Aan den vooravond der groote feesten. De verlichting welke aan het Koninklijk Paleis Noordelnde te den Haag is aangebracht heett Donderdagavond proefgebrand, waarvan hierboven een snapshot De commandant van het veldleger, luit.-generaal jhr. W. Röell, heett Donderdagmiddag aan Z. D. H. Prins Bernhard ten paleize Noordeinde te den Haag de door het veldleger aangeboden eeresabel overhandigd. Jhr. Röell was bij de aanbieding ver gezeld door eenige ranggenooten van den Prins. De aankomst aan het paleis Met man en macht wordt te den Haag gewerkt aan de tribunes langs den weg dien de Koninklijke bruidsstoet zal volgen. De tribune voor de Alexander-kazerne is bijna voltooid ten wolkenkiabber-stad in wording. Een interessant overzicht van Buenos Aires, waar de massale gebouwen en wolkenkrabbers aan de dichtbezette zakenwijken het cachet van een wereldstad vèrleenen De Resideniie in feesttooi. Een overzicht van de aardige versiering van het Noordeinde In het Poolsche consulaat te Amster dam wordt een tentoonstelling gehou den van bijzondere voortbrengselen van Poolschen landbouw, veeteelt en landbouwindustrie. Belangstelling voor Poolsche aardappelen Het vertrek van de .vier" voor den sluitingstocht der Delftsche studenten-roeivereeniging .Laga". Op den achtergrond de Oost poort In het Rijksmuseum is het geschenk tentoongesteld, dat dooi de vereeni- ging .Het Kantsalet aan H K. H. Prinses Juliana en Z. D H. Prins Bernhard als bruidsgeschenk zal worden aangeboden Schietoefeningen. Een onderdeel der opleiding van recruten voor de gelederen der Spaansche nationalistische troepen Aan de drink bak. Een onmis baar onderdeel der fouragee- ring vandevier- voeters der Spaansche cavalerie

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8