Om het 12-voets Jollenkampioerr schap van Nederland. I Een fraaie opname tijdens de wedstrijden om het Nederlandsch kampioenschap 12-voetsjollen cp de Kagerplassen, waarbij D. Kagchelland als eerste door de finish ging De nieuwe motor-reddingboot .Abraham Fock" van de N. Z. H. Redding Mij. welke op Ameland gestationneerd zal worden, is Zaterdag te Warmond te water gelaten. Genoodigden maken een tocht in de nieuwe boot Nida Senff en haar verloofde Stan Scheffer, die bij de internationale zwemwedstrijden te Kopenhagen Zondag u'ke fraaie successen behaalden, tijdens een wandeling in de Deensche hoofdstad Het Groot-wielercriterium van Amsterdam is Zaterdag in den IJpolder gehouden. De winnaar der amateurs, Luide toegejuicht trok Z. K. H. Frins Bernhard aan het hoofd der tioepen Zaterdag door Arnhem, nadat Hij te voren op de J. Hofstede uit Gouda, passeert de finish Kemperheide het corps rijdende artillerie geïnspecteerd had V molen .Prins Maurits" te Loosduinen, die »r in verval was geraakt, zal thans grondig gerestaureerd worden Op kasteel Fredensborg in de omgeving van Kopenhagen vond dezer dagen [.bet huwelijk plaats van Prinses Feodora, een nicht van den Deenschen Koning en Prins Christiaan van Schaumburg-Lippe. Het Prinselijk bruidspaar Het voetbaltournooi om den .Zilveren Bal" te Rotterdam is Zondag gewonnen 'oor Feyenoord. Een spelmoment tijdens den eindstrijd tusschen Feyenoo-o en Sparta De heer C. Ringeling, die benoemd is tot secretaris-generaal van het departement van Defensie Tijdens de receptie welke het N.O.C. Zaterdag ter gelegenheid van het25-jarig bestaan te Scheveningen hield, feliciteert de heer M. W. Tonlet het bestuur nimens de K.N.A.U. Van l.n.r.: de heeren K. Lotsy, G. van Rossum en mr A. baron Schimmelpenninck van der Oye

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8