Na den troonsafstand van Edward VIII. George Vl5 de nieuwe Koning i De delegatie van Indische Zelfbestuurders, die in ons land is aangekomen, verlaat het paleis Noordeinde te den Haag. na aldaar door H. M. de Koningin ontvangen te zijn De militaire ordonnans, die in de afgeloopen week onaf gebroken den koeriersdienst tusschen tort Belvedere 6° Downing Street te Londen onderhield voor het overbrengen van gewichtige documenten Een aardig snapshot tijdens de gene rale repetitie van het historische spel, dat ter gelegenheid van de opening der Moerdijkbrug door officieren en cadetten van de Kon. Mil. Academie te Breda werd opgevoerd De commissaris van de Amsterdamsche verkeerspolitie, de heer C. Bakker, <n gesprek met minister Van Lidth de Jeude (rechts), die Vrijdag de ven keerstentoonstelling te Dordrecht officieel geopend heeft De eerste foto van George VI, den nieuwen Koning van Engeland na den troonsafstand van zijn broer. De Koning in zijn auto bij aankomst Donderdag avond laat aan zijn woning te Londen De door het corps pontonniers gebouwde vlotten, die bij de opening van de Moerdijkbrug het drukke verkeer van personenauto's over de Oude Maas tusschen Zwijndrecht en Dordrecht ver werkten Eenzaam ligt in den laten avond van Donderdag fort Belvedere. Slechts schijnt licht uit de ramen der kamer, waar ex-koning Edward, die enkele uren geleden zijn troonsafstand teekende, vertoeft Berno Baron von Cramm, prinses Sieglinde zur Lippe en graaf Ahlefeldt-Laurvig (v.l.n.r.), die als bruidsmeisje en bruidsjonkers bij het aanstaand huwelijk van H.# K. H. Prinses Juliana met Z. D. H. Prins Bernhard zullen fungeeren Twaalf Engelsche trawlers zijn te Hendrik-Ido-Ambacht aangekomen, om daar op de werf der N.V. Scheeps- slooperij .Holland" gesloopt te worden. Een overzicht van de verzameling .oud roest" Twee gelukkigen op het Si Nicolaas- feest, dat deze week te Brussel voor de kinderen vanSpaanschevluchtelingen gehouden werd

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 6