De feesten-reeks wordt ingezet. Vreugde in de Residentie. De heer Victor van Itallie te dam, secretaris van het der Ned. Mij. ter Pharmacie en voorzitter van het tement Amsterdam dezer Mij., 23 December den 40 jaar aan de Utrecht zijn apothekersdij Op de tentoonstelling van historische Ictrj boeken te Berlijn. Een exemplaar uit de 1 eeuw wordt met de loupe bekeken Ter nagedachtenis aan dr. Charcot, den leider der expeditie van de „Pourquoi Pas is in den gevel van zijn geboortehuls te Neuilly bij Parijs een gedenksteen onthuld Te 's Hertogenbosch is Vrijdag op de Groote Markt een twintig meter hooge Kerstboom geplaatst, welke 's avond verlicht zal zijn. Op den achtergrond het stadhuis en het standbeeld van Jeroen Bosch Nederland in feeststemming. Een overzicht van de versiering in de Veenestraat te den Haag ter Naast den verkeersweg langs het Noord-Hollandsch Kanaal tusschen Alkmaar gelegenheid van het aanstaand vorstelijk huwelijk en den Helder wordt een 35 K.M. lang rijwielpad aangelegd Ter gelegenheid van de feesten bij de opening van nieuwe Moerdijkbrug is Vrijdag een wielercriterium Dordrecht en den Nieuwen Biesbosch gehouden. De der nieuwelingen op den Dubbeldamscheweg Het gebouw van de Twentsche Bank te den Haag is fraai geïllumineerd ter gelegenheid van de feestelijkheden. Vrijdagavond had de proefverlichting plaats De Duitsche vliegboot Boreas D-AGAT op weg naar Zuid-Afrika, maakte Vrijdagavond een tusschenlanding te Schellingwoude .Uit het leven der Oranje's. Een scène uit het historisch tooneelspel, dat hedenavond te den H ter gelegenheid der vorstelijke huwelijksfeesten wordt opgevoerd

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8