Versiering van het Binnenhol te den Haag. De feestelijke verlichting Zij, die de Kerst dagen, in tegen stelling met vele soortgenooten, I rj Hel ijshockey-seizoen te Garmisch Partenkirchen is begonnen. - Een spelmoment overleefden uit den wedstrijd Zehlendorfer Wespen tegen Budapest In het Koloniaal Instituut te Amsterdam begon Maandag de jaarlijksche koloniale vacantie cursus voor geografen. Dr. H. J. T. Bijlmer, oud-dir. officier van gezondheid in het Ned. O. Indisch Leger, tijdens zijn voordracht over zijn expeditie naar de Papoea's op Nieuw Guinea De werkzaamheden aan de versiering van het Binnenhof te den Haag zijn in vollen gang, waarvan hierboven een snapshot Karl baron von Vitinghofl Scheel, een der bruidsjonkers bij het huwelijk van H. IC H. Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard Het Kerstverblijf der Engelsche Koninklijke Familie te Sandringham. Koning George, Koningin Elisabeth, de Prinsesjes en de Hertogin van Gloucester op weg naar de kerk De Residentie biedt 's avonds met haar feestelijke verlichting een sprookjesachtigen aanblik, waarvan hierboven een aardig detail Baron Capelle verstrekt den ontboden journalisten te Brussel het officieel démenti omtrent de geruchten aangaande een verloving tusschen den Koning van België en Prinses Alexandrine Luise van Denemarken Prinses Sophie van Sachsen Weimar, •en der bruidsmeisjes bij het huwelijk van H. K. H. Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard Een aardige opname van den Vijverberg te den Haag bij avond. Rechts het verlichte gebouw van de Ned Handel Maatschappij

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8