Een hulde voor de vorstin. Meer dan 5000 kinderen brachten Dinsdag H. M. de Koningin ten paleize 't Loo een hulde op den verjaardag der Vorstin. Het défilé der kleinen Te Ruurlo had Dinsdag de onthulling en overdracht plaats van het monument, dat met medewerking van ruim 60 vereenigingen gesticht is ter herinnering aan het huwelijk van H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard. - Een kijkje tijdens de plechtigheid Doet U dat eens na! - Een aardige vaardigheidsdemonstratie tijdens de feestelijkheden welke in het De pr.ctlsehe suikerstrooier, een snulj. Olympisch stadion te Amsterdam op Koninginnedag werden gehouden van de Messe te Leipzig De Engelsche kruiser .Resolution* is op de reede van Saint Jean de Luz aangekomen ter bescherming van de Engelsche scheepvaart ter hoogte var de Spaansche kust De traditioneele groote - i rade op het Malieveld te Den Haag ter gelegenheid van Koninginnedag werd Dinsdag door talrijke autoriteiten bij gewoond Nieuwbenoemde officieren der Vrij. willige Burgerwacht Amsterdam wer den Dinsdag op het terrein der Oranje- Nassuukazer ne in da hoofdstad beëedigd door onder-commandant E. Fuld Op de Amsterdamsche Boschbaan gat de Amsterdamsche Reddingsbrigade ter gelegenheid van de Koninginnedag viering groote demonstraties, waarvan hierboven een overzicht Een ballonopstijging maakte deel uit van de feestelijkheden in het Olympisch stadion te Amsterdam op Koninginne dag. Het moment, waarop de heer H. van Someren met zijn ballon het luchtruim kiest Lozé, de nieuwe chef van het Fransche Protocol als opvolger van Becq do Fouquières Op het .Helden der Zeeplein" te Den Helder had Dinsdag ter gelegenheid van Koninginnedag een groote parade plaats, waarbij de commandant der Marine, vice-admiraal T. L. Kruys, de troepen inspecteerde

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8