Rond de constitufioneele crisis in Engeland. Mrs. Simpson naar Cannes. Na afloop van een belangrijke kabinetszitting in verband met de constitutioneele crisis, worden de Jhr. mr. F. van Rijckevorsel stelt een der vier zgn. .Verdekkerde" molens De crisis rond den Engelschen troon - De Hertogin van ministers bij het verlaten van Downing Street 10 door de persfotografen onder .vuur" genomen welke te Aarlanderveen in gebruik zijn qenomen, in werking York met haar dochtertje Prinses Elizabeth verlaten p*' auto haar woning Een snapshot uit den hockey wedstrijd Amsterdam Het Gooi, welke Zondag in de hoofdstad op een besneeuwd terrein werd gespeeld Rond de constitutioneele crisis in Engeland. In Piccadilly te Londen be tuigt een groote menigte zijn sympathie en trouw jegens den Koning Jkvr. C. E. B Röeli, zuster van den secretaris van Z. D. H. Prins Bernhard, die eveneens is uitgenoodigd als bruids meisje bij het huwelijk van H. K. H. Prinses Juliana Mrs Simpson (geheel rechts) gereed om in haar auto te stappen na haar oponthoud te Vienne in Frankrijk, op doorreis naar Cannes. (Per kabel overgebrachte foto) H. K. H Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard ver trokken Zaterdagavond met den nachttrein uit den Haag naar Berlijn, teneinde een kort bezoek te brengen aan Prinses Armgard, de moeder van den Prins, die te Berlijn ziek geworden is Een suggestieve aankondiging op het Vreeburg te «r Utrecht voor de eerste groote Kerstvee tentoonstelling welke Woensdag in de Domstad gehouden wordt Een typisch wintertafreeltje in de hoofdstad na den eersten sneeuwval op Zondag

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8