De brand in Crystal Palace te Londen. HL K. H. Prinses Juliana te Scheveningen Op den tweeden verjaardag van den dood der jonge Fransche aviatnce Helene Boucher heeft bij haar graf op het kerkhof van Yermenonville een herdenkingsplechtigheid plaats gehad De heer R Kuipers viert zijn zilveren De veerboot .Willemsdorp wier diensten, ne de jubileum als burgemeester der ge- ollicieele opening der nieuwe Moerdijkbrug, de vaste meente Hennaarderadeel (Fr.) verbinding Noord-Zuid, overbodig zullen zijn ge worden Na den ontzettenden brand in Crystal Palace te Londen. Een overzicht in een der uitgebrande transepten- Op den voorgrond het doör het vuur verwrongen metaal Tengevolge van den Noord-Westerstorm Is Dinsdagmiddag een groot gedeelte van de Rotterdamsche binnenstad onder water geloopen. Een der overstroomde straten Aan den arbeid op de Internationale handwerktentoonstelling In Royal Hor ticultural Hall te Londen Een detail van de ruïne welke door den ca- tastrophalen brand inCrystal Palace te Lon den werd aan gericht Jhr. W J. H. Hora Siccama, die be noemd is tot burgemeester van Leeu- warderadeel met gelijktijdige toeken ning van eervol ontslag als burge meester van Baarderadeel H. K. H. Prinses Juliana vertoefde Dinsdagmiddag te Scheveningen, waar Zij op de Pier in gezelschap van een Harer De traditioneele .Wall Game op het Eton College had Maandag Hofdames eenigen lijd het wilde spel der golven gadesloeg W6er °nder 9r0°'e belan9s<e"ing^ plaats. - Een snapshot uit den Het groot© orgel in het Crystal Palace te Londen, dat met het gebouw een prooi der vlammen is geworden In een bedden- en matrassenmakerij aan het Rapenburg te Amsterdam brak Dinsdag brand uit, welke door de brand weer tijdig bedwongen kon worden Het nablusschen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8