd meermn len de opvatting gehuldigd en ook geuit flat de politiek, welke Titoeles coe voorstond, don Europccschen vrede nu niet bepaald ten goede kwam. De nauwe relaties met de Sovjet-Unie wer den vooral bedenkelijk geacht. F.r was dan ook sprake van, dat Titoelescoe den Russen had toogostaan Roemenië te ge bruiken als doorniarschgebied voor Russische troepen naar Tsjecho-Slown- Uije, wanneer te eeniger tijd dit noodig mocht worden geacht.op grond van hel part, dat tusschen Praag en Moskou is gesloten. De berichten, die ons thans uit War schau en Boekarest hereiken, wettigen de gevolgtrekking, dat de Roemeensche con cessie nopens het evrntueelc oprukken der Russen over Roemeensch gebied als uitvloeisel van de jongste Poolsch-Roe- meenschc onderhandelingen is komen te vervallen. Men zou hier tevens uit kun nen afleiden, dat zoowel Polen als Roe menië op het 6ogenblik het bolsjewis- tische Rusland als een reëel gevaar voor den vrede boschouwen. Blijkbaar om aan de eventueelo bedreigingen van het communistische Rusland het hoofd te kunnen bieden, hebben, naar uit het desbetreffende communiqué valt te lo zen, Roemenie en Polen het militaire verdrag, dat zij in 1921 sloten, her nieuwd. In vorband hiermee zal het hoofd van den Roemeensehen goneralen staf eerlang dan ook e.en bezoek aan de Poolsche hoofdstad brengen. M.a.w.: ook in militair opzicht zullen Roemenië en Polen in den vervolge zeer nauw met elkaar samenwerken; wanneer Moskou uit den hand mocht springen, kan het staat maken op een krachtig Roe- meensch-Poolsch verweer. Van do tegenwoordige Roemeensche buitenlandsche politiek kan men zich verder een denkbeeld vormen, wanneei men kennis neemt van enkele verkla ringen, die Antonescoo naur aanleiding van zijn bezoek aan Warschau heeft af gelegd en waaruit blijkt, dat Roemenië niet bereid is betrokken te worden bij een blokvorming, waarvan de Sovjet- Unie deel uitmaakt; evenmin wenscht Roemenië Lot een antj-bolsjewistisch statenblok te behooren, hetgeen bo.tec- kent, dat het niet bereid Is moe te doen aan een kruistocht tegen het commu nistische Rusland, die door Duitschland wordt gepropageerd. Dat men tc Berlijn, ondanks de onzijdige houding, waaraan Boekarest de voorkeur geeft, desniette min hoogelijk is ingenomen met, dc koerswijziging, die zich in Roemenië heeft voltrokken, houdt verband met het feit, dat de Roemeensche minister van buitenlandsche zaken afwijzend slaat tegenover het pact, dat Tsjecho- Slowakije en Frankrijk met de Sovjet- Unie hebben gesloten en dat in zekeren zin practisch niet zal kunnen worden verwerkelijkt, wanneer Roemenië zich verzet tegen een doortocht van Rus sische troepen over zijn gebied. Mis schien is de wijziging in Roemenië's politiek, die thans van een groote zelf standigheid hlijkgeeft, mede in de hand gewerkt door de omstandigheid, dat de Sovjet-Unie, ondanks de concessies, waartoe Titoelescoe indertijd bereid was. er niet voor te vinden was Rpssa- rahië als Roemeensch gebied te erken nen. Te Berlijn heeft men een beetje leed vermaak. Dit is verklaarbaar: Polen HERZIENING VAN HET VOLKEN BONDSVERDRAG 'SGRAVENHAGE. 