RUSLAND STELT ZIJN VOORWAARDEN Metamorphose van den Haag ITALIAANSCH ANTWOORD De eere-fronten TOONTJE VAN TEUTEN DE MILLIONNAIR is spoedig te wachten Effectieve controle De spoorwegen op 7 Januari Rijksgebouwen thans geillumineerd Fa. M.R.N. OOSTERVEEN WAT ETEN WIJ MORGEN? Geschenk van Joodsch( vreemdelingen HET TOURNOOI TE HASTINGS Tweede Zesdaagsche te Rotterdam Radio-programma BLAD PAG. 2 AMERSFOORTSCH DAGBLAD DONDERDAG 31 DECEMBER 1936 Sdioiakman'a Ouxfa tjSLWDSÜl „£xiAa liJUiJidiiAcksiAiAard: 17 t3.25 psjikhuik M M Voor de eerste maal heeft de Hofstad thans gestraald in het volle licht Men verwacht, dat het overs een zal stemmen met het Duitsche DE Sovjefregcering deelt de bezorgdheid van de Britsche cn de Fransche regeerinp, welke gewekt is door de ontwikkeling van de gebeurtenissen in Spanje cn haar vrees, dat een zoodanige ontwikkeling een ernstig gevaar vormt voor den vrede in Europa. Be Sov jetregeering acl't het feit onweerlegbaar, dat de strijd» krachten der opstandelingen, die tegen het Spaansche republikeins schc leger strijden, voor een overs wegend gedeelte bestaan uit buis tenlandsche elementen, onder wie c!e Spanjaarden een uiterst nies tigen ro! spelen." Aldus begint de verklaring, welke de volkscoms missaris te Moskou op .79 Decerns ber tegenover den Frar.schcn en den Engelschen ambassadeur heeft afgelegd, in antwoord op het voorstel van 'de Engelsche en de Fransche regecring ten aans zien van de kwestie der vrijwilli» gers. „De strijdkrachten der opstandelingen bestonden sedert den aanvang \an den strijd hoofdzakelijk-uit Marokkanen en het z.g. vreemdelingenlegioen. Bijgevolg vormde de opstand der Spaansche generaals van den aanvang af een poging om met dc strijdkrachten der Marokkanen en andere niel-Spaan- sclic elementen het Spaansche parle mentaire democratische regime, dat in het leven is geroepen door de wils uiting \an'het geheele Spaansche volk, ten val te brengen. Later werden de strijdkrachten der opstandeling-en even eens in belangrijke aantallen aangevuld met Duitsche en Ttaliaansfhe onderda nen. In don laafsten tijd begonnen ge noemde onderdanen in dc plaatsen der opstandige troepen cn massc te arri- veeren met speciale schepen. De berichten over den aard der re- crutccring \an deze onderdanen over hun uitrusting en hun verscheping, waarover de Sovjefregcering beschikt, veroorloven volstrekt niet te zeggen, dat Nvij te doen hebben met vrijwilligers. Tengevolge van deze omstandigheid wordt inderdaad die toestand van in gevaar brengen van den vrede gescha pen, waarover de ambassadeur van Groot-Brittannië heeft gesproken. Dc Sovjet-regeering zou het juist ach ten, dat de strijd in Spanje uitsluitend door de krachten der Spanjaarden "wordt beslist. De Sovjet-regeering is be reid, zich bij bet Engelseh-Fransche voorstel aan te sluiten, doch acht het noodig- 1. Dat de partijen tot de overeen komst zich bereid verklaren een effec tieve contróle op de nakoming van deze overeenkomst in te voeren, 2. Dat eventueele- controlemaatrege len zoo spoedig mogelijk en onafhanke lijk van de instemming of niet-instem- ming van de „muitende" generaals wor den ingevoerd. 3. Dat de partijen tot de overeen komst zich moreel verplichten, tot de invoering van de contróle der aan komst van z.g, vrijwilligers door hun zich ter plaatse bevindende officieele en niet-officieelc agenten en (leze zullen doen signaleeren cn ter algemeene ken nis brengen. 