Een paleis als Departement Na gedanen arbeid smaakt het eten goed. Soldaten aan den maaltijd tijdens een rustpoos gedurende de herfst- manoeuvres van het Oostenr ijksche leger nabij Zwettl Malcolm Campbell, gezeten op zijn race-boot na de verbetering van het wereld snelheidsrecord op het Lago Maggiore lp het voormalig paleis van H. K. H. Prinses Juliana aan den Kneuterdijk te Den Haag wordt thans het Departement van Algemeene Zaken geïnstalleerd. Het inbrengen der kantoorinventaris Van het In aanleg zijnde vaarwater IJselmeer Groningen Is het in de provincie Groningen gelegen deel dezer dagen geheel voltooid, en per 1 September voor de scheepvaart vrijgegeven. De eerste schepen in de groote Oostersluis bij Groningen Verschillende leden der Fransche regeering heb ben mevr. Roosevelt, de moeder van den president der Vereenigde Staten van Amerika, op de Wereld tentoonstelling een lunch aangeboden ter gelegen heid van haar bezoek aan de Fransche hoofdstad. Mevr. Roosevelt aan den arm van Georges Bonnet, minister van Financiën Jkvr. J. W. von Fisenne, dochter van het lid der Gedep. Staten van Zuid Holland, trad Donderdag te Rijswijk in het huwelijk met den heer F. M. Heerkens Thijssen, zoon van het lid der Eerste Kamer mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen uToyen Your ue jury tijdens de paarden-ten- toonstelling te Den Bosch bij het 25-jarig jubileum der Nationale Ver- eeniging tot be vordering der Paardenfokkerij in Nederland In het moderne grootbedrijf der posterijen. Een tweetal foto's van het nieuwe postkantoor, dat in het .Anhalter Bahnhof te Berlijn is gebouwd. Bijna drie millioen zendingen worden hier dagelijks door 1900 ambtenaren verwerkt Het interieur der Nieuwe Kerk te Delft, waarvan de algeheele restau ratie nagenoeg voltooid is en die op 3 September a.s. officieel weer in gebruik zal worden genomen Prof. dr. E. P. Snijders is benoemd tot directeur der afdeeling tropische hygiëne van het Koloniaal Instituut te Amster dam als opvolger van prof. dr. W. A. - P. Schüffner f

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8