1 Dec. Gelijk hekend heeft de l?e Vnlkensbonds- vergadering op 10 October 1.1. beslo ten tot het instellen van een comité tot bestudeering van de herziening van bet Volken'bondsverdrag. Dit comité, bestaande uit verte genwoordigers van 28 staten, waaronder Nederland, zal op 7 De cember a.s. te Genève bijeenkomen. Als vertegenwoordiger van de Ne- derlandsche regeering in dit comi té is benoemd prof. mr. V. H. Rut gers, hoogleeraar aan de Vrije Uni versiteit te Amsterdam. en Roemenië, eens twee van Frank rijks trouwste vrienden, hebben zich feitelijk afgewend van Frankrijk, niet welks veiligheidspolitiek zij zich niet langer kunnen vereenigen. BINNENLAND Aanzienlijke vertraging voor het treinverkeer HAARLEM, 1 Dcc. Gisteravond heeft het treinverkeer te Haarlem aan zienlijke vertraging ondervonden als ge volg van liet ontsporen van eon rangeer- deel op de Westzijde van het staUons- emplncenicnt. Om kwart voor negen zijn daar door tot nu toe niét vastgostolde oorzaak op het kruispunt van de lijnen naar IJmuiden, Znndvoort en Den Haag twee ledige electrische personenrijtuigen op een wisse) uit de rails geloopen. Het spoor werd hierdoor geheel versperd, zoodat alle vertrekkende en binnenko mende treinen langs een omweg van en naar het station moesten worden geleid. Dit bracht voor iederen trein een ver traging mede van enkele minuten. Onmiddellijk werd personeel gorequi- reerrl om de gederailleerde treindeelen weer in het goede spoor tc brengen. De werkzaamheden stonden onder leiding van don hoofdinspecteur van den dienst van het vervoer lo Amsterdam, den heer H. van Mcurs en van ir, Nachc- nius, van don dienst tractie en mate riaal FAMILIEDRAMA TE IJMUIDEN AMSTERDAM. 1 Dec. Het gerechts hof veroordeelde heden den 50-jarige,n werkloozen machinist D. de R. te IJmui den wegens poging tot doodslag op zijn schoonzuster en zijn buurman tot vijf jaar gevangenisstraf mot aftrek van vijf maanden voorarrest. De rechtbank te Haarlem had hem eenzelfde straf opgelegd. Op 7 Juni j.l. had de man op korten afstand een re volverschot op zijn schoonzuster gelost. De vrouw liep slechts oen lichte verwon ding in het gelaat op. De huurman, die den woesteling wilde ontwapenen, zag zich eveneens met de revolver bedreigd. Het schot ketste echter en dc machinist kon worden overmand. HET DRAMA TE ZUID-SCHARWOUDE ALKMAAR. 1 Dcc. De Alkmaarsche rechtbank heeft vandaag uitspraak ge daan in do geruchtmakende zaak uit Zuid-Scharwoude. waarbij D. S., S. G. en D. K beschuldigd waren van open lijke geweldpleging tegen een ambte naar in functie, en allen veroordeeld tot één jaar gevangenisstraf. De eisch was twee jaar. Dc rechtbank overwoog, dat zij de geweldpleging be wezen achtte en het ontkennen door de verdachten niet aanvaardde. Zij verwierp het betoog van den ver dediger, dat de verdachten geen geweld zouden hebben gepleegd en legde de straf op uit algemcene voorzorg en uit een oogpunt van handhaving van het gezag. Geboren: ARIALINE GERDA dochter van D. ROZE BOOM G. ROZE BOOM VAN LI ENDEN Amersfoort, 30 Nov. 193G. Utr. weg 56. Ziekenhuis „de Lichtenberg" Heden overleed na korte ongesteldheid, onze geliefde Schoon zoon en Zwager, FRANK LUNS, in den ouderdom van 50 jaar. Amstordam, 20 Nov. 1936 Harmoniehof 41. Amersfoort: Ir. F M VAN VEEN. L. G. BRANDS EN- VAN VEEN. I. BRANDS EN. Deventer: JEANETTE VAN VEEN 's-Gravenhage: Dr. J. F. VAN VOOREN VAN VEEN. Dr. W. L. VAN VOnRGN S. M. C. VAN VEEN. Ermelo: J. M. VAN VEEN. Bakerville, Transvaal (Z.- Afrika): H. H. KEARNEY- VAN VEEN. G. M. KEARNEY. Cheribnn, Java: Ir. F. M. VAN VEEN Jr D. VAN VEEN- ZAAD NOORDIJK DANKBETUIGING Bij deze betuig ik mijn hartelijken dank voor de lief derijke behandeling en ver pleging tijdens de ziekte mij ner vrouw aan Dr F. G. IN- SIXGER en de Eerw. ZUS TERS v. h. St. Elizabeth's Gast- en Ziekenhuis. F. J. BROUWERS Grebbestraat 43.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 3