4. Dat een zoo vroeg mogelijke datum der totstandkoming van deze overeen komst wordt vastgesteld, opdat dc pe riode die ons van dit tijdstip scheidt niet toelaat, direct de transporten der z.g vrijwilligers naar Spanje te ver sterken en opdat punt 3 direct van kracht wordt. Naar de meening der Sovjet-regeering zal het doel. dat het Britsrh-Fransche voorstel bpoogt, slechts onder de ge noemde voorwaarden bereikt kunnen worden. Het Italiaansche antwoord ROME, 30 Dec. (Havas-A.N.P.) liet Italiaansche antwoord op de Fransche en Britsche nota's betref fende het uitzenden van vrijwilli gers naar Spanje kan' elk oogen- blik verwacht worden. Politieke kringen geven de verzekering, dat het zooal niet gelijkluidend, dan toch van gelijke beteëkenis zal zijn als het antwoord van Duitschland en dat het het beginsel zal aan vaarden van uitbreiding van de niet-inmenging tot het uitzenden van vrijwilligers, maar dat dit be ginsel gematigd zal worden door realistische overwegingen. Litwinof hoeft het antwoord van de regeering der Sovjet-Unie op de nota inzake het zenden van vrijwilligers naar Spanje aan den Britschen- ambas sadeur lord Chilson overhandigd. Officieele Britsche kringen kunnen nog niets omtrent dit antwoord mede- deelen, aangezien het eerst ter kennis van de belanghebbende regeeringen moet worden gebracht, terwijl het ver moedelijk ook nog eerst aan de non interventie-commissie zal worden voor gelegd. Te Parijs wordt van gezaghebbende zijde medegedeeld, dat het antwoord van Rusland daar is ontvangen. De Sov jetregeering neemt de voorstellen voorwaardelijk aan. De Sovjet-Unie verzoekt dat alle belanghebbende lan den het verdrag onderteekenen en dat de uitvoering onderworpen is aan con tróle. BINNENLAND Eveneens maatregelen voor het verkeer te water genomen AMSTERDAM, 30 December. Zoo- als.reeds uit.verschillende berichten ge bleken is hebben de Nederlandse be Spoorwegen, teneinde den ontzaglijken stroom 'van treinreizigers. dieyzich «pp 7 Januari, den (lag van het Vorstelijk huwelijk, naar Den Haag zullen bege ven en des avonds en des naclits terug- keeren, op vlotte wijze te kunnen ver werken, zeer uitgebreide maatregelen genomen. Het publiek krijgt den goeden raad, in verband met de te verwachten enor me drukte, liefst zoo vroeg mogelijk te reizen. Des te beter zullen de spoor wegen aan de buil ongew one vervoerbe- hoeften kunnen voldoen. Hetgeen de Nedciiandsche Spoor wegen doen, is het maximum dat mogelijk is, n.l. het vervoeren van 20.000 passagiers per uur van Rot terdam, Utrecht en Amsterdam naar Den Haag. Zij rekenen hierbij mede dat het volle kwantum reizi gers uit alle richtingen te ongeveer half elf in de residentie gebracht zal zijn. Van groot belang is het, dat bet pu bliek. dat van verdere stations dan Am sterdam en Rotterdam komt, het niet op den laatsten trein laat aankomen om naar zijn haardsteden terug te kee- ren. Treinen van Arnhem en Eindho ven op Den Haag in de buitenge wone dienstregeling voormeld zullen doorgaande treinen zijn, zoodat reizi gers voor Amsterdam te Utrecht en voor Rotterdam in Gouda moeten over stappen. Overigens zij het publiek er op opmerkzaam gemaakt dat zooals reeds vermeld de dienstregeling Am sterdamUtrecht en ook op enkele an dere lijnen dien dag iets gewijzigd zal zijn, in welk verhand men goed zal doen. het buitengewone spoorboekje te raadplegen. De Spoorwegen hebben uiteraard re kening gehouden met dc mogelijkheid van sneeuwval op 7 Januari en daar om zich verzekerd van de beschikbaar heid van extra ploegen personeel voor het schoonhouden van dc wissels. Het goederenvervoer op de Spoorwe gen zal dien dag als op Zondagen gere geld zijn. Nadere regeling van de