De ernstige toestand te Madrid. J ,f£pP De uitwerking van het hevig bombardement op Madrid door de luchtaanvallen der nationalistische bommen werpers. De verwoesting van de Spaansche hoofdstad. Een foto van de vernieling, welke door een .voltreffer* uit een nationalistischen bommenwerper werd aangericht Onder den kap tijdens de massa- kappersdemonstratie welke in het Sport- palast te Berlijn is gehouden De Fransche oud-premier Flandin (x) bracht Maan dag een bezoek aan het Frans Hals-museum te Haarlem. Een toto tijdens de bezichtiging van het museum onder leiding van den heer G. D. Gratama, directeur Etenstijd aan het front rond Madrid. De soldaten aan het middagmaal tijdens een oogenblik pauze in den strijd om de Spaansche hoofdstad .Oud-IJmuiden". Onder dezen titel wordt te IJmuiden een tentoonstelling ge houden, betrekking hebbende op den sluisbouw en de stichting der stad. Een hoekje van de expositie De heer W. J. A M. Bruns viert heden In de .ondergrondsche" te Madrid zijn duizenden mannen, vrouwen en kinderen ondergebracht ter bescherming zijn koperen ambtsjubileum als burge- tegen de vernielende luchtaanvallen der nationalistische bommenwerpers. Een triest beeld van den ernstigen toestand meester van Herwen en Aerdt (Gld In de Spaansche hoofdstad De A- en B-ploeg van Oxford trainen geducht voor den grooten roeiwedstrijd tegen Cambridge. Een proefrace, welke door de B-ploeg werd gewonnen Den Haag gaat zich in feestgewaad steken voor de komende jubeldagen. De eerste versierde gevel in de Wagenstraat is gereed

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8