De plechtige beëediging van Z. D. H. Prins Bernhard De laatste inkoopen voor Kerstmis op den vooravond van het groote feest Het aanbrengen der illuminatie aan den molen op het Oostplein te Rotterdam, die in vei band met de feestelijkheden met 3000 lampjes verlicht wordt In tegenwoordigheid van den burgemeester van Rotterdam is Woensdagavond precies te negen uur de laatste knoop gelegd aan het huwelijksgeschenk der Rotterdamsche vrouwen, bestaande uit een kleed, en bestemd voor het vorstelijk bruidspaar Een aanval op het Duitsche doel. Spelmoment uit den voetbalwedstrijd Den Haag Lippe-Detmold, welke Woensdagmiddag op Houtrust is gespeeld Door de burgerij van 's Graveland wordt aan het vorstelijk bruidspaar schilderstuk aangeboden, voorstellende de buitenplaats .Sperwerhof Koningin Elisabeth van Engeland bij den ingang van Haar woning te Londen, vanwaar Zij met den Koning en de \insesjes naar Sandringham vertrokken zijn om er de Kerstdagen door te brengen 1 Ter gelegenheid van zijn beëediging heeft Z. D. H. Prins Bernhard Woens dagavond te den Haag aangezeten aan een oflicieren-diner. De aankomst van Z. D. H. Prins Bernhard Bij het paleis Noordeinde te den Haag werd Woens- dagna de beëediging van Z. D. H. Prins Bernhard door de troepen, die aan de parade op het Malieveld hadden deelgenomen, voor den Prins gedefileerd De bekend. ctrice mevr. Esther de Boe' - von Rijk heeft Woensdagmiddag het ^O' tugeesch Israëlitisch Ziekenhuis te Amsterdam hersteld verlaten m-y De traditioneele Kerstmarkten te Londen hadden deze week de gebruikelijke drukke belangstelling van de zijde van het publiek, waarvan hierboven een aardig snapshot De leerlingen van de Rotterdamsche Huishoudschool hebben Woensdagmiddag hun huwelijksgeschenk, bestaande uit een complete pic-nic mand, aan het vorstelijk paar aangeboden. De aankomst aan het paleis Noordeinde te den Haag

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8