verzameling, opstelling enz. van de eerefronten ge noemd in de Algemeene Order van den Gouverneur der Ilesidenite, welke or ders reeds eerder door 011s is gepubli ceerd. I. De fronten worden gevormd onder algemeen commando van den Kolonel der Genie W. N. Becking commandant van het Regiment Genietroepen (Reser ve: Kolonel L. J. Richer) en zullen be staan uit. 1 Een eerefront van officieren en reserev e-officieren geboren in de jaren 1909 en 1911. II. Een eerefront van officieren, re serve-officieren cn beroepsonderofficie ren. 2 Commandanten. ad. I Kapitein-Luitenant ter Zee W. V de Jong, aan wien toegevoegd de Majoor van den Staf van de Brig. Gr. en J. S O. Roosjcn. ad II. Kolonel der Infanterie L. T. Richer aan wien toegevoegd voor de beroepsonderofficieren de opzichter van fort. Ie kl. J. Soukenf- 6-GRAY EXHAGE, 30 Dec. Voor de eerste maal waren vanavond ook de rijksgebouwen m de residentie, die voor veiwenng in aanmerking komen, ge ïllumineerd en hoewel men nog hier en daar electriciens en timerlieden tot zelfs in de late avonduren aan het werk ziet en stapels dennegroen en rollen prikkabel op sommige plaatsen verraden dat hier nog de versiering tot stand moet komen, kan men wel zeg gen, dat vanavond voor de eerste maal de hofstad heeft gestraald in het volle licht/dat in de komende dagen aan be zoekers van heinde en ver reeds op verren afstand kond zal doen van de vreugde, die hier en allerwegen in het land heerscht bij het huwelijk van onze Prinses. De bezoekers zijn trouwens reeds thans in drommen naar Den Haag ge logen. want al zou de schuifelende menigte, die voetje voor voetje zich door de straten van de binnenstad be weegt ook geheel uit Hagenaars kuji- nen bestaan, de tallooze auto's en auto bussen op de parkeerplaatsen bewijzen, dat de volte wordt veroorzaakt door bezoekers uit alle provincies van ons ;and. De nummerborden der parkeeren- de vehikels toonen de registratienum mers van alle provincies, en reeds thans ziet men vele bui tenlandsche auto's in Den Haag. Daarbij voegt zich de stroom van reizigers, die van de stations de stad intrekt, dank zij de goedkoope avondretours, die de Neder- landsche Spoorwegen voor het bezoe ken van de tot lichtstad geworden resi dentie beschikbaar stellen. Nu ook het rijk met de versierin gen gereed is. is de Hofvijver stel lig een der mooiste gedeelten van de versierde stad geworden. De oude regeeringsgebouwen worden beschenen door den hellen gloed van boven het wateroppervlak opgestelde schijnwerpers. Langs den Vijverdam staan hooge lichtzuilen, waar bovenin hooge gasfakkels opvlammen. Van schier alle gebouwen rondom den Hof vijver. aan de Plaat6, den Langen en den Korten Vijverberg, zijn de contou ren aangegeven met fijne witte of oranje lichtlijnen. Uit het water van den Vijver, tegenover de Plaats, spuit een hooge lichtfontein het water om hoog. Van alle kanten bieden de lich tende huizen en de fel beschenen ge vels der regeeringsgebouwen. die zich jn het. water weerspliegelen, een schit terenden aanblik. Ook de - feestversiering varï het Binnenhof is vandaag gereed geko men en de verlichting brandde vanavond voor het eerst. Het oude rustige plein heeft aan kleur en gloed gewonnen wat het aan stem migheid heeft ingeboet. De toegangsweg van den kant van het Plein is omzoomd met een haag van dennegroen, die zich voortzet langs de zuilengalerij voor de gebouwen van Eerste en Tweede Kamer. Op lage staketsels is een elctrische kaarsverlichting aangebracht, die een hel wit licht verspreidt. Ilooge felge kleurde borden die ongeveer tot de