Schepen te water gelaten. Tank-oefeningen in Engeland. Het Chlneesch-Japansch conflict Een afdeeling van Japansche landingstroepen patrouilleert door de gebarricadeerde straten van Tientsin Voor den voetbalwedstrijd tegen het Ned Politle-elftal arrjveerde Vrijdag een elftal der Londensche politie per vliegtuig op Schiphol De Engelsche minister van gezondheid, sir Kingsley Wood (links), bracht een bezoek aan de hop-velden in Hampshire, waar de hop-oogst in vollen gang is, om zich op de hoogt0 te stellen van de omstandigheden, waaronder de plukkers en pluksters werken Het lichtbaken met een sterkte van een hal milliard kaars, dat opgericht was te Greach- d'Ouessant, zal vanaf Maandag het terrein de1 Wereldtentoonstelling te Parijs verlichten De Lord Mayor van Hull, die in ons land vertoeft, bracht Vrijdag een bezoek aan Alkmaar, waar de kaasmarkt de onverdeelde belangstelling had Zoo ziet op het oogenblik de hoofd ingang er uit van het Koninklijk Paleis op den Dam te Amsterdam, waarvan de voorgevel, die gerestaureerd wordt, van boven door steigerwerk en aan de onderzijde door een schutting aan het oog onttrokken is De 1ste tankbrigade der Engelsche legermacht pas seert het dorpje Longbridge Deverell tijdens de uitge breide oefeningen, welke in de afgeloopen dagen nabij Warminster werden gehou den Burgemeester F. van Lanschot maakt een eererondje met den winnaar van de door Z. K. H. Prins Bernhard uit geloofde medaille voor het beste eenspan hengsten tijdens het nationaal paardenconcours te 's Hertogenbosch Te Heusden Is Vrijdag van de scheepswerf De Haan Oerlemans het ve Zuid-Afrikaansche rekening gebouwde motor-kustvaartuig .Durness vi stapel geloopen. Het schip in zijn element Van de scheepsbouwwerf .De Klop" te Slledrecht is Vrijdag het voor reke ning van den staat Rio Grande ge bouwde motorvrachtschip .Tarrapo" te water gelaten. Het gevaarte na het verlaten der helling

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 12