eerste verdieping der gebouwen reiken schragen de wapens van het rijk, de kolomen en de 11 provincies en zijji des avonds indirect verlicht. Ter weers zijden van den ingang van de Ridder zaal staan twee hooge lichtzuilen, even eens felgekleurd, met de wapens en de initialen van Prinses Juliana en Prins Bernhard. Voor den ingang van het ge nouw der Tweede Kamer is een houtey poort aangebracht met de Nederland sche Leeuw en de woorden „Je Main- ticndrai" De contouren van de kleine toegangs poorten tot het Binnenhof zijn even eens met pnkkabels met oranje lampjes afgezet. Waar anders vooral des avonds een plechtige rust heerscht, schuifelt thans een dichte menigte, die zich met moeite van Plein en Buitenhof door de nauwe poorten wringt, over het historische Plein, dat in deze feestdagen een totaal anderen sfeer heeft gekregen. Ook de versiering van de meeste regceringsgebouwen aan bet Plein, in het midden waarvan hooge versierde lichtmasten zijn opgericht, is gereed gekomen. Zelfs de deftige, des avonds meestal slechts schaam verlichte Voor hout is tot nieuw leven gebracht nu allerwege de officieele gebouwen, lega ties en instellingen, die er zijn geves tigd een feestverlichting hebben aange bracht en hoven dc denneboomen, die langs het middenpad zijn geplaatst, als aureolen kransen van licht zijn aange bracht. En tu6schen hpt gewoel der menigte klinken de opgewekte wijsjes der straatmuzikanten en ruikt men de geu- rcn van poffertjeskramen en tentjes die patattes frites en heete worstjes verkoo pt; n En dan te bedenken, dat de echte Hagenaar dit alles toch nog eigenlijk niet je ware vindt, omdat naar zijn verwachting het werkelijke feest pas na de Nieuwjaarsdagen, in de eigen- .ïjke bruilof tsw eek, zal beginnen. LANGESTRAAT 42 TELEFOON 77 AJdeeling wijnen en Gedistilleerd. Bisschopswijn, Wijnen voor groc. Rum-, citroen- en aracpunch. Oude Jamaica rum enz. enz. VOOR DE KOFFIETAFEL Zwitsersche eieren. Besmeer een platte vuurvaste schotel met boter, leg er 11)0 gr. geraspte oude kaas op en breek hierop 4 eieren, strooi er wat zout en peper over heen en giet er 3 eetlepels gesmolten boter omheen. Zet de schotel in een warme oven en laat de eieren ca. 10 minuten stollen. Geef er geroosterd brood bij. VOOR DE MIDDAGTAFEL Vischsoep. Gestoofde tarbot met botersaus. Aardappelen Worteltjes. Vanillevla met abrikozen. Bereiding: Zet 100 gr. abrikozen met wat water en 50 gr. basterdsuiker c.a. 24 uur in de week. Breng ze in de sui kerstroop even aan de kook. laat ze 5 minuten doorkoken en laat ze dan op een vergiet uitlekken. Gebruik het vocht voor het aanmaken van 3 eetlepels Custard en 5 eetlepels suiker. Roer het tot een papje en giet dit hij H L. koken de melk. Laat dc vla c.a. 5 minuten doorkoken. Giet de helft in een compöte schaal, leg hierop de laag abrikozen en daarover de rest van de vla. VOOR ZATERDAG VOOR DE KOFFIETAFEL Roereieren met ham. Bereiding: Snijd 100 gram ham aan kleine stukjes, klop 4 eieren uit met 4 eetlepels melk en wat boter. Roer hierdoor dc ham. Smelt wat boter in de koekepan, giet er de eiermassa in en laat ze al roerende stollen. Zoodra de massa lichtbruin gekleurd is, kan wor den opgediend. VOOR DE MIDDAGTAFEL Hutspol met klapstuk. Gemberbroodjes. Bereiding (4 pers.)": 1 ei, 1 eetlepel gembersap, 4 sneedjes wittebrood zon der korst. 1 éi 2 eetlepels melk. 50 gr. fijn gemaakte gember. Vorm er 4 platte koekjes van en bak deze in boter of Delfia aan beide kanten bruin en knappend. Bestrooi ze warm met poe dersuiker. 0E BENOODIGDE VISCH even bestellen GLASTRA'S VISCHHANDEL ALLEEN gevestigd Utr. atr. 40. Tel. 92 GESCHENK VAN HET GEBIEDSDEEL CURACAO Het comité, dat zich uit de bevolking van het gebiedsdeel Curacao, bestaande uit de eilanden Curasao, Aruba. Bonai re, St. Eustatiiis. St. Maarten en Saba. onder voorzitterschap van den heer J- J. C Henriquez te Willemstad ge vormd heeft om het huwelijk van Prin ses Juliana en Prins Bernhard te vie ren, zal in overleg met het nationaaal comité als huldeblijk aan het vorste lijk bruidspaar een fraai wandkleed met daarbij passend ameublement voor de nieuw in te richten eetzaal in het paleis te Soestdijk aanbieden. AMSTERDAM, 30 December. In kringen van Joodsche vreemdelingen, die cioor den nood der tijden hun weg naar Nederland hebben gevonden, is de gedachte gerijpt uiting te geven aan de vreugde, welke zij met het Nederland- srhe volk willen doelen over het huwe lijk an I-LK.H. Prinses Juliana en Z.D.I1. Prins Bernhard. Zij willen door het aanbieden van een geschenk op den huwelijksdag uitdrukking geven aan hun dankbaarheid voor de groote gast vrijheid, welke zij hier te lande onder vonden. Mcr kan zijn giften tot 3 Januari 1037 storten bij de Twentsche Bank, hij kantoor van Baerlestraat 2830, Am- «terdam-Z. en ten name van het comi té. dat bestaat uit den heer Dr. Georg Ib-rzberg, Willemsparkweg ISO en Fritz Koeningsbergcn, Stadionweg 111, Am sterdam-Zuid. De man die nooit „nee' kon (Der lustige 133. Het paard liep wel drie straten ver met den goochelaai op zijn rug en kwam tenslotte bij een clown terecht die daar juist een wandeling maakte. De goochelaar werd van het paard zijn rug afgeslinperd en kwam met een driedubbele bui teling op de keien terecht. „Hoera." riep de clown, „jou kunnen we bij ons in het circus gebruiken." 134. Toen de goochelaar niet meer terugkwam, slenterde Toontje van Teuten verder totdat hij voorbij een slagerswinkel kwam. waar de slager juist in ziin winkel worst stond te maken, terwijl een straathond hunkerend toekeek. SPORT EN SPEL De resultaten van de heden gespeel de partijen in de derde ronde luidden: Hoofdgroep: Vera Menchik—Fine afgebroken in een betere stelling voor Fine. Sir Thomas—Tylor afgebroken in ge lijken stand. WinterKoltanowski .1—0. EliskascsAljechin V:V*. Prof. VidmarFeigin 01. De stand na de tweede ronde luidt: 1. Fine 2 punten, 2. Winter IV» p., 3. cn 4. Sir Thomas en Feigin ieder 1 punt plus twee afgebroken partijen, 5. en b. Tylor en prof. Vidmar ieder 1 punt, plus 1 afgebroken partij, 7. Eliskases 1 punt, 8. Aljechin H punt plus twee af gebroken partijen, 9. Vera Menchik M punt plus 1 afgebroken partij, 10. Kol tanowski V> punt. HASTINGS, 30 Dec. Na afloop van de hedenmiddag gespeelde partijen in de derde ronde werden vanavond een aan tal afgebroken partijen \oortgezet. De vandaag afgebroken partij uit de hoofd groep tusschen Vera Menchik en Fine werd door Fine gewonnen. De hang- partijen uit de tweede ronde tusschen Feigin en Sir Thomas en tusschen Aljechin en prof. Vidmar werden respectievelijk remisme en door Al jechin gewonnen. De stand in de hoofdgroep luidt thans: 1. Fine 3 punten, 2., 3 en 4. Sir Tho mas, Feigin en Aljechin ieder W* punt, plus 1 afgebroken partij, 5. Winter punt, 6. Tylor 1 punt, plus 1 afgebro ken partij, 7. en 8. prof. Vidmar en Eliskases, ieder 1 punt, 9. en 10. Vera Menchik en Koltanowski ieder H punt. De afgebroken partij uit de tweede ronde van de roservegrocp a tusschen den Italiaanschen Graaf Sacconi en onzen landgenoot de Groot werd re mi se. In de reservegroep b. werden de hangpartijen van vandaag tusschen LandauMich ell en Jacksonvan Se- ters beëindigd. Landau wist zijn partij te winnen, terwijl van Seters zich met remise moest vergenoegen. Van 23 Februari tot 1 Maart in de Nenijtohal Naar vernomen wordt zal in begin van liet nieuwe jaar in de Nenijtohal te Rotterdam een tweede zesdaatrsche wielerwedstrijd worden gehouden. Deze wedstrijd vindt plaats van 23 Februari tot 1 Maart, Reeds eeniga koppers zijn geëngageerde zooals PijnenburgWals en SchönPellenanrs. Op 23 Januari zal de eerste wedstrijd op de Nenijtobaan gehouden worden. Er wordt clan een programma vastge steld voor amateurs en nieuwelingen en een koppelrace voor profs. Vrijdag 1 Januari HILVERSUM I. 1875 M. V.A.R.A. 9.00: Gramofoonplaten 9 20: Declamatie. 9.85: Gramofoonplaten V P R.O, 10.00: Morgenwijding V.A.R.A 10 20: Gramofoonplaten 11.00: Nieuwjaarsrede. 1120: Orgelspel A V.R.O - 12.00: Haarl. Orkcstvereeniging. Haarlem's Gem. koor en solisten 12.30: Carillonspel 12.50: Kovacs Lajos' orkest 1.45: Veel talige Nieuwjaarswensch 2.00: Gramo foonplaten 2.20: Orgel en trompet 2.40: AVRO's Nicuwjaarswensch 3.20: AVRO-Dansorkest V A R.A. 4.00: Va riatieconcert 5,00: Voor de kinderen 5.30: VARA-Grootorkest cn soliste 6.30: Politiek radiojournaal 6.50: Gramofoon platen 7 00: Paedagogische causerie 7.20: Gramofoonplaten V.P-R.O. 7 80 Nieuwjaarswoord $.00: Piano en viool. V.A.R.A. 9 00: Radiotooncol met mu ziek 10.15: Gramofoonplaten 10.30: Berichten ANP 1040: Avondwjjding 11.0012 00: Gramofoonplaten. HILVERSUM II, 301 M —KRO. 8.30 Morgenwijding N.C.R.V. 9.30: Gramo foonplaten 10.20: Evang. Luth. Kerk dienst 11.30: Wydiugsdienst der Ned. Christelijke Vereen van Padvinders. 12.45; Gramofoonplaten 1.15: Orgelcon cert 2.15: Zang en piano 3.00: Gra mofoonplaten 3 203 45 en 4 00: Het Waleson-Trio 4 30: Gramofoonplaten 5.00; Mandolineorkest „L'Estudiantina" 6.00: Declamatie 6.25: Gramofoonplaten 6 45: NCRV-Orkest cn solist 7 45: Re portage 8 00: Berichten ANP 8 15: Vervolg concert 9.00: Causerie „Met God het Nieuwe Jaar in 9.30: Reportage 10.00: Berichten ANP. 10 0512.00: Gramofoonplaten. Hierna; Schriftlezing. Zaterdag 2 Januari HILVERSUM I, 1875 M. V A.R.A. 8.00: Herh SOS-Bcrichten 8 03: JBerioh- Morgenwljding V.A R-A. 10.15: Gra mofoonplaten 12.00: Gramofqonplaten 12.15: Ramblers 1 00—1 45: Gramofoon platen 2.00: De Flierefluiters 2.45: Filmpraatje 3 05: Gramofoonplaten 3.15: Schaakpraatje 3.30: Gramofoon platen 4 30: Causerie over graphologie 4.50: Melody Circle 5.40: Literaire causerie 6.0Ö: Orgelspel 6.30: VRO. V.P.RO 7 30: Lezing V A.R.A. 8.00: Hors. SOS-Berichten 8.03: Borich- ten ANP. VARA-Varia 8.15: VARA-Or- kest. Ramblers. VARA-Tooneel cn solisten 9 45: Toespraak 10.00: Berichten ANP 10 05: VARA-Orkest 11.00—12.00: Gramofoonplaten. HILVERSUM II, 301 M. K R O. 8.00 9.15 en 10.00: Gramofoonplaten 11.30 12 00: Godsd. halfuur 12 15; KRO-Or- kest en gramofoonplaten 1.20: De KRO- Melpdisten 2 00: Voor dc rijpere jeugd 2.30: Gramofoonplaten 3.00: Kinder uur H. I R. O 4.00: Gramofoon platen 4.05: Z\jn vv'Ü kinderen van een liefderijk God? 4 25: Gramofoon platen 4 30: TIÏRO-Post 4.33: Gramo foonplaten 4 35: Wat is thcosophie? 4 56: Gramofoonplaten 5.00- Gramofoon platen K.R.O. 5.10: KRO-Orkcst 5.45: Voor Kath Padvinders 6 20: Jour nalistiek weekoverzicht 6 45: Gramofoon platen 7.00: Berichten 7.15: Kath. RVU. 7.35: Actucele aetherfhtson 8.00: Berichten ANP Mededeelingen. 8 10: Overpeinzing 8 30: Gevar Zaterdag avondprogramma 10.30: Berichten ANP. 10.35: Filmpraatje 10.5012.00: Gra mofoonplaten